Nemusela, som behať po obchodoch a hľadať produkty. Všetko , čo som potrebovala som si nahádzala do košíka a prišiel mi už len balík domov. Potraviny som nakupovala takto prvý krát a je to super.

Pani s ktorou som bola v kontakte bola milá, príjemná a ochotná pomôcť. Zato jej veľmi pekne ďakujem. A tovar bol poriadne zabalený, každý kúsok. A balík prišiel rýchlo a v poriadku . To som bola veľmi prekvapená.

• Dobry vyber za prijatelne ceny

O dodaní zásielky nie som vopred informovaná, takže nevýhodou je, že možnosť objednania u Vás je len cez kuriéra. A ani dodacia služba neinformuje o dodaní. Privítala by som zásielkovňu ako možnosť dopravy.

• špecifický sortiment

nakupovala som prvýkrát, dobré ceny, zaujímavý tovar, všetko prišlo v poriadku

• Perfektna komunikacia
    • Super tovar

• Prehľadný eshop, skvelý výber, výhodné ceny, skvelé balenie tovaru pre rozvoz proti poškodeniu, rýchle doručenie
    • Maximálna spokojnosť

• Dostupnosť tovaru.
    • férová cena.
    • Dodávka trvala dlhšie, predpokladám však z dôvodu bezpečnostnej situácie v súvislosti s covidom.

Všetko aká má byť. Seriózne jednanie.

• veľmi rýchle dodanie

Skvelý výber,rýchle dodanie!

Som s nákupom spokojná
    Nakupujem pravidelne

• tovar, ktory som si tu objednala, je v tomto obchode najlacnejsi
    • postovne vsak bolo najdrahsie
    • po potvrdeni objednavky ziadna komunikacia (ani e-mail, ani sms, kedy bude doruceny tovar)
    • neda sa platit kartou (iba prevodom)
    • kurier mi nechcel odovzdat zasielku, kedze na nej nebolo moje meno (adresa a telefonne cislo boli spravne zobrazene na stitku, ale bola pri nom akasi e-mailova adresa uplne neznamej osoby s menom, ktore som nikdy nevidela)

Obchod odporucam iba kvoli tomu, ze maju aspon zopar druhov cajov, ktore sa mi tazko zhanaju a tu su najnizsie ceny. Taktiez prihliadam na to, ze doteraz mi vzdy bol tovar doruceny.

• Spokojnosť
    • rýchle doručenie

• nedá sa platiť kartou

nakupujem opakovane, som spokojná

• Good job! Thanks.

Som spokojná.

• rychle dorucenie,dlha doba spotreby potravin,nic pred koncom spotreby

Dobry vyber sladkosti pre tych, co nemozu lepok ani mlieko

• Veľmi rýchle dodanie, tovar zabalený vo veľmi peknom obale, kvalita tovaru v mojom prípade čaju v perfektnom stave.

• Takmer o polovicu nižšia cena na ten istý tovar, ako v iných internetových obchodoch, rýchle dodanie.