• Zoberú peniaze a tovar nedodajú nikdy. Žiadna komunikácia, telefóny nefunkčné. Neodpovedajú na e-mail.Dodaciu lehotu nedodržiavajú. Tovar je v externom sklade ale nieje tam nič.

Neodporúčam firmu javí sa to ako podvod

• již nikdy...je třeba ho zrušit

přijímá objednávky a peníze (nic neplaťte předem), na urgence dodání zboží nereaguje, a asi ani už nedodá...

• 2 úspešné nákupy
    • tretia objednávka zrušená ihneď po zaplatení cez internet banking, peniaze nevrátili ani po 30tich dnoch. Kamenna predajna zrušená k 08.11, telefonické linky nepoužitelné, odpoveď na maily žiadna.

po poslednej skúsenosti už žiadne objednávky ani obchody so žiadnou firmou Dušana Schiffela!

• problém skontaktovať sa s operáromi, neustale obsadené linky.

obchod je v podstate v pohode, tovar mi bol zatial vzdy doruceny v poriadku a ten, ktory som si objednala.

• dobrá cena
    • nezistila som slabiny

rada ušetrím každé euro a preto rada nakupujem kvalitné veci za dobré ceny

• pohodlie,
    • skvelý výber,
    • vyborna komunikacia
    • podľa mna nema slabiny

Určite odporucam, pre skvelu komunikaciu, prehlad o objednavke, dorucenie domov, zaruka vymeny tovaru, pohodlne z domu, široká škála špičkového tovaru,

Maximálna nespokojnosť s internetovým obchodom BIGA

• kamenná predajňa
    • osobný odber
    • komunikácia v prvej polovici objednávky
    • prehladnosť
    • komunikácia v druhej polovici objednávky
    • ohromne pomalé tempo pri riešení preplatku

nakopoval by som opäť, ale už uhrádzam tovar až keď bude pripravený na predajni!

• Môžem si porovnať ceny s inými obchodmi. Hladal som na nete tovar cielene kôli kvalite a podarilo sa. Váš obchod bol vo vyhľadávači medzi prvými a myslím, že sa oplatilo.
    • Produkt som si objednal 14.10.2011 a nie 21.11.2011 ako uvádzate. 21.11.2011 ste mi poslali mail, že tovar mnou objednaný mi bol vami expedovaný. Neviem či ponúkate náhradné šnúrky a vložky do topánok a iné...

Dobrá komunikácia. Až na dlhšie expedovanie tovaru je to v celku v pohode. Z 10-tich 8-bodov. Váš obchod by som odporučil kôli prehladnosti stránky, hodnoteniam produktov, veľkému výberu tovarov.

• v niektorých podsekciách slabý výber

• nedostal som slovensky manual !!!!!!!!!!!!! onkyo cs 1045 !!!

odporučil ale s tým , že nedodávajú slov. manualy čo je proti predpisom !!

• prehľadnosť, dobré foto produktov
    • dlhá dodacia lehota /som zvyknutý na doručenie tovaru do 4-5 dní od objednávky/, pri pokuse telefonicky kontaktovať predajcu sa to ani raz nepodarilo

priemer, celkovo sa to dá zhrnúť ako uspokojivé

• rýchlosť

• dlhšia dodacia doba

• najnizsia cena v danom momente
    • slaba, resp. ziadna komunikacia so zakaznikom,
    • neda sa do obchodu dotelefonovat

Dostala som, co som chcela, za dobru cenu, no ked som sa chcela informovat o dodani, bolo to mozne len mailom, co je zdlhave (24 a viac hodin), telefon pocas celeho tyzdna nik nedvihal. Nakoniec mi odpovedali o dodacom termine, no len orientacnom a tovar mi dosiel o 5 dni neskor.
    Keby bol v danom momente tovar lacnejsi u ineho dodavatela, objednavku stornujem a objednam inde, kde sa somnou bude rozpravat ziva osoba, nie odkazovac !!!

• Chýbal nám presnejší popis z akého materiálu je moťah autosedačky.

• nebol cas ist do obchodu

nemala som cas ist do obchodu,tak som to riesila takto a som velmi spokojna. Tovar mi prisiel vcas a hlavne ten ktory som si objednala.Mozem odporucit

• spoľahlivosť,
    • rýchlosť,
    • profesionalita

odporúčam ostatným

• Tovar, ktorý nie je v iných (najmä kamenných) obchodoch.

• Nemožnosť platenia platobnou kartou.