• Ponúka tovar, ktorý na Slovensku nie je dostupný.

Z mojej prvej a zatiaľ pozitívnej skúsenosti obchod odporúčam.

• rýchle doručenie tovaru, poštovné zdarma

maximálna spokojnosť

• tovar je v kratkej dobe dodany
    • doteraz som bola vzdy spokojna

po kazdej stranke som sokojna
    vyhovuje mi tent druh zubnej pasty

• nevidela som zobrazenú ponuku bieliacich pásikov s cenou, na stránke som medzi poroduktami našla len ostatné výrobky.

Vážený zákazník,

toto vôbec nie je slabina. Je predsa naša vec, či pásiky máme v ponuke, alebo ich v ponuke nemáme. Momentálne ich proste nemáme v ponuke, takže ich nenájdete ani nikde v e-shope.

• bielenie zubov

pasty vybielia zuby, chrania pred kazom, odporucila by som aj ostatným

• Výborný obchod, kiež by takto fungoval každý.

Rozhodne odporúčam

• rychle dodanie a overena kvalita
    • este som na ziadne neprisla, ak ano, budem Vas informovat :-)

Obchod tovar doda rychlo a nacas, nakupujem pravidelne a budem v tom pokracovat :-)

• Široká ponuka produktov.
    • Stalo sa mi, že tovar som si objednal, okamžite som ho uhradil cez internetbanking ale prišiel mi mail, že pasty došli (museli uprednostniť zákazníkov, ktorí zaplatili skôr). Preto by bolo dobré, keby bolo pri tovare vždy uvedené, koľko kusov je na sklade.

Odporúčam.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za názor. Aplikovaním Vášho návrhu by sa však nič nezmenilo. E-shop totiž nemá funkciu automatického odpočítavania počtu kusov po ich zakúpení. Tento počet kusov na sklade by sme teda museli meniť manuálne hneď po každej objednávke rovnako ako teraz meníme manuálne pri vypredaní tovaru statusy produktov - ich dostupnosť. Nie sme pri počítačoch 24 hodín denne, čiže niekedy sa môže stať, že dostupnosť produktu nestihneme zmeniť ešte predtým, ako si produkt objedná zákazník po jeho predošlom vypredaní. Napríklad keď si posledný kus tovaru objedná zákazník o 4:00 v noci a ďalší zákazník si objedná rovnaký druh produktu napríklad o piatej v noci, tak medzi štvrtou a piatou v noci pri počítačoch nie sme a teda nemáme ako zmeniť dostupnosť uvedenú v detaile tohto produktu.
    Na sklade však vždy máme veľké množstvo tovaru a len výnimočne sa môže stať to, čo sa stalo pri Vašej objednávke.
    Ďakujeme za dôveru.

Bieliace-pasiky.sk

• Lebo má najväčší výber
    • K jednému produktu z pásikov napíšete,že sú najlepšie, potom k druhému to isté a človek sa nevie rozhodnúť ;)

Pretože som si mala z čoho vyberať
    Skúsenosti s obchodom mám len poztívne
    Odporúčila by som to aj ostatným, pretože je to podľa mňa kvalitné a dlhotrvajúce

• dopravu priamo domov
    • označenosť o vypredanom tovare

kvalitna ponuka inak v obchodoch nedostupného tovaru

• veľa produktov, prehľadné porovnanie aj pre tých, ktorí v ňom ešte nenakupovali, rozhodla som sa nakúpiť už dávnejšie, využila som zľavy, ktoré tento eshop máva pravidelne, plus s každou objednávkou mám na tú ďalšiu 7% zľavu, čo pri takýchto sumách nie je zanedbateľná zľava.

V obchode nakupujem pravidelne, vyskúšala som viacero typov pásikov Advanced vivid aj professional. Na výber je množstvo druhov a typov podľa stupňa bielenia aj veľkosti balenia. Páči sa mi, že vždy, keď nakúpim, dostanem zdarma bieliacu zubnú pastu a zľavu na ďalší nákup. S produktom som spokojná, čo je základ pre to, aby som bola spokojná s eshopom. Už pri prvých objednávkach so mnou vždy obchod komunikoval a je to pravda, že tovar mi prišiel poštou hneď ďalší pracovný deň po zaplatení. Veľmi oceňujem rýchlosť a ďakujem.

• Prednosti: Doručenie do 24 hodín, neúčtuje poštovné a balné (zrejme je už zahrnúté v cene produktu)
    • Prečo?: pretože neviem o tom, že by mal na SR konkurenciu v predaji daného tovaru, spoľahlivosť
    • - serióznosť
    • Tento obchod nemá žiadne slabiny, hodnotiť môžem jedine kladne :)

som maximalne spokojna s týmto internetovým obchodom. Bezproblémová a rýchla komunikácia v prípade otázok, darček k objednávke, rýchlosť dodania. Tento obchod môžem len a len odporučiť a určite som tu nenakupovala prvý a posledný krát:)
    a s objednaným produktom som tiež max. spokojná.

vynikajuci produkt,ktory naozaj funguje.rychla doprava

• rychly
    • spolahlivy
    • prehladny
    • kvalitny tovar
    • nema

prst hore
    spolahlivy rychly

• spokojnosť a rýchlosť dodania tovaru
    • nemá

ste super

• dodavka

mozebyt

Vážený zákazník,

dovoľte mi zareagovať na túto recenziu. Objednali ste si u nás VYPREDANÝ tovar. Pri Vami objednanom tovare bolo v momente objednávania jasne napísané, že tá pasta je vypredaná. Nebola tam uvedená dokonca ani len dostupnosť (termín o koľko dní bude tovar na sklade). Keď si raz objednám tovar, ktorý je proste vypredaný, nemôžem očakávať, že ho budem mať o pár dní doma... Je to čistá logika. Ďakujeme za pochopenie.
    Väčšinu tovaru máme k dispozícii skladom, zásielky odosielame hneď a doručujeme do 24 hodín, ako môžete vidieť v skoro všetkých ostatných recenziách od ostatných overených zákazníkov. Každopádne Vám ďakujeme aj za Váš názor. Ak by ste si neobjednali vypredaný tovar, mali by ste určite úplne iný názor, keďže tovar by ste mali doma už na druhý deň ráno...

Bieliace-pasiky.sk

• prehladnost, dobry vyber tovaru
    • obalka nebola dobre zalepena alebo bola otvorena užpred mojim vyzdnihnutim

spokojna, odporucam

• dobre ceny
    • kvalitne vyrobky
    • nema slabiny

s obchodom som velmi spokojna nakolko dodanie tovaru je expresne rychle a ani sa neplati doprava,takze super,mozem len odporucit.a este mate darcek ku kazdemu nakupu,tak kto by nebol spokojny.je to jeden seriozny internetovy obchod,ktory nezavadza,a predava len kvalitne vyrobky.tesim sa aj z bieleho usmevu.spokojna velmi,velmi,velmi.

• Obchod je prehľadný, nákup je jednoduchý, veľkým plusom je rýchla doprava.
    • Nákup mi odporučila kamarátka.

v tomto obchode som nakúpila preto, lebo mi ho odporučila kamarátka a produkt, ktorý som si zakúpila som zrovna hľadala a v bežných obchodoch nebol k dispozícii.
    Moje skúsenosti s obchodom hodnotím ako kladné, nakoľko išlo o môj prvý nákup a bola som veľmi spokojná s rýchlosťou dodávky a jednoduchým spôsobom nákupu.
    Tento obchod odporúčam aj ostatným :)

• Rychla doprava po objednani tovaru, darcek k nakupu

Obchod hodnotim velmi pozitivne, pasiky su super, vynikajuca doprava vo velmi kratkom case, potesila som sa aj pribalenemu darceku. Jedina nevyhoda je vyssia cena pasikov (celkovo pasiky crest na slovensku, nielen tento eshop) oproti USA, kde som ich kedysi zvykla kupovat, no tentokrat som pasiky potrebovala co najrychlejsie, takze som si bola ochotna aj priplatit. Inak obchod vyborny a pasiky naozaj skvele!