• Tovar nebol dodaný ani po šiestich mesiacoch

tovar nebol dodaný

• Tovar nebol doručený dlho po bežnom termíne napriek reklamáciám, tak som objednávku stornoval. Ani po 4 mesiacoch nemám svoje peniaze.

• Zadlžená s.r.o.

Neobjednávať !!!
    Dlh CREATIVE TRADE s. r. o.
    Sociálna poisťovňa 18 785,94 €
    Všeobecná zdravotná poisťovňa 5 414,20 €
    Finančná správa - daň 125 620,80 €

• Obchod už neexistuje

Som v šoku. Práve som si chcel niečo objednať , stránku mi nenačíta, a zrazu keď som začal googliť našiel som tieto recenzie. No čo už. Bol som ich pravidelný zákazník a chodil som si pre tovar osobne na predajnu nakoľko som z Prešova, všetko vždy prebehlo v poriadku a bez problémov, platil som vždy až na mieste pri prevzatí tovaru. Netuším čo sa mohlo stať ale každopádne tá firma je už evidentne minulosťou. Škoda toho nepekného záverečného dojmu ktorý zanechali, lebo určite som nebol jediný doteraz spokojný zákazník.

• Jsou to podvodníci.Jen si nechají poslat peníze a nikdy nic nepošlou.Bohužel jsem před odesláním peněz recenze nečetl.Jinak bych neposlal nic.

Nulová komunikace a peníze fuč.

• nedodanie tovaru

Dobry den. Ak ste si objednavali z BevMarket a Vam nedosiel tovar, tak ako mne - v pripade, ze mate zaujem podat trestne oznamenie na firmu BevMarket, tak sa na mna mozte obratit. Möj pravnik mi povedal, ze ked budeme viacieri, tak by nas mohol vsetkych zastupit v spolocnom trestnom oznameni / zalobe. Dajte mi vediet. S pozdravom, Mag. phil. Karol Decsi, PhD. +421917817196.

• Nakolko objednavka ani ziadne potvrdenie po zaplateni neprislo tak som ju mailom stornoval kedze uvedeny telefon je nedostupny kde mi odpisali (naposledy) ze je to stornovane a peniaze poslu spet.No neviem kedy kedze je to uz viac ako dva mesiace a na maily nikdo neodpoveda!!!
    • ROZHODNE NEOBJEDNAVAŤ !!!!!!

• vyhody boli ked fungoval a kym neskrachoval
    • obchod je uz evidentne minulostou

Z BevMarketu som 2 roky pravidelne objednaval tovar, vzdy zaplatil vopred cez visa a tovar bol do 2-3 dni doma. Az prisiel cca koniec augusta 2021 a ako obvykle som objednal a co mi hned prislo zvlastne tak nebola moznost visa ale uz len prevod na ucet. Uz v tejto chvili mi mala zapnut kontrolka ze POZOR nieco sa deje. Moje tusenie a podrzrenie sa potom realne potvrdilo. Asi po tyzdni nulovej komunikacie som zacal patrat a zistoval,to co tu uz v recenziach niekto poznamenal, ze obchod nereaguje na uvedenom oficialnom cisle, skusil som aj ja a detto. Na mail a nasledne zrusenie objednavky este reagovali s tym ze postupia na financne oddelenie, kvoli vratenie penazi. Po 14 dnoch po zruseni objednavky som ich kontaktoval cez mail znova ale po tom uz neprisla ziadna reakcia ani odpoved. Tak ze suma 87€ je zrejme nadobro prec.
    Ako som zistil tak uz aj stranka BevMarket nefunguje, co ma utvrdilo v nazore,ze som o tie peniaze definitivne prisiel. Pisem tuto recenziu evidentne neskoro...A to som bol tak spokojny s tymto shopom.

Doteraz u vás objednané veci boli dodané behom dvoch dní....teraz už týždeň čakám.....

Tovar nedosiel ani po 14 dnoch a telefon nedvihaju.

• prijemne ceny
    • dobry vyber
    • po 10 dnoch sa stav objednavky nezmenil
    • nekomunikovane predlzenie dodavky tovaru
    • namiesto tovaru poslali dotaznik spokojnosti

• obchod nekomunikuje
    • telefonický kontakt vypnutý

Obchod pravdepodobne zrušili aj napriek tomu, že webová stránka stále funguje. Dokonca vám pri objednávkach posiela automaticky generované maily s detailom platby pri výbere platby prevodom, čo potencionálneho zákazníka utvrdzuje vo funkčnosti. To bol aj môj prípad, kedy som objednávku uhradil a keď sa ani po týždni status nezmenil, skúšal som zistiť čo je vo veci. Lenže nikto nereaguje a telefón je stále vypnutý. Takže netuším ako sa dostanem ku svojim peniazom, keďže ani banka nedokáže pri prevodnom príkaze žiadať peniaze späť a budem to musieť riešiť iba cez políciu.

• Neodpovedanie na emaily, a ziadna komunikacia
    • Kedysi dobry eshop, teraz je to brak, ktory urcite neodporucam

• Žádná.
    • Podvodníci,pozor!!!

Zaplatil jsem předem přez účet.Žádné zboží,žádná reakce.Je to podvod.Neodpovídaji na mail,telefon vypnutý

ve dmi nic neprislo tak ako to mam ohodnotit

Tovar bol zaplatený ale nedorazil a telefónne číslo na stránke je vypnuté!

• Žiadna komunikácia pri dotaze o objednávke

Dobrý deň, tovar som si objednala pred dvoma týždňami a do dnešného dňa mi nikto neodpovedal . A na mail ktorý som poslala a informovala sa v akom stave je objednávka, ani nereagovali, tento tovar som mala mat ako darček a do poslednej chvíle dom čakala , že sa mi aspoň niekto ozve .
    Mrzí má že mi nedali žiadne info aby som sa vedela zariadiť inac.

• špatná komunikace; v eshopu uvádějí zboží skladem, které skladem nemají; požadují platbu předem, kterou po stornování objednávky nevrací! Jen negativní zkušenost a rozhodně nedoporučuji!!!!
  • Nekomunikuje, tovar mi po zaplateni ani po 2 týždňoch nebol doručený, nulová komunikacia. Neodporúčam!!

• obchod v poslednej dobe nekomunikuje