• pohodlný nákup bez zhonu
    • dlhá dodacia doba

skúste, uvidíte

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň siky, veľmi ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Za BestSports s pozdravom Karin.

• Pohodlne si možem tovar objednat
    • Dlhšia dodacia doba

Uspokojivé ale nech si to vyskúša každý sam

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň Lyda. Ďakujeme za peknú recenziu. S prianím pekného dňa za celý BestSports, s pozdravom Karin.

• ?
    • ?

?

• dobrý výber
    • už ste mi poslali dotazník a tovar som ešte nedostala, tak čo Vám mám napísať?

strašne dlhá doba dodania tovaru, ani bonami to netrvá tak dlho a oni sú teda riadne spomalený

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme Adriana, mrzí nás ak ste s nami neboli spokojná. Na dodaciu dobu 8 - 10 pracovných dní ste ale upozornená ešte pred dokončením objednávky. Za Best s pozdravom Karin.

• rýchle dodanie, moznost vratenia tovaru, vracala som z dovodu malej velkosti zaroven si si vyplnila novu objednavku s vacsou velkostou, vratenie penazi
    • nezaznamenala som

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme Monika, vaša recenzia nás veľmi potešila. Ďakujeme a veríme, že sa k nám opäť vrátite. Za Best s pozdravom Karin.

• Kvalita za dobre ceny
    • Dlha cakacia doba dorucenia

Kvalitne veci len ta dodacia doba trosku dlha

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme, Martin. Teší nás, že ste aj napriek dlhšej dobe dodania boli s nami spokojný. Ďakujeme za recenziu a prajeme pekný deň. Za BestSports s pozdravom Karin.

• Už jsem Vám to psal několikrát. Již psát nic nebudu protože to asi nikdo nečte, když po mě chcete znova hodnocení. Reakce na stanovisko stejně nepřijde

Chybí kontakt s prodavačkama a nelze zboží vyzkoušet

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň Václav. Mrzí nás, že ste s nákupom u nás neboli spokojný. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na [email protected]. Za Best s pozdravom Karin.

• Dodacia doba sa blizi k mesiacu, v dnesnej dobe velikanske minus

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, mrzí nás ak ste s nami neboli spokojný. Na dodaciu dobu ste ale upozornený ešte pred dokončením objednávky. Za Best s pozdravom Karin.

• Velky vyber tovaru
    • Dlha dodacia doba

• slušný výber
    • prijateľná cena

nemusím behať po kamenných obchodoch, tovar príde až domov a ušetrený čas môžem využiť lepšie. Odporúčal vás aj ostatným.

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme Lukáš, vaša recenzia nám spravila veľkú radosť. Veríme, že k nám opäť zavítate. Prajeme krásny víkend. Za Best s pozdravom Karin.

• Dĺžka dodania, nepozornosť pri balení... objednané pánske ponožky dodané bolí ženské

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň Michal, veľmi nás mrzí ak vám bol doručený zlý tovar. Prosíme kontaktujte nás na [email protected] kde vám poradíme ako ďalej postupovať pri vrátení tovaru. Za Best s pozdravom Karin.

• pohodlne vyberanie,fajn ceny
    • xxx

dobre ceny,dobry vyber tovaru

• prehladne zobrazenie
    • nema

dobry spokojnost

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme Evca, ďakujeme za recenziu a prajeme pekný zvyšok dňa. Za BestSports s pozdravom Karin.

• pri obuvi nesúlad veľkostí uvádzanej pri výrobku a reálne dodanej

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, mrzí nás situácia, ktorá sa stala. Ďakujeme ale za recenziu a prajeme pekný deň. Za Best s pozdravom Karin.

• Reagoval som na dobrú cenu. Neodolal som ponuke.
    • Žiadne, ale objednával som veľkosť EU45/UK11 a prišla 46/11. Našťastie veľkosť vyhovuje.

S nákupom som spokojný, len ma zarazilo, že požiadavka na ohodnotenie tohto nákupu prišla už 3.6.-48hod. pred doručením tovaru. Bol doručený dnes 5.6. o cca 10,30hod.

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň Juraj, veľmi ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Za BestSports s pozdravom Karin.

• široky sortiment tovaru
    • dodacia doba

• Nákup v pohodlí domova
    • Zatiaľ neviem o ziadnej

Dobrá komunikácia s kupujúcim prehľadnosť v tovare + kvalitný tovar aspoň teraz lebo som nakupovala prvý krát.

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, ďakujeme za super recenziu. Spravili ste nám radosť. Tím BestSports praje krásny deň. S pozdravom Karin.

• spokojnosť
    • neviem

kedykoľvek objednať

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň Juraj, ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa na
    ďalšie nákupy. Za Best s pozdravom Karin.

• Čas,bezproblémové vybavovanie reklamácie-vymena,vrátenia

Odporúčam

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme Milan, ďakujeme za výborné hodnotenie. Celý BestSports tím praje krásny deň. S pozdravom Karin.

• Slušný výber
    • Dodacie lehoty