Nákup som urobila na odporúčanie známych. Som veľmi spokojná s rýchlosťou doručenia, ako aj informovanosťou obchodu, kde sa práve moja objednávka nachádza. Je to môj prvý nákup, ale aj tak by som ho odporúčala ostatným, ktorí chcú nakupovať cez internet.

• rýchlosť, cena

• rychlost, cena
    • ziadne

perfektny

• spoľahlivosť
    • ---

odporúčam

• široká ponuka tovaru,prijateľné ceny

flexibilita a seriózne jednanie so zákazníkom

• priehladnost stranky ,dostatocne a zrozumitelne popisanie produktu a hlavne ocenujem komunikaciu cez telefon,
    • ziadne

Pan Srnka je Pan obchodnik nakolko som riesila reklamaciu z jeho strany velka ochota pomoct a vsetko vysvetlit da sa komunikovat cez telefon co velmi ocenujem a hlavne rychle dodanie.urcite doporucujem tento obchod aj inym zakaznikom a v buducnosti vyuzijem jeho sluzby

Najprv som sa mailom informoval o dostupnosti tovaru. Odpoveď prišla rýchlo, milo a s maximalnou ochotou. Po pár dňoch som vo štvrtok večer (už po pracovnej dobe!) som objednal tovar. V piatok bola objednávka spracovaná a tovar odovzdaný kurierovi. Keby že nieje víkend dostanem tovar na druhí deň po schválení. Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému!!!

• rýchlosť dodania, dobré ceny

našla som tu presne to, čo som hľadala, som spokojná s cenou aj dobou a spôsobom dodania.

• Kúpa z domu
    • Ziadne

Dobrý

všetko ok až na výrobný štítok výrobku ktorý bol v azbuke / neviem aký bol dôvod...

• ma kamennu predajnu
    • mozno dlhsia dodacia doba

na dnesnu dobu bola dodacia doba trochu dlhsia: objednavka v pondelok vecer, dorucenie v piatok poobede (z HC do BA). tovar bol udajne na sklade. preto by som tu v buducnosti nakupoval s nejakou casovou rezervou (aspon 2 dni).
    inak sa obchod sa zda byt uplne v pohode.

• rýchlosť

odporúčam každému
    spoľahlivosť

• Rýchlo,spolahlivo super

Určite pozitivne

• Vyhodne pre imobilnych
    • Nevidite tovar na zivo

• Odkaz dopravcovi...v prvom rade väčšina ludi je cez pracovné dni v práci....byvam o 4 domy dalej ako pracujem a prepravca mal veľké reči a problémy s tym ze ma ísť niekam inam...nakupila som si práčku v hodnote 250 € čo nie je málo a on sa ku mne správal ako v malému decku...ujo spamatajte sa že nemáte vydať??? Ze človek ktorý pracuje s hotovosťou nemá vydať??? Tl evro si uzite ale ide o princip...podalsie nás mohol upozorniť na prvé kroky a odmontovanie prepravnej listy atd...a mohol byť milsi...inak s ochdom som spokojná...ďakujem vám :-)

• prehľadnosť stránok, rýchlosť, dobrá cena

odporúčam

• laskavosť a cena
    • nijake

Doporučujem

• rýchlosť doručenia
    • dobrá cena
    • --

- výhodná ponuka ceny v kombinácii s dopravou zadarmo
    - na požiadanie obchod bez problémov priložil potvrdený záručný list v slovenskom jazyku
    - tovar objednaný na dobierku v stredu večer bol doručený už v piatok na obed

• Dlha dodacia lehota,ale obchod o tom informuje

Vrele odporucam