• Jeden ak nie jediny sprostredkovatel odblokovania na operatora.
    • Osobny pristup
    • Nedostatky na stranke

• Nič ***editované***
    • Neschopný

Reakcia obchodu BestDeal.sk

Pan Martin vytvoril objednavku 27.1, kde si zvolil uhradu kartou. Uhrada vsak neprebehla resp. nebola uspesna. V ziadnom inom vtahu sme s pan Martinom neboli.

• Zatial ziadne
    • Zatial ziadne

Ach, niektori ludia z recenzii. Ked sa do nieco nevyznate tak nemudrujte. Ako sa hovori, mlcanie je niekedy zlato.

• hlupos
    • hlupost

ked si niekto napise ze nieje platcom DPH to musi byt riadny debil a ten co nato skoci 2x taky ... fake

Reakcia obchodu BestDeal.sk

Ak za najviac 12 predchádzajúcich po sebe nasledujúcich kalendárnych mesiacov dosiahnete firna obrat 49 790 eur, je povinná podať žiadosť o registráciu pre daň z pridanej hodnoty. My "bohužial" takýto obrat nedosahujeme.

• toto vypada,ako dobra jednosmerka bez poslania tovaru

Mozno sa mylim,ale toto nevypada vobec doveryhodne...ina fakturacna a postova adresa

Reakcia obchodu BestDeal.sk

Sídlo firmy je v Bardejove. Prevadzka je v Bratislave. Predpokladám, že banku, ktorá má sidlo v Bratislave a ma pobočku v Košiciach môžme považovať za dôveryhodnu rovnako ako nás. Dôležite je, aby ste si pozreli od kedy naša spoločnosť funguje. Ak by sme ľudí zavádzali, davno máme zakazanú činnosť.

rýchly, pružný