• NiČ
    • Už som sa v tomto diskusnom fóre dňa 4.3.2011 vyjadrila o nekalých praktikách firmy BESTCENA. Po urgenciach o nevrátení peňazí za storno objednávku mi zaslali ospravedlňujúci list, v ktorom píšu,
    • že moju žiadosť o vrátenie peňazí evidujú na ich účtovnom oddelení ako prioritnú.
    • KECI, KECI,KECI, žiadne peniaze mi neposlali. Táto firma už bola mediálne známa v denníku SME:
    • OPAŤ VYSTRÍHAM ZÁKAZNÍKOV, NEKUPUJTE U TEJTO FIRMY NIČ
    • POZOR: http://www.ockosice.sk/ - tá istá firma!!!!!!!!!!!!

NEKUPUJTE, NEKUPUJTE, NEKUPUJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• som velmi spkojny z dodavkou ako zychlo prisla
    • len pise ze dovoz zdarma a platil som

som spokojny

• Skutčne kvalitné služby a výborná komunikácia s personálom aj cez nepracovné dni, po zlých skúsenostiach s BIGOu je to super

To že je Bestcena platí aj Best komunikácia

• Najhorsia firma s akou som mal tu cest zatial. Predaj prebehol viacmenej bez problemov, ale po roku a pol prisla reklamacia, a tu zacalo prave peklo ! Uz 3 mesiace sa od nich snazim dostat potvrdenu fakturu ako zarucny list. Prvy list mi vobec neprebrali, vraj chybalo reklamacne cislo na obalke. Nepreberaju ziadnu postu !!! Druhy list uz mal cislo napisane, ale aj tak ho neprebrali, oba listy sa mi vratili. Dovolat sa tam takmer nieje mozne. Na mail obcas odpisu, stale slubuju ze poslu ale zatial mi poslali len jednu fakturu a aj to bola nespravna.
    • JE TO BANDA ..., NIKDY TAM NIC NEKUPUJTE !!!

NEKUPOVAT V TOMTO SHOPE !!!!!!

• nákup z domu v ktorýkoľvek deň a hodinu
    • najnižšia cena na trhu
    • rýchlosť vybavenia objednávky
    • rýchlosť dodania tovaru

Najnižšia cena na trhu, rýchle dodanie tovaru.
    Odporúčam využiť nákup v obchode Bestcena.sk, verím, že budete spokojní, ako ja.

• Najhoršia skúsenosť s online obchodom akú som mal.Objednal som tovar a zaplatil a mailom ma informovali že tovar nemajú,tak som žiadal objednávku stornovať čo mi potvrdili.Ked ani po týždni peniaze neprišli volal som a že na vrátenie penazí majú 15dní.Ani po 18 dňoch nemám peniaze a ked volám celý deň nezdvíhajú,ale ako som zavolal s iného okamžite zodvihli.Pýtal som si kontakt priamo na riaditela a že žiadny nemajú.Vypadá to na prešetrenie obchodnou inšepkciou.Inak sa penazí asi nedočkám!!!Už nikdy viac.Stačí prečítať pár recezií späť a zistíte že tento problém je u nich bežný

vyhnite sa tomuto obchodu.

• výrobok splnil nadmieru moje očakávanie,obraz je fantastický
    • a zvuk tiež,vrelo doporučujem
    • cena jednoznačne najnižšia
    • vybavenie a dodávka promptne

výborná cena
    prvý nákup
    odporúčam
    dobré ceny a rýchle vybavie a dodávka

• Objednala som tovar k vianociam, napokon mal prísť až v januári, pretože dodacia doba bola 4 -v 6 týždňov. Ked tovar ani po . týždňoch neprišiel, stornovala som objednávku, s čím súhlasili s tým, že mi vrátia peniaze. Po nejakom čase som mailovala, kedy dostanem svoje peniaze, ospravedlnili sa s tým, že preverujú, kde sa stala chyba. Už som im písala asi 7krát, spočiatku zaiselali rovnaký ospravedlńujúci mail, a že vec vybaveje nejaké oddelenie. Ked som už poslala nahnevaný mail, odvtedy sa odmlčali, nekomunikujú a peniaze mi nevrátili. NIKDY VIAC s touto spoločnosťou nebudem obchodovať a neodporúčam nikomu.!!!

Už som viackrát kupovala veci cez internet,cez iné spoločnosti a všetko fungovalo. Chcela som kúpiť lacnejšie tovar cez BESTCENA a toto je výsledok.Ani tovar ani peniaze. NIKDY VIAC!!!!!

• rychlosť, spolahlivost, ustretovost voci zakaznikovi

vrelo odporucam korektne spravanie firmy

• Som velmi spokojny s rychlostou vybavenia mojej objednavky. Doporucujem tohto predajcu.

Vysoka spokojnost.

• rýchle a spoľahlivé vybavenie objednávky

V tomto obchode som nakupoval už viackrát z dôvodu výhodnej ceny, okamžitého a spoľahlivého vybavenia objednávok. So službami som nadmieru spokojný.

• možno cena
    • termín dodania, komunikácia - najhoršia akú som zažil pri telefonovaní, informovanosť zákazníka, žiadne informácie o termíne dodania ani po štyroch týždňoch

komu nevadí všetko čo som napísal v kolonke proti, tak nech sa páči, inak ja už určite nie

• Vraj cena...
    • Klamanie zákazníka o dostupnosti tovaru, peniaze nevrátené do lehoty stanovenej zákonom .

10.1.2011 - objednávka a zaplatenie prevodom, deklarovaná doba dodania tovaru sa po zaplatení zrazu zmenila zo 4 dní na 1 až 3 týždne
    4.2.2011 - po otázke kde je tovar a odpovedi že vypadol z ponuky (na stránke je stále v ponuke) stornovanie objednávky a požiadavka vrátiť peniaze, zároveň podnet na kontrolu SOI pre klamanie zákazníka
    23.2.2011 - po upozornení že 25.2. uplynie 15-dňová lehota na vrátenie peňazí odpoveď "snažíme sa problém riešiť" :-)
    25.2.2011 - peniaze nikde, podávam trestné oznámenie pre "podvod a nezákonnú manipuláciu s finančnými prostriedkami"

To nie sú názory, ale realita, ktorú môžem dokázať - čiže podvodníci a zlodeji, bohužiaľ pre mňa so sídlom firmy niekde za oceánom.

• az po telefonickom kontakte a pohrozeni poslali mi cez meil formular na stornovanie objednavky a ten treba poslat postov az ked ju dostanu potom zevraj zacne plinut 15dnova lehota na vratenie financii lebo zevraj nemame ziaden dokllad beby sme chceli podat podnet na sojku

nikdy viac

• Objednávka bola vybavená dobre a rýchlo.
    • Doprava zdarma.
    • Najnižšia cena.

Objednávka bola vybavená dobre a rýchlo.
    Doprava zdarma. Dobrá kúpa - vrele odporúčam.

• Super cena,ústretovost ohladom dodania,doprava zdarma.
    • Tatial nič

Určite ešte v tomto obchode v budúcnosti nakúpime.

• som velmi spokojny .
    • žiadne.

odporučam tento obchod.

• ziadne
    • Nevracanie financii a reklamacne konanie viac NEZ 31 dni. Nie je kontakt na cloveka ktory je kompetentny za navratenie financi.

Nenechajte sa ulakomit na cenu ale do tohto eshopu sa neoplati investovat ani cent..

• - nemoznost overit si tovar na sklade
    • - odkazovac na kontaktnych tel. cislach
    • - dlha dodacia doba
    • - 3 tyzdne vyuzivaju vase peniaze na ucte pokial vam dodaju tovar
    • - arogantna mailova komunikacia , ak sa stazujete

uz nikdy nevyuzijem ich sluzby a neodporucam to inym ,

• Rychle
    • Spolahlive
    • Najnizsia cena
    • Info pri kazdej zmene emailom

Spokojnost