• ...

...

• dlho treba čakať

• sú naozaj rýchly, majú výhodné ceny

• Výhodné ceny.
    • Dodacia doba, chýbajúce príchute proteínov.

• Množstvo tovaru
    • Relatívne dobré ceny
    • Trošku neprehľadná stránka
    • Negatívne hodnotím to, že pri bandáži na kolená nebolo uvedené koľko kusov sa nachádza v balení. Ako "bandáž na kolená" som predpokladala že sa tam nachádza 1 bandáž, a tak som objednala 2 balenia. Keďže v jednom boli nakoniec 2 ks, tak mám balenie navyše. Ale nevadí, vracať nebudem.

Doručenie bolo presne ako bolo uvedené. Jednu tyčinku ktorú som si objednala mali len v inej príchuti, o čom som bola informovaná telefonicky a súhlasila som so zamenenou príchuťou. Hodnotím pozítívne že zavolali a opýtali sa, rovnako pozitívne hodnotím aj ochotu predajcu poslať mi balík v iný deň, aby mi to vyhovovalo :)Škoda len že keď mi volali mi nevysvetlili tie bandáže. Prípadne, to bude stačiť už len napísať do popisu pre nás laikov ;) Až na trošku slabšiu prehľadnosť, hodnotím obchod pozitívne.

• dobré ceny
    • sortiment

• Dobra cena

• - bohatá ponuka
    • - výhodné ceny
    • - uvítala by som produkty, ktorým vyprší dátum spotreby neskôr (tie, ktoré mi boli doručené sú síce v záruke, ale mnohé z nich len mesiac-dva

Co bolo objednané bolo rychlo dorucene

• Rychlost
    • Neviem,žiadne som nepostrehol

• super ponuka
    • hodnotím výborný obchod

odporúčam

• Pri niektorých produktoch dosť výrazné zľavy
    • Vraj dodanie 1 až 5 dní.. objednal som v pondelok a až o tyžden v stredu došla zásielka! akosi mi to nevychádza.. :/

Až na to oneskorené dodanie celkom fajn

• Chut produktu nezodpovedala skutocnosti. Viackrat uz by som si produkt Shake4fit neobjednala.

• zaujimave produkty

• rýchlosť cena ...

Supeer

• dobra komunikacia
    • ochota a ustretovost
    • ponuka tovaru inde nedostupneho
    • kvalitna doprava
    • dobre ceny ci tovaru alebo prepravy
    • ziadne

Kupil som tovar lebo ho inde nemali a mali ho v tu za dobru cenu. Ferovy pristup pri rieseni dlhsej dodacej doby a kompenzacia za trpezlivost pri vybaveni objednavky. Odporucam na 100%.

• široký sortiment
    • ceny
    • a dodacia lehota
    • zopár detaily čo sa tyká web-stránky by som zmenil a aj design

S obchodom mám dobrú skúsenosť,niečo z mojej objednávky nebolo skladom tak ma hneď kontaktovali a povedali termín dodania...Max.spokojnosť!

• Rychle a korektne jednanie
    • Neviem o nich

Vrele odporucam vyrobky uzivam schudla som od 4.2 do teeaz 10 kil a nadalej budem vyrobky objednavat...dakujeeeem ze ste!!

• Veľa perfektneho tovaru majú koľko krát ani si neviem vybrať. Ale z daným produktom som nad mieru spokojný.
    • Neviem nemal som to kedy riešiť mne vždy všetko v úplnom poriadku prebiehalo.

Vrelo odporúčam každému zákazníkovi ktorý tuto stránku navštívi.