• Obchod som si vybral kvoli dobrej cene. Dorucenie (cez zasielkovna.sk) bolo ultra rychle - menej ako 24 hod. O priebehu objednavky som bol podrobne informovany emailami. Takze uplna spokojnost.

• cena,rýchlosť dodania

prehladné,výborné ceny,rýchle dodanie

• Dodanie

Super nakup
    Super ceny

• Rychlost dodania.
    • Slaby prehlad toho co maju na sklade.

Obchod vcelku dobry az na vyhladanie nizsej ceny u konkurencie a ich prisposobenie ceny s cim suhlasily az ked som ho objednal a potom my ponukli cenu aku ma konkurencia. Celkom vymrd. A este bol k telefonu obal ako darcek ale samozrejme neprisiel lebo ze uz nieje, Tak akoze doprava zadarmo. A ze ma kontaktovali len neviem kde lebo nemam nikde ziadny zaznam a rovno my ho poslali..... faj ?!

• Dobrá ponuka
    • nízke ceny
    • Neviem

100% spokojnosť
    odporučam

• dost dlha dodacia doba, 14 dni som cakal bez ziadneho mailu kedy cca by som mal dostat tovar

cena tovaru bola dobra, len skoda tej dlhej dodacej doby

• Čínske značky za rozumnú cenu.
    • Neviem

Odporúčam, rýchlo dodaný tovar na dobierku, vyzdvihnuty v zásielkovni len +1 euro.

• Rýchlosť

Pohoda

• český eshop, čo môže predlžovať dodacie lehoty

Dodanie tovaru trvalo týdeň, čo je celkom dobrý čas keďže objednávaný tovar nebol na sklade a zásielka ku mne putovala z Čiech. Celkovo však dodacia doba je skôr priemerná a preto aj moje hodnotenie. Nakúpil som tu na základe porovnaní na Heuréke, k tomuto obchodu sa vrátim opäť aj v budúcnosti pokiaľ ma osloví svojou ponukou. Komunikácia v pohode, o stave objendávky som bol informovaný priebežne emailom, telefonicky kontaktovaný kurierom. Ako by sa obchod zachoval v prípade reklamácie tovaru neviem posúdiť.

• Cena, prístup, spôsob komunikácie.
    • O žiadnych neviem.

Jednoznačne odporúčam!!!

• rychle doručenie
    • dobre ceny
    • neviem

odporucam

• ochota, ústretovosť, komunikácia

• Velmi rychle dorucenie. Medzicasom som si znovu objednal a tovar som mal pripraveny uz na druhy den.
    • Zatial nemam nic co by som vytkol

• Cena, kommunikácia, spolahlivost.
    • Nic

Ok

• Rychlost, cena, rychla komunikacia

Odporucam , rychle odbavenie a jednanie.

• Ponuka tovaru

• Skvelé, rychlost dadania uzasna a este aj so slovenskym navodom a vela tipmi a k tomu vsetkemu este aj s darcekom,skvele,uzasne,niet co dodat
    • Nenasla som

Ja som nadmieru spokojna,vrelo odporucam

• kupoval som xiaomi miband 1s inde ho nemali a k tomu ako darcek xiaomi mikey. s tovarom som spokojny vsetko funguje ako ma.

zatial spokojnost

Odporucam. Rychle odpovede A pomoc prostrednictvom emailovych sprav. Odporucam vsetkym. 100% spolahlivost.