Berinjela-shop

odporúčam

Saša

Pridané: 12. novembra 2016

• komunikácia
  • väčšia časť sortimentu na sklade
  • dobré ceny

Pridané: 28. októbra 2016

• ceny
  • komunikacia
  • sortiment

S manzelom sme objednavali uz viackrat, vzdy natrafim na stranke na nieco nove, niet cudo, ze stale objednavame. Dobre sa nam nakupuje, vdaka ochote a dobremu vyberu.

Marcel

Pridané: 22. októbra 2016

• Dobry den, objednali sme si lego pre syna, je stastny, tak aj my.Este raz dakujeme

ceny
vyber tovaru

Lucia O.

Pridané: 22. októbra 2016

• Tovar som objednala 6. 9., všetko kusy, ktoré obchod uvádza ako NA SKLADE (doteraz, a to je už 22. 10.). Prišlo mi automatické potvrdenie objednávky na mail. Odvtedy nič, ani tovar, ani vysvetlenie. 14. 10. (po viac ako mesiaci!!!) som objednávku urgovala, že nie je vybavená. Opäť žiadna odpoveď na mail, len telefonát v ten deň svokre na číslo, ktoré som uviedla ako kontaktné pre dodanie, že potrebujú okamžitú odpoveď, či tovar chceme alebo nie. Mesiac, kým som sa neozvala, ju nepotrebovali! Napriek tomu, že dostali informáciu (od nej do telefónu a odo mňa ďalším mailom), že kompetentná som vo veci objednávky rokovať ja, sa neozvali a nijako nevysvetlili nekomunikáciu. Podľa mňa jasný signál, že obchod je nespoľahlivý, uvádza tovar na sklade, ktorý nemá, a keď si ho zákazník objedná, nechá objednávku tak, nevybaví ju a ani situáciu nevysvetlí.
  • Reakcia obchodu je rovnako arogantná ako v minulosti na každého, kto sa sťažoval:
  • Vážený zákazník,
  • objednávka (REAGUJEM: urobená začiatkom septembra!!!) bola zrušená emailom (REAGUJEM: na môj podnet 14. októbra po tom, čo som od svokry zistila, akí ste nekompetentní - čítajte ďalej!!!). Do kontaktných údajov ste uviedli adresu a tel.kontakt Vašej svokry, ktorá vôbec nemala potuchy o objednanom tovare (REAGUJEM: mala, ale išlo o tovar, ktorý mala dostať pred mesiacom, keď ho aj čakala, teda v septembri, nie v októbri, keď ste jej konečne zavolali!!!!). Ako máme komunikovať so zákazníkom, ktorý o ničom nevie, mohli ste ju informovať (REAGUJEM: informovala som ju začiatkom septembra, že jej príde objednávka, vy ste volali v polovici októbra po tom, čo som Vás mailom vyzvala, že objednávka nechodí!!!!). Po Vašej urgencii čo je s tovarom sme sa s vami pokúšali tel.spojiť nikto nám nezdvíhal (REAGUJEM: svokra s Vami hovorila, na môj telefón ste mi v ten deň nevolali, ak ste vôbec mali číslo, svokre ste povedali, že napíšete e-mail, z Vašej adresy info.berinjela.shop@gmail.com mi však nič nikdy okrem prvej automatizovanej správy neprišlo) a emaily taktiež nečítate (REAGUJEM: nedostala som od Vás jediný človekom písaný mail okrem toho prvého automaticky generovaného, moje dva maily na info.berinjela.shop@gmail.com k Vám prišli, od Vás mne ani jeden? Zaujímavé!!!). Prečítajte si obchodné podmienky, ak zákazník neudá pravdivé kontaktné údaje, objednávka bude zrušená. (REAGUJEM: údaje boli pravdivé, telefón a adresa bola uvedená toho, kto mal tovar vyzdvihnúť a zaplatiť, e-mail na toho, kto objednával, mali ste všetky kontaktné údaje, ale využili ste ich až na našu urgenciu v polovici októbra; ZÁVER: vy ste tovar začiatkom septembra nemali, 14. 10. po mojej urgencii ste svokre tvrdili, že ste jeden kus z objednaného nemali, zháňali (mesiac a pol bez jedinej správy!!!) a pýtali ste sa, či tovar SKLADOM objednaný začiatkom septembra chceme na Vianoce!!!!! Čiže zákazník má čakať 3,5 mesiaca, kým vy mu tovar dodáte a ešte si bez Vašej správy domyslieť, že to robíte, aj keď nekomunikujete? VÝBORNÝ TYP PRE SOI.)

NEODPORÚČAM, dávam podnet na SOI.

Mimochodom, zvyšujete si percento hodnotení tým, že za každú negatívnu reakciu od zákazníka si sami pridáte pozitívne hodnotenie. Tým si udržiavate vysoké percento, ktoré má presvedčiť zákazníkov, aby Vám verili. Dnes ste to urobili opäť. Aj ja som sa dala v minulosti oklamať dobrým hodnotením. Mala som si rozkliknúť recenzie a lepšie sledovať, že máte zrušené overovanie zákazníkmi. Nie je to dobrý signál o dôveryhodnosti obchodu!!!

Vážený zákazník,
objednávka bola zrušená emailom. Do kontaktných údajov ste uviedli adresu a tel.kontakt Vašej svokry, ktorá vôbec nemala potuchy o objednanom tovare. Ako máme komunikovať so zákazníkom, ktorý o ničom nevie, mohli ste ju informovať. Po Vašej urgencii čo je s tovarom sme sa s vami pokúšali tel.spojiť nikto nám nezdvíhal a emaily taktiež nečítate. Prečítajte si obchodné podmienky, ak zákazník neudá pravdivé kontaktné údaje, objednávka bude zrušená.
Berinjela

Z našej strany snaha skontaktovať sa s vami bola. Taktiež môžeme reagovať na vaše obvinenia na príslušné orgány. Každopádne vzniklo nedorozumenie, ktoré sa mohlo vyriešiť zdvihnutím telefónu. Ak sa mi nepáči forma komunikácie jednoducho si tovar objednám inde a nebudem čakať 3,5 mesiaca. Na SOI sa môžete sťažovať ak vám eshop nevybaví reklamáciu v zákonnej lehote, nevráti peniaze v zákonnej lehote a pod...Reklamácie vybavujeme v zákonnej lehote, peniaze vraciame v zákonnej lehote a dokonca ak sa jedná o reklamáciu výmena tovaru za iný, zákazníkovi ju privezieme domov a nemá žiadne starosti. Čo sa týka písania recenzií, ak neviete ako fungujú porovnácie stránky, neobviňujte eshop z ich vytvárania, nakoľko každá IP adresa sa ukladá, a tým nie je možné si ich písať.
Berinjela

Matej

Pridané: 21. augusta 2016

• dostupnost
  • komunikacia

pri objednavke som bol nadmieru spokojny

marian

Pridané: 13. augusta 2016

• doprava

doprava na skolske veci ma potesila

ingrid

Pridané: 12. augusta 2016

• ponuka
  • kvalita

dobre spravená stránka, veľmi prehľadná

• Áno (2)

• Rýchle dodanie
  • Tovar skladom
  • Vyber tovaru
  • Nenašla som

Som veľmi spokojná, ďakujem za ochotu aj s poradením