• Rychlo a super

• Prehľadné stránky
    • Možnosť zaslania cez zásielkovňu
    • Detailný popis produktov
    • Tovar prišiel o 10 dní neskôr než bolo stanovené.

Obchod fajn, ale nepáčilo sa mi, že napísali, že tovar príde v stredu a prešla už aj ďalšia streda a nikde nič. Pri objednávaní bolo pri tovare uvedené, že ho majú na sklade. Načakala som sa teda riadne. Považujem to za veľké mínus, ale beriem to tak, že "asi korona", tak prižmúrim oko. Obchod som si vybrala, pretože aj s prepočítaním a porovnaním poštovného vyšiel daný tovar najvýhodnejšie u nich. Ale tá čakacia doba bola hrozná. Vo všeobecnosti iné chyby nevidím, keď tovar konečne doliezol, bol v poriadku, takže obchod skôr odporúčam.

• Najlepšia cena
    • Priehľadný e-shop

Super rýchle dodanie.

Rýchle dodanie.

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu Benchpress.sk

Dakujeme za recenziu, Sisi. Budeme na sebe makat aj nadalej, aby sme vas znovu prijemne prekvapili.

• Dobré ceny

Reakcia obchodu Benchpress.sk

Dakujeme za recenziu. Nase ceny denne aktualizujeme, aby sme pre Vas boli stale najlacnejsi.

• rychlost dodania

Rychla doba dodania, super cena

• Nic
    • Dostupnost tovaru na strankach je zavadzajuca. Objednavka mi po 2 dnoch meskania bola bezdovodne zrusena.

24.1.2018 som si objednal Body Attack Tribulus Extreme, 80 kps, ktory bol uvadzany ako "na sklade". Predajca uvadzal, ze tovar bude doruceny najneskor do konca tyzdna. Dnes - 29.1.2018, bez udania akehokolvek dovodu mi predajca objednavku zrusil. Tovar je stale na strankach predajcu uvadzany ako "na sklade" s dodanim do 2 dni.

• super cena
    • super zákaznicky servis- komunikácia so zákazníkom, najprv mi bol doručený nesprávnu druh proteinu, ten mi v šak bez problémov vymenili za správny :)

SUPER!

- Tovar mi bol doruceni az po vyse tyzdni (Objednavka v nedelu -> Dorucenie o tyzden v utorok)
    - Uvadzate moznost vyberu darceka ku kazdej objednavke - nebolo mozne si vybrat ziaden :-)

• prehladny eshop, siroky sortiment, dobra komunikacia so zakaznikom

• Níske ceny

• maly sortiment

urcite preklikajte

• dĺžka doručenia tovaru

Reakcia obchodu Benchpress.sk

Dobrý deň, pani Reforová.
    Mrzí ma Vaša nespokojnosť s dĺžkou dodacej lehoty, ktorá bola spôsobená kombináciou sviatku (17.11. Deň boja za slobodu a demokraciu), víkendu a vami zvoleným sposôbom dorpavy (Zasielkovňa zvyčajne trvá 1-3 dni.). V Benchpress.sk si zakladáme na expresnom dodaní tovaru. Verím že nám dáte ešte šancu presvedčiť o tom aj Vás.
    S pozdravom, tím Benchpress.sk

• Rýchlosť, komunikatívnosť a ochota.
    • Žiadne.

• Tovar doposiaľ po 2 týždňoch nedodaný, komunikácia nulová

Neodporúčam

Dobrý deň, pán Július.
    Chcel by som sa Vám ospravedlniť za problémy pri vybavovaní Vašej objednávky. Pravdepodobne Vám od Nás neprišiel email s informáciami o stave objednávky, ktorý sme Vám posielali. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať ohľadom kompenzácií za omeškanie.

• Tovar skladom
    • Nízka cena
    • Platba cez Paypal

• rýchlosť dodania, mal to pôvodne doručiť kuriér GLS ale to by som mal až nasledujúci deň, tak mi bola ponúknutá doprava v rámci BA priamo k bytu firmou benchpress, takže skvelé
    • zatiaľ nič

všetko v najlepšom poriadku, len pri tomto hodnotení su uvedené iné produkty ktoré som nekupoval, asi nejaký omyl