Expresné vybavenie objednávky, cena tovaru

Vsetko ok rada tu nakupujem

• Komunikácia obchodu
    • Dobre ceny

• balicek prisiel hadam este skor ako som si ho objednal :)

Tovar bol ihned pripraveny k vyzdvihnutiu. Mila pani predavacka.

• Objednavka bola spracovana rychlo
    • cena/kvalita

• Kvalita služieb, rýchle dodanie tovaru

• Veľký vyber

Super komunikácia, rýchle dodanie.

• Tovar bol poriadku .Odporucam.

• Rýchle odoslanie
    • Poštovné zadarmo
    • Kvalitné výrobky

Odporúčam obchod ,opakovane som objednavala ,s tovarom som nadmieru spokojná .A majú oveľa výhodnejšie ceny oproti iným e-shopom.

• - rýchlosť doručenia
    • - informácia o dodaní prostredníctvom kuriéra
    • Žiadna

milí ustretoví peronál,rýchle vybavenie

Tovar mi prisiel v stave, ktory bol pre mna nevyhovujuci. P. konatel mi vysvetlil dovody, ale mne sa to nepacilo, tovar som vratil.
    Vratenie prebehlo bez problemov.

Reakcia obchodu Belora

v obchodných podmienkach máme napísané, že všetky naše elektro-produkty musia mať vypísaný záručný list kde sa uvádza výrobné číslo produktu (ak ho produkt má) a dátum predaja. Záručný list slúži na identifikáciu produktu pri eventuálnej reklamácií v rámci záruky (vyžaduje si to výrobca), prípadne pri pozáručnom servise (na pozáručný servis berieme výlučne nami predané produkty kde je dokladovaný ich pôvod práve starým záručným listom).

Pri produktoch Moser / Wahl sa záručný list nachádza v krabici ktorá je prelepená 2 cm širokou priehľadnou lepiacou páskou (aby sa pri vyberaní produktu krabica samovoľne neotvorila a produkt nevypadol, nie je to žiadna nálepka "originality") spolu s produktom, výrobné číslo sa nachádza na tele produktu. Pre vypísanie záručného listu je nevyhnutné krabicu s produktom otvoriť - lepiacu pásku prerezať, záručný list vybrať, vybrať produkt a opísať z neho výrobné číslo na záručný list.

S produktom inak nemanipulujeme, neskúšame ho ani zapnúť takže dostávate originálny, nikým pred Vami nepoužitý ani neodskúšaný produkt. Iný spôsob ako tento sa nedá realizovať.

O tejto manipulácií informujeme navyše aj v oranžovom (aby si ho zákazníci všimli) príbalovom letáku.

Naše obchodné podmienky ste schválili čím ste súhlasili s vyššie opísanou manipuláciou a vypísaním záručného listu takže Vaše hodnotenie musíme odmietnuť.

Zariadenie ste nám vrátili, vystavíme Vám dobropis a peniaze vrátime na zadaný účet.

Belora

• prehľadnosť webu

Rychle dorucenie

• Rýchle dodanie a kvalitný tovar.

som spokojná,už niekolko rokov objednávam tovar .

• Rýchlosť

Super rýchle dodanie strojčeka