na tovar som dlho cakala tvrdili mi že mi pisali email, ktory som nedostala a aj na stranku som sa nevedela prihlasit , stale pisal error a napriek tomu objednavka bola dokonca odoslana 2x.

• dobrý výber a ceny
    • neviem

s nákupom som bola spokojná, tovar splnil moje očakávania

• Rýchla a dobrá kupa
    • Nema

Odporucam

Zatiaľ som spokojná ,uvidím po opakovaných nákupoch

• rychlost dorucenia

vrelo odporucam ostatnym

• pohodlna obuv do prace aj na všedny deň.

Perfektny

• Absolutne nekomunikuju so zakaznikom, napisala som im asi 2 ci 3 maily a vobec sa neozvali spat.

Reakcia obchodu www.belmedika.sk

Dobrý deň pani Boľanovská, ospravedlnil som sa Vám, že z dôvodu čerpania dovolenky som nemohol s Vami komunikovať. Tovar Vám bol doručený do 3 pracovných dní. Ešte raz ďakujem za pochopenie a prajem pekný deň.

• kvalitný tovar za akciové ceny

• ziadne

predavajuci velmi ochotne vysiel v ustrety

• rýchle prijatie a vybavenie objednávky
    • nebol to tovar, ktorý som chcela!

Potešila som sa, keď som našla krém, ktorý nebol nikde inde dostupný. Došiel mi do dvoch dní, ale - neprišiel správny!
    Objednala som si Bioderma Sebium MAT tónovací (čiže mal byť v hnedej farbe ako make-up), ale prišiel len obyčajný, priesvitný!
    Na obrázku a v popise stálo, že pôjde o ten druh, čo som chcela, ale zamenili ho, pretože zrejme nemali tónovací. Prečo ho potom, Belmedika, ponúkate?
    Chcela som ho vrátiť, ale už ma to stálo aj tak dosť peňazí, takže nebudem míňať na poštovné. Krém už použijem, lebo značku Bioderma si chválim, avšak už si nič z Belmediky neobjednám, pretože je to nespoľahlivý predajca!!

Reakcia obchodu www.belmedika.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa a peniaze budú vrátené na Váš účet. Daný nedostatok hneď odstránime. Ďakujeme za upozornenie a ešte raz sa ospravedlňujeme. Prajeme pekný deň.

• dobre ceny
    • neviem o ziadnych

nech ho urcite vyskusaju

• neaktuálna ponuka a sortiment

• Dobre ceny
    • Nezname

Dobre ceny dobra dodacia lehota

Maximalna spokojnost.

• velmi rychle dodanie, super prehladnost aj ceny
    • ziadne

z mojej strany maximalna spokojnost, objednavala som uz parkrat a urcite budem v pripade potreby nakupovat prave v tomto e-shope

• svojvoľne mi poslali iný tovar