• ústretovosť

Vyborna komunikacia, ochota poradit, tovar doruceny nacas, super.. Odporucam :)

• Tovar som objednávala 11.09. - do dnešného dňa 21.09.15 som nedostala žiadnu odpoveď ohľadom tovaru ktorý som objednala.
    Max. nespokojnosť !!!

• Rýchlosť kvalitu a nízke ceny
    • Podľa mna žiadne

Určite odporúčam super komunikácia rýchle dodanie tovaru za nižšie ceny ako ma konkurencia proste vsetko ako ma byt na 1*

ochotní a milí personál

• Profesionalny, ochotny majitel, velmi dobre sa vyzna v tom, co predava
    • Rychle dodanie tovaru
    • Vyborne ceny
    • Nic

V obchode sme kupovali cyklovozik chariot chinook 1, bolo nam profesionalne poradene. Dodatocne sme kupovali prislusenstvo, ktore nam zial nesadlo, obratom nam boli vratene peniaze aj s nakladmi na postovne. Velmi som spokojna. Jednoznacne odporucam.

• Muslim zle malo tovaru na vyber

Fajn obchodik

Reakcia obchodu Beldi šport

Ďakujem za recenziu. K tomu množstvu tovaru: máme síce menší výber, ale je to tovar, ktorý máme reálne na sklade a vieme ho okamžite distribuovať. Iné e-shopy majú 30 000 produktov na stránke, ale všetky sú v Anglicku, pričom ešte deklarujú nereálnu 80% zľavu, čo je jasné klamanie zákazníka.

• Kvalitny tovar za vybornu cenu

Som s tovarom velmi spokojna

Reakcia obchodu Beldi šport

Ďakuje za pochvalu. Denne stránku zdokonaľujeme.

• Dobre ceny
    • Malo tovaru