• jedinou nevyhodou je že tovar sa neda osobne vyskušať. Ja by som tie topanky potreboval asi aj o čislo menšie ale keď som pozeral na vašich strankach tak taka veľkosť tam ani nie je. ale celkovo som s tovarom spokojny.

• Prehladnost rychlost vybavenia kvalita serioznost
    • Nakolko som nakupovala 1-krat nenasla som ziadne

Odporucila by som ho aj ostatnym a to je jeho plus

• Mali bezecke topanky ktore som chcel a neboli v mojej velkosti v ziadnom inom obchode.

V pohode, bez problemov.

• logicky rozcleneny web
    • kvalitne bezecke produkty, specialne dobre pokrytie Mizuno! potom New Balance, Craft, CEP... za rozumne ceny
    • viacero moznosti platby
    • vynikajuca komunikacia - mala som specialnu poziadavku, prisla mi okamzite kladna odpoved a vsetko prebehlo na 101%, rovnako vsetky emaily o pohybe zasielky chodia nacas
    • dobra doprava

Je to jeden z dvoch bezeckych eshopov, v ktorych nakupujem pravidelne. Objednavky boli vzdy rychlo spracovane a odoslane. S produktami nebol nikdy ziaden problem, vsetky doteraz velmi dobre sluzia, takze budem tu nakupovat aj nadalej.

• Tovar, ktorý som hľadal som našiel iba v tomto obchode.

Rýchle vybavenie objednávky.
    Krátka dodacia doba.
    Odporúčam nákup v tomto obchode.

• Obchod ponuka bohaty výber kvalitneho tovaru na sport. Komunikacia s obchodom je bezchybna.
    • Nezistil som ziadne.

K topankam na behanie pribalili aj jedny ponozky a katalog produktov danej znacky. Poslali zaroven aj promo kod na zlavu z dalsich nákupov. Excelentne.

Děkujeme za vaši recenzi.

• Objednala som modre kolenacky a dosli cierne bez vysvetlenia

Reakcia obchodu behanie.sk

černé a navy blue jsou skoro k nerozeznání v obalu. Budete chtít zaslat modré? Omlouváme se za komplikace.

• dobry sortiment
    • rychle dodanie
    • prijemna komunikacia

• Ponúka kvalitný tovar

Reakcia obchodu behanie.sk

Děkujeme za recenzi. Nabízíme pouze ověřené a kvalitní produkty.

• rychlo , reagovnie mailom

Reakcia obchodu behanie.sk

Děkujeme za recenzi. Snažíme se být stále online.

Velmi dobrý obchod, spokojnost. Tovar som vratil späť pretože mi bola mala velkost -nie vinou obchodu :)
    Jedina vyhrada- peniaze za vrateny tovar mi vrátili s oneskorením až po urgencii- potom to však bolo okamžite. Takze celkovo predsa len velka spokojnost.

Reakcia obchodu behanie.sk

Dobrý den, omlouváme se za čekání při vrácení peněz. Jinak děkujeme za recenzi.

• Priaznivá cena
    • Rýchlosť doručenia

Reakcia obchodu behanie.sk

Děkujeme za kladnou recenzi.

• Nasiel som najlepsiu cenu... bezkonkurencne.. Objednal som si nespravny tovar a preobjednal som ho nebol s tim problem
    • Obchod je prepojeny s nemenovanou kurierskou sluzbou ktora dodava tovar dost neskoro

Najdete najnizsie ceny na celom internete a dostanete aj mali darcek... Objednavajte zasielku vsak kurierom priamo domov. Cez nemenovanu sluzbu to kludne potrva viac ako jeden tizden

Reakcia obchodu behanie.sk

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Dopravní firma měla nějaký výpadek. Naštěstí 99% objednávek dorazí včas a v pořádku.

Super
    Dobrá cena
    Rýchla dodávka tovaru

Děkujeme za vaši recenzi.

• Široký výber, dobré ceny v porovnaní s kamennými obchodmi rovnakého zamerania.
    • Dĺžka dodacej doby.

Spokojný s nákupom a informáciou ohľadom pohybu zásielky. Celková spokojnosť. Určite využijem služby tohoto internetového obchodu aj v budúcnosti.

Reakcia obchodu behanie.sk

Dobrý den, děkujem za recenzi. Mizuno inspire byly skladem a ten den jsme je odesílaly. Prověřím u dopravní firmy.
    Díky za feedback.