• bchod ma velmi vela dobrych vlastnosti,ziadal som vymenu produktu aj po zabaleni obchod my vyhovel okamzite. Som velmy spokojny

Nadmieru spokojny :-)

• Velky vyber okuliarov
    • Postovne nad 20e zdarma

Nasla som vsetko co som potrebovala v jednom obchode a naviac bez postovneho

• kvalitny tovar
    • rychle dodanie
    • lacnejsie som nikde nenasiel
    • nic

Hodinky potesili, su krajsie ako na foto a dodanie bolo hned na druhy den - takto si predstavujem online nakup...

• Super komunikácia
    • Rýchle doručenie zásielky
    • Kvalita výrobkov

Veľmi odporúčam tento obchodík, objednala som si peňaženku, som s ňou nadmiéru spokojná.

• Rychle dorucenie, ale hlavne zaslany notifikacny email s cislom postovej zasielky (pripomenie vam ist na postu a nemusite mat zlty papierik) - vyborne!!!
    • Komunikacia rychla, okamzita, velmi priatelska a ustretova - pri vracani tovaru okamzita odpoved a ziadne problemy.
    • Kvalita obcas kolise podla vyrobku - kabelka fantasticka, plavky dobre, jeden nahrdelnik vyzeral krajsie na fotografii (hlavne chybal nahlad zozadu na produkt, to by zabranilo nedorozumeniu- na zadnej strane su velmi viditelne nitky, ktorymi su tie koralky prisite, nevhodne ako darcek napr.).

Odporucam, ferovy obchod, bude sa vam prijemne nakupovat.

nikde inde som takyto tovar nenašla, bol v skvelom stave, nepoškodeny a rychlo doručeny :)

• netuctový trendy tovar

Spokojnosť s kabelkou, ktorú som si objednala z viacerých dôvodov
    - reálny vzhľad bol ešte krajší ako fotka v e-shope
    - cena lahodiaca aj peňaženke študenta

• rychlost dodania

nenapada ma nic negativne

• 3 týždne trvalo doručenie
    • veľmi zlá komunikácia s obchodom, neskoré reakcie na maily

Určite by som od nich už nič neobjednávala, lebo tovar podľa e-shopu mali na sklade, čo nebola pravda nakoniec. Objednávala som si plavky a doručenie o tri tyzdne na začiatku leta veľmi nepoteší človeka. Ťažko sa komunikovalo s obchodom, lebo veľmi dlho trvalo kým odpísali. Žial kvôli zlej skúsenosti tento internetový obchod nemôžem doporučiť.

Reakcia obchodu BeANGEL.sk

veľmi nás mrzí, ak ste nadobudli takúto skúsenosť, nakoľko ste neuviedli meno, nemôžeme Váš dotaz/objednávku preveriť, čo sa týka spracovania objednávok 95% objednávok odchádza do 24. hodín, samozrejme sa občas stane, hlavne keď vrcholí sezóna, že sa nejaký tovar vypredá - v takých prípadoch však zákazníka o tom upovedomíme pri čom má možnosť objednávku zrušiť, ak sa rozhodne počkať automaticky od nás ziskáva kompenzačný benefit v podobe zľavy alebo darčeka zdarma. Väčšinu vypredaných položiek vieme naskladniť do 5-7 dní) Čakacia doba 3 týždne je ojedinelý prípad. Ak k takej situácii vo Vašom prípade došlo a nebolo to zavinené tým, že zásielka bola dlho uložená na pošte, príjmite prosím naše ospravedlnenie a pokojne sa nám ozvite na [email protected], určite pre Vás nájdeme nejakú formu kompenzácie, ktorá Vás poteší :)

S pozdravom tím BeANGEL.sk

• objednala som si kabelku a som velmi spokojná aj s vybavením objednávky

môžem len odporúčať

• S tymto obchodom som nadmieru spokojna, tovar prisiel v poriadku s prevedenim nad moje ocakavania ( konkretne lodicky, kabelka, okuliare a paleta ocnych tienov), cena bola vyborna,doba dorucenia do 5 dni a navyse som si nasla v balicku darcek v podobe 10% nej zlavy z dalsieho nakupu. Obchodu prajem vela spokojnych zakaznikov tak ako som spokojna aj ja. Urcite to nebol moj prvy a posledny nakup v tomto obchode.
    • Nemam nic proti

Vrele odporucam!

• ceny
    • rýchlosť dodania (aj pri veciach, ktoré nemali práve skladom)
    • komunikácia
    • poštovné zdarma už od 20 (slovom "dvadsať" EUR)
    • ešte sa mi nepodarilo nič vyhrať s súťažiach na FB :)))

Celkovo tento obchod môžem s čistým svedomím odporučiť všetkých takým, ako som ja - teda tým, ktorí zháňajú darček pre priateľku/manželku/milenku/družku/sestru/mamu/kamarátku/...na poslednú chvíľu. Nemyslím si, že mám nejaký vycibrený vkus na bižutku a tomu veci podobné, ale proste tu vždy nájdem niečo, čo je za rozumnú cenu behom pár dní (a niekedy doslova "hodín") u mňa doma a čomu sa žienky v mojom okolí úprimne potešia. :-)

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora.

• cenovo prijateľný továr
    • rýchle doručenie
    • omylom som dva krát zaplatila tovar, firma mi to oznámila a soleventne vrátila peniaze

žiadné zápory

• perfektna komunikacia
    • rychle vybavenie objednavky
    • nic

Mozem len odporucat. Aj ked menej znamy eshop, ale u mna sa zapisali korektne.

• - promptné vybavenie
    • - tovar na sklade