• Ceny
    • Výběr zboží
    • Rychlost dodání
    • Dodání do ČR
    • NIC

Zaujaly mě ceny + možnost doručení do ČR, které jiný slovenský obchod se zbožím, co jsem chtěl, nenabízel a také široký výběr zboží. Mile mě překvapila rychlá a bezproblémová komunikace, když bylo potřeba zboží vyměnit. Určitě doporučuji.

ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
    Veľmi si ceníme dôveru, ktorú ste nám prejavili a tešíme sa na Vašu ďalšiu "návštevu" :)

• tovar podla predstav
    • to co som si objednala prislo v poriadku
    • nic

urcite budem objednavat znovu :-))

BeANGEL.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Rychla a prijemna komunikacia
    • Rychle dodanie tovaru
    • Tovar ako na obrazku

Som velmi spokojna so satami, ktore som si z tejto stranky objednala. Urcite nelutujem, ze som prvy krat vyskusala objednavat z internetovej stranky. Ja na 100% s cistym svedomim odporucam. Dufam, ze coskoro bude dalsi nakupik ;)

• tovar podla predstav
    • rychla a privetiva komunikacia
    • ochota riesit cokolvek dodatocne

Snad moja prva recenzia..
    Som milo prekvapena, nakupujem kade - tade, ale len malokedy som zazila taky ochotny a priatelsky pristup, nech by sme volali/pisali aj stokrat kvoli jednej veci..
    Aj vdaka tejto skusenosti bude potesenim stat sa pravidelnym zakaznikom tohto e-shopu.
    Vela zdaru.

• príjemná komunikácia
    • rýchlosť dodania a spolahlivosť

Veľmi odporúčam, maximálna spokojnosť ! ;)

• Rychlost dodania
    • Komunikacia
    • Odoslanie tovaru na zaklade zaslania potvrdenia o uhrade cez internet
    • Nedostupne vsetky velkosti

Potesilo ma, ze na zaklade tel a mailovej komunikacie sme sa vedeli dohodnut na uhrade prevodom a tovar bol zaslany okamzite (potreboval som ho ASAP), len som zaslal potvrdenie o platbe z internetbankingu, teda nepreplacal som dobierku.
    V podstate nemam nic proti, so vsetkym som bol maximalne spokojny, jedine co ma mrzelo, ze pri niektorych tovaroch som nenasiel vhodnu velkost, zrejme vypredane. Kazdopadne, odporucam.

• Rychlost dorucenia

Po dohode s predajcom bol tovar odoslany v den zaslania objednavky takze tovar bol na druhy den u mna - maximalna spokojnost

• Myslim ze to tu je uzasne, nizke ceny, tovar mi rychlo prisiel, urcite si objednam odtialto aj nabuduce :)

Bez pochyb jedna z najlepsich obchod stranok na nete :) super! Konecne taka, ktoru som hladala

• - nevedela som sa dovolat
    • - odpoved na e-mail trva dost dlho aj den, dva
    • - vratena zasielka bola vyzdvihnuta na pošte po dvoch týždnoch
    • - na vratenie penazi som cakala tri týždne

- viac by som si tovar neobjednala

Reakcia obchodu BeANGEL.sk

Dobrý deň, asi ste mali dôvod k tomu, že ste neuviedli meno... Náš poštový priečinok vyberáme v priemere 1-2x za týždeň (ak nebol tento termín dodržaný, muselo sa jednať o výnimočnú situáciu, prípadne čerpanie dovolenky. Akonáhle sa zásielka dostane na firmu je spracovaná do max 1-3 dní. Ďalšie natiahnutie spracovania žiadosti môžu ovplyvniť už len neúplné informácie v žiadosti (čo sa stáva bohužiaľ pomerne často) alebo dni voľna. Čo sa týka, odpovedí na emaily, štandardná doba odpovede je maximálne do 24 hod (v pracovné dni). Myslíme, že úroveň našich služieb je na veľmi dobrej úrovni o čom svedčí aj počet zákazníkov, ktorých sme doteraz obslúžili a ich opakované nákupy.
    Príjemný deň želá tím BeANGEL.sk
    www.BeANGEL.sk
    [email protected]

Pekný deň prajem dnes okuliarky došli a som úúúúúúúúúúúúúplne nadšnená, veľmi pekne Vám zas ďakujem, vždy mi vašim tovarom a superrýchlim dodaním urobíte veľkú radosť :) Máte veľmi šikovný tým :) :)

Nemám nič proti. Tovar mi prišiel veľmi rýchlo, za 2 dni som ho mala doma. Prišiel v poriadku. Som veľmi spokojná. Už som si viackrát objednávala a vždy som bola spokojná. Komunikácia s obchodom - veľmi dobrá. Vždy mi odpovedali, na čo som sa pýtala v krátkom čase. Určite si ešte niekedy niečo cez nich objednám.

Úplne super ľudia pijemne vystupuju vedia si poradiť a proste super ...:)

• Prehľadná stránka
    • Široký výber tovaru
    • Nízke ceny
    • Rýchle doručenie aj komunikácia

Nemám čo vytknúť. Úplná spokojnosť :)

• To čo som si objednal prišlo v poriadku a na čas bez akýchkoľvek vád!
    • nič!

maximálna spokojnosť!

• spokojnosť :) rýchla dodávka, super ceny :)

• Dodacia lehota
    • Komunikácia
    • Kvalita produktov

Objednal som už niekoľkokrát a vždy som bol spokojný....
    ODPORÚČAM!

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Som spokojná s tovarom vyzerá presne ako na obrázku aj s rýchlim dodaním. Odporúčam

maximálna spokojnosť

• tovar ok
    • dodanie 48h!!
    • asi nič
    • akurát že nenájdem tam úplne všetk,o čo potrebujem v určitej cene a kvalite...keby sa tak rozšírili o športové potreby a veci, tak paráda..porozmýšľajte, vyjdite v ústrety aj nám, turnajovým tenistom s postrácanými loptičkami :D :D

tie ceny sú zlodejina, buď firma okráda seba alebo nás okrádajú iné firmy s porovnateľným tovarom, neviem posúdiť, ale radšej nech okrádajú seba ako mňa, nakoniec tú cenovú politiku kvitujem :D
    komerčné veci na soc. sieťach neodoberám/nesledujem, ale tu som spravil výnimku..nezahlcujú ma, naopak, niekedy sa stane, že pozerám aktívne aj sám či nemajú niečo nové, keď mi zverejňované novinky zrovna nesedia (čo narobím s legínami, pravda) :D