4,2 z 5

Rychle dodanie!

Pinky

Pridané: 31. júla 2015

• Paráda nemám výhrady

Obchod prebehol rýchlo A bez problémov :)

Aďa

Pridané: 30. júla 2015

• rýchle dodanie, už do jedného dňa
  • šaty sú ako na obrázku, kvalitné, pekné
  • spoľahlivá komunikácia cez mail
  • rýchle vybavenie reklamácie
  • výhodné ceny

Šaty mi prišli do jedného dňa, nesedela mi veľkosť, avšak boli krásne ako na obrázku, čo sa nestáva často, preto som ich chcela vymeniť, hneď v ten deň ako som napísala mail, som dostala odpoveď, že mi šaty vymenia, ale poštovné zaplatím iba za prepravu naspäť do predajne, do týždňa som dostala mail, že je žiadosť vybavená a do ďalšieho pracovného dňa mi prišli. Maximálna spokojnosť, určite využijem služby beangel aj nabudúce.

Eszter

Pridané: 21. júla 2015

• velmi dobrý prístup
  • novinky na trhu
  • odporúčam...100%

veľmi kvalitné jednanie s obchoníkom alebo s predavajúcim :
vrelo odporučam :)

Danielita

Pridané: 20. júla 2015

• Maximálna spokojnosť :-)

Výborná kvalita, rýchle dodanie, super ceny....... Odporúčam

ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
Veľmi si ceníme dôveru, ktorú ste nám prejavili a tešíme sa na Vašu ďalšiu "návštevu" :)

aldabra

Pridané: 17. júla 2015

• Vobec som nebola spokojna s kvalitou tovaru. Opis velkosti tovaru nesedi je o cislo mensi M je ako S. A tiez bol tovar z vnutornej strany pospineny

Neodporucam tu nakupovat, vobec som nebola spokojna s tovarom

• Nie (1)

Reakcia obchodu BeANGEL.sk

mrzí nás ak ste zaregistrovali nejaký problém s našim tovarom, je škoda, že ste tu neuviedli žiadny údaj vďaka, ktorému by sme Vás identifikovali a mohli Vás kontaktovať ohľadom vzniknutého problému. Máme v ponuke viac ako 4000 produktov, preto je z Vašej strany odvážne generalizovať úroveň kvality v našom obchode. Pri tom množstve tovaru, ktoré máme na sklade je prirodzené, že sa môže vyskytnúť model, ktorý sa nevydaril, ale akonáhle niečo také zaregistrujeme, produkt sťahujeme z ponuky. (Žiaľ my si tiež nemôžeme všetko "ochytať" vopred ako zadáme obj. nášmu dodávateľovi) Mrzí nás, že Vašu nespokojnosť vyjadrujete hneď na tomto mieste bez toho, aby ste nás kontaktovali a dali nám šancu s tým niečo urobiť. Myslíme, že úroveň našich služieb je na veľmi dobrej úrovni o čom svedčí aj počet zákazníkov, ktorých sme doteraz obslúžili a ich opakované nákupy. Pozitívne referencie nájdete aj tu na heuréke, pred Vašou recenziou sme mali známku 4,6 z 5. Budeme radi, ak nás kontaktujete a sami sa presvedčíte, že urobíme všetko k Vašej spokojnosti.
Príjemný deň želá tím BeANGEL.sk
www.BeANGEL.sk
info@beangel.sk

Julinka

Pridané: 17. júna 2015

• Dobry den,
  • myslim, ze v dnesnej dobe sa vsetci iba stazuju, ale nikto nedokaze ocenit dobre urobenu robotu. Preto som sa rozhodla napisat Vam tento mail. Z Vasej stranky beangel.sk som si objednala tovar tretikrat. Ak budem nieco este potrebovat objednat, urcite budete prva stranka, na ktorej budem potrebny tovar hladat. Mate perfektne sluzby, ked som mala problem, vyriesili ste ho vo velmi kratkom case. Ochota, korektnost, rychlost. Dakujem a tesim sa na dalsiu spolupracu.
  • Julia Zacharidesova (spokojny zakaznik) :)

Uplne spokojna. Vrelo odporucam.

Lucia

Pridané: 19. apríla 2015

• Kvalita
  • Rychlost dodania
  • Komunikacia so zakaznikom

Max.spokojnost so sluzbami,rychla vymena tovaru.Obchodik mozem iba odporucit:-)

Mary

Pridané: 18. apríla 2015

• Super ponuka, vsetko co som zhanala som nasla na jednom mieste pre seba aj frajera.

Tovar bol doruceny rychlo a neposkodeny