• Príjemný materiál

Objednala som si kvietkovane šaty síce mi sú trošku väčšie ale inak som nadmieru spokojná.

• Dnes mi prišli šaty sú nádherné som veľmi spokojná a určite odporúčam

Som veľmi spokojná so šatami

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• šaty prišli krásne, ako na obrázku
    • poslali mi ich v inej veľkosti akú som si objednala

nakoniec aj dobre že prišli väčšie lebo mi sadli aj tak a troška voľné sú mi iba na páse

• Ustretová komumikacia, skvele podanie informacii o tovare, bezproblemova vymena tovaru (aj ked to casto nie je treba)

Z tohto eshopu som si kupila saty, s ktorymi som velmi spokojna a naposledy som si objednala dvoje slnecne okuliare, ktore vyzeraju uzasne.. Popis pri tovare je presny, vystizny.. Maximalna spokojnost :)

• Moj prvy nakup a urcite nie posledny. Ochota, mily pristup, rychle dorucenie a hlavne tovar konkretne saty take ako na obrazku ☺

Odporucam ☺

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Dakujem za nadherne tiene a stetce neraz som si u vas objednala a mozem povedat ze som velmi spokojna budem odporucat

• Dnes jsem si převzala od této internetové společnosti 4krat saty a byla jsem velice překvapená saty velice dobře sedí velice příjemný materiál a rychle dodání
    • Není co vytknout velice dobrý internetový obchod maximální spokojenost .

Po dlouhé době jsem narazila na velice dobrý internetový a kvalitní internetový obchod Už se těším až budou mít nové kousky a lodickyurcite to neni poslední objednávka u Bengál.sk

• BeANGEL.sk

Velice spokojená velikost sedí a materiál super můžu jen doporučit.

• Pekný tovar

Šaty ktoré som si objednala mi sadli aj vďaka tabuľke veľkostí. Dodanie bolo super rýchle objednala som vo štvrtok okolo pol desiatej a na druhý deň som ich už o desiatej mala doma brala som ich na dobierku. Som spokojná

• Som veľmi spokojná s nákupom,nesadla mi veľkosť šiat,bez problémov a ďalších nákladov na doručenie balíka, mi šaty vymenili.Rýchla a bezproblémová komunikacia, doručenie do dvoch dní.

Vrelo doporučujem,určite to nebola moja posledná objednávka.Som spokojná aj s materiálom šiat.

Dnes som dostala balík . Som na 100% spokojná velmi so všetkým . Šaty su prekrásne
    Dakujem :) ;)

• Velmi rychle dodanie, komunikacia, kvalita a vzhlad siat, obrovsky vyber
    • Nic

Vcera mi od nich prisli saty a su prekrasne povedala by som az krajsie ako som cakala :). Super sedia na postave! Dakujem im este raz a zelam im vela spokojnych zakaznikov. U mna urcite nie posledny nakup :) <3

• rýchle doručenie
    • super tovar

S nákupom som bola spokojná, tovar prišiel rýchlo a ako na fotke. Určite tu skúsim nakúpiť aj nabudúce.

• Velka spokojnost
    • Kvalitne oblecenie
    • Rychle dodanie
    • Vyborna komunikacia

Urcite odporucam

• Nízke ceny ,zaujímavé šaty
    • Nízka kvalita tovaru

Prišli mi šaty ..vrch bol potrhaný takze som ich musela presit

Reakcia obchodu BeANGEL.sk

Dobrý deň prajem, ďakujeme za Vašu objednávku, veľmi nás mrzí ak ste zaznamenali problém s našim tovarom, ale v takom prípade nás stačilo o tom informovať a produkt by sme Vám na naše náklady vymenili za nový. Zrejme sa jednalo o výrobnú vadu. Táto recenzia je anonymná a preto Vás nevieme kontaktovať priamo. Ak by ste u nás ešte nakupovali, kontaktujte nás prosím na [email protected], dáme Vám špeciálnu zľavu na Vašu novú objednávku ako kompenzáciu za komplikácie :)

Príjemný deň praje tím BeANGEL.sk

Dakujem za saty! Su super! Som spokojna!

• Skvelá kvalita
    • Oblečenie presne ako na obrázku
    • Od objednania som to mala do 2 dní doma

Odporúčam

• 100%
    • Dakujem za rýchle dodanie šiat som velmi spokojná su ako na obrázku .

velky viber krasnych siat a velmi dobre ceny odporucam i ostatnym a ani dlho cakat nemusite