• Na proteíny doré ceny , rýchle a spoľahlivé dodanie

Som s obchodom spokojná, rýchle vybavenie aj dodanie.

• nezodpovednosť

Obchodník sa ani neobťažoval ma oboznámiť, že mi zásielka nedorazí

Druhý deň po objednávke ma telefonicky upozornili že tovar výrobca už nedodáva, ale veľmi ochotne poradili a vybrali sme podobný. Veľmi ústretové vystupovanie. Nečakal som.

Odporúčam spokojnosť. Napriek tomu že som menila adresáta pre spoločnosť nebol problém ani zmena adresy. Všetkol prebehlo v poriadku a vyjadrujem spokojnosť. Ďakujem. Veľa spokojných zákazníkov.

Som spokojná s nákupom v tomto eshope

S obchodom som veľmi spokojná , výhoda je vtom ,že objednávame si tovar z domu a rýchle dodanie tovaru.

• Pan z obchodu zavolal a potvrdil objednavku aj telefonicky.

Vyborne produkty a ludsky pristup personalu.

vsetko v poriadku

• rýchlosť vybavenia

• Rýchle dodanie max spokojnosť

• Odisli mi peniaze cez paypal, ale stranka ukazala, ze sa neuskutocnila platba, peniaze odisli pred tyzdnom z uctu, stale cakam na vratenie.

Reakcia obchodu BBCenter.sk

Kontaktovali sme zákazníka ohľadne jeho recenzie, ktorá sa nezakladá na reálnych skutočnostiach.
    Žiadnu platbu sme od zákazníka neobdržali.
    Zákazníka sme kontaktovali, aby sme danú situáciu vyriešili.
    Vysvetlili sme mu, že formu platby, ktorú uvádza, náš obchod nepodporuje a teda mu žiadne peniaze nedržíme.
    Zákazník nám bez slova a ospravedlnenia zložil telefón.
    Mrzí nás, skutočnosť, že mal zákazník negatívnu skúsenosť, problém však nebol na našej strane.

• Dobré produkty za rozumné ceny.
    • Proteíny, ktoré som inde nenašiel.
    • Veľa akcií.

• Vsetko ok !

• Milý zákaznícky servis
    • Darček zdarma
    • Nepodporuje platbu kartou iba dobierku, treba v poznámke uviesť že chcem platiť na účet a tak mi pošlú číslo účtu.

Odporúčam.

Komunikácia akoj doručenie prebieha promtne, rýclo v neporušenom stave. Obsah balíka zodpovedá objednávke do detajlov aj s faktúrouu.
    Ďakujem.

• neviem nic o objednavke

Doručený fake proteín pravdepodobne, objednaval som si presne ten istý (značka, príchuť, balenie) co pred časom z inej stránky a s tým predtým nebol žiadny problém, chutil výborne a aj stráviteľnost perfektna, rozpustnosť perfektna,
    Z tejto stránky mal ten istý proteín rozpustnosť badateľne horšiu, o chuti ani nevravím -ako som jedol piesok a stravitelnost? Dal som si dve dávky v jeden deň a bolo mi z neho príšerne zle (prot Dorian Yates)

Reakcia obchodu BBCenter.sk

Dobrý deň, reagujeme na Vašu recenziu. Tak ako iné e-shopy tak aj my máme ten istý produkt od toho istého distribútora, snáď si nemyslíte, že si každý e-shop plní produkty podľa seba :) Určite Vašu reakciu posunieme priamemu distribútorovi aby sa nám k Vašej recenzii vyjadril a následne Vám pošleme ich stanovisko. Ďakujeme za podnet

• Super komunikacia

• Za toľké roky čo si objednávam z rôznych stránok tak sa mi ešte nestalo,keď nemali na sklade tovar aby má niekto informoval.Z BBC centre mi volali informovali,spokojnosť.Top