• žiadna komunikácia-neodpovedajú na maily ani telefóny
    • žiaden mail otom, žeby objednávka bola vytvorená, zaplatená, evidovaná alebo hocičo podobné
    • po objednaní a zaplatení topánok sa nič neudialo = akoby som tie peniaze spláchol do záchoda
    • aj keby zdvyhli, tak nemám sa ani načo odvolať-keďže nemám žiaden mail alebo číslo objednávky kt. som si vytvoril

Tovar objednaný, zaplatený a od kedy som to objednal a zaplatil (prešiel týždeň), tak ani len informačný mail otom, žeby objednávka bola vybavená
    Absolútne nulová komunikácia zo strany obchodu, na maily neodpisujú a telefón nezdvýhajú, nechápem ako taký obchod môže existovať.
    Mal som veriť recenziám na heuréke, nespravte rovnakú chybu ako ja

to chcem tak veľa,aby odpovedali na maily alebo poslali nejaké bližšie info o svojej objednávke?
    Predsa je to štandart u každého slušnejšieho internetového predajcu

Tovar bol dodany po troch tỷźdňoch.Som spokojnà,je peknỷ,kvalitnỷ.Číslo,farba,všetko sedí.Jedine,že jeden tovar chýba,ale verím,že sa aj to vybaví.Zatial môžem bayshop doporučiť každèmu.Sú spoľahlivỷ!

• Absolútne neodporúčam! Objednala som tovar, samozrejme som ho aj zaplatila, teraz neodpisujú na správy a ja nemám ani tovar ani peniaze!!!!!!!!! Obyčajní podvodníci! Neobjednávajte, nenechajte sa oklamať a nalákať!

• žiadna komunikácia
    • maximálna neochota

Problémy nastali pri výmene kopačiek za inú veľkosť. Na mail nikto neodpovedal a telefón nikto tri týždne nebral. Keď sa mi podarilo dovolať kopačky poslali, ale úplne iné. Neodporúčam!!

• rýchlo prídete o peniaze

Nekomunikujú, reklamáciu nemám vybavenú 3 mesiace , odporúčam zďaleka sa vyhnúť !!!!!

• Z pohodlia domova a bez nahanania sa po obchodoch. Velky vyber, dobra komunikacia.

• Neochotná komunikácia

Rozhodne neodporúčam.Objednaný,zaplatený tovar nedodali.Až po mesiaci a telefonickej komunikácii vyplynulo,že tovar vôbec nemajú.Vrátenie peňazí do 21 dní.Takto sa podniká.

Tovar mi ani po 10dnoch neprisiel, objednavka je v stave vybavena a nikto sa neozyva

• tovar som do dnešného dňa nedostala

• snažia sa

spokojnosť, odporučam ostatným

• Ze neni v Kosiciach a okoli

Ochotnost zamestnanca pomoc a vyhoviet zakaznikovi maximalne.

Zatiaľ so obednávala prvý raz, ale vyššie e uvedený dôvod, prečo sa kúpa nakoniec neuskutočnila. Inak infrmácvie, pois prodiktov a pdobne hodnotím kladne.

• Ponuka je ale tovar v objednanej veľkosti vraj nie.

• tovar sme este stále nedostali!!!!!!

• Z pohodlia domova az domov

• Super tovar za výhodné ceny
    • Celkom dlhá doba dodania

Tovar mi dorucil kurier a po prevzati som zistila ,ze tovar nepatril mne, ale zakaznikovi z ineho mesta .Pouzila som cislo spolocnosti na dodacom liste, ale podla vyjadrenia osoby, ktora dvihla telefon,bolo cislo sukromne a nie firemne.
    Zaujimave.
    Po googleni som nasla ine cislo spolocnosti a zaroven som po otvoreni zasielky nasla dodaci list s udajmi objednavajuceho si tovar,kt.mi omylom poslali.
    Pan z Bayshopu ma vypocul, skonstatoval, ze som dostala omylom inu zasielku a navrhol, ze skontaktuje druhu stranu a posle kuriera po jeho balicek ku mne a ineho kuriera po moju zasielku.
    Toto riesenie sa mi nepozdavalo,islo o sumu cez 70eur, zaruky ziadne.
    Skontaktovala som sa so zakaznikom na juhu Slovenska
    a nakolko pracoval v Bratislave, dohodli sme sa, ze si tovar donesieme a navzajom vymenime.
    Celu situaciu som opisala mejlom a poslala ju spol.Bayshop.
    Reakcia ziadna, ani prepacte, mrzi nas to.
    Nic.
    Neodporucam tuto spolocnost, ani telefonicky kontakt nesedel.
    V.

• Som spokojna
    • Neviem sa vrátiť k pôvodnej ponuke sortimentu.

• Vyborne ceny
    • Super komunikácia ochotne poradia
    • Doručenie v termine
    • Kvalitne vyrobky
    • Široký sortiment

Nakupujem tu často pre celu rodinu a vzdy som bol spokojny ochotne poradia s vyberom velkosti
    Bez problemov vymena tovaru, super akcie.
    ODPORUCAM a Dakujem