• Neodpovedali a tovar som nedostal. Objednávku som zrušil e-mailom. Ani na to neodpovedali.

možno je tento obchod dobrý ale mne stále nedorazil tovar. odporúčam obchodu zmeniť prepravcu.

+++

• Uplna absencia komunikacie

Tovar skladom, neprisiel ani po 10dnoch, telefon aj email bez odpoved. Objednavku som zrusil.

Dôvod stornovania objednávky č. 2207310001, zo dňa 31.07.2022 uvedené v zaslanom e-mail.
    P.S. O uvedený tovar už nemám záujem, nakoľko bol zakúpený, dodaný
    u iného zodpovedného dodávateľa. Pozn. uvedený tovar mám už
    namontovaný na vozidle.

Som rad ze som nezaplatil vopred.... Nikto nedvíha telefón!!!

Dodanie objednávky 8 dní?!

• Tovar nebol zaslaný

Zlé

• Nedvíha ju telefón, neviem v akom štádiu je objednávka, čakám už vyše tyzdna

tovar ktorý bol skladom a objednaný 3.1. ešte stále nebol doručený do 13.1. kedy píšem tento príspevok

• Spoko

Vytvoril som objednávku na platbu vo pred na účet. Tovar mi nie je schopný do týždňa odoslať zálohovú faktúru aby som ju mohol uhradiť.

• dobra dostupnost, rychle dodanie, dobre ceny.

v utorok odkliknuta objednavka, tovar mali skladom, vo stvrtok mail, ze mam uhradit tak ako som vybral platbu vopred na č.ú., tak sa aj stalo, máme další utorok a ani potvrdenie o expedicii, ani tovar, ani žiadna iná komunikácia…

• Bez akýchkoľvek problémov mi vymenili zle objednaný typ servoriadenia za ten správny.

Boli vždy ochotní pre overenie správnosti dielu zmerať aj fyzicky niektoré jeho miery pre overenie správnosti dielu .

Tovar mi bol doručený veľmi rýchlo, takže som bol spokojný. Určite odporúčam.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Ok

• Prehľadný eshop, široký sortiment, dobré ceny, rýchle dodanie

Výborná komunikácia s Vaším obchodom rýchla dodávka môjho objednaného tovaru ktorý už slúži k mojej veľkej spokojnosti. Ďakujem. Váš obchod budem odporúčať svojím priateľom a moje ďalšie objednávky v rámci vašich dodávaných produktov istotne využijem ešte veľakrát. S pozdravom Váš zákazník.

Reakcia obchodu Batoil

Dakujeme veľmi pekne, sme radi že ste boli s nákupom spokojný a veríme, že sa k nám v budúcnosti zas vrátite :)