• objednaný tovar neprišiel
    • na e-mail neraguj
    • nedá sa k nim dovolať

neodporúčam nakupovať v tomto e-shope

• Otras

Na tovar čakám už mesiac a na mail nereagujú. Rozhodne neodporúčam.

• Na telefón, SMS ani na mail nikto neodpovedá. Tovar neprišiel.

Nič od nich neobjednávať.

• Tovar nedosiel,telefon a mail neberu!Do basy stakymi ludmi! dakujem za vsetkych!

Fuj

• Nikdy si nic neobjednavajte,poslu vam cinsky ausus,telefon nezdvihaju,na mail neodpovedaju,foto na stranke nezodpoveda tovaru.Dajte si na nich pozor!

Uvidim ako zareaguje SOI.

Neodporucam

• NEODPORUCAM

Ani po 20 tich dnoch ziadna spatna vazba telefon nedvihaju na email neodpovedaju. Po skusnostiach inych objednavku - ak aj nedopatrenim pride, neprevezmem

• objednavka mala byt vybavena do 10 dni....nebola.....tasku poslali uplne inu.....vybavenie reklamacie?nemozne.....telefon nedvihaju, na mail neodpisuju...komunikacia ziadna ....vratenie penazi? snad sa dockam.....

vyhybajte sa mu oblukom......

• NEODPORÚČAM !!!!!!!!
    • Telefón vypína...
    • Dobrý deň,
    • na vybavení Vašej objednávky intenzívne pracujeme. O odoslaní a vybavení Vás budeme informovať mailom a/alebo SMS správou.
    • S pozdravom,
    • Matúš
    • Bagshop.sk
    • Toto bola odpoveď po vyše dni na otázku kde sa nachádza moja objednávka. A rušia telefonát

!!!!!!!!NEODPORÚČAM !!!!!!!!!!

• Nie nie ziadna vyhoda tohto e-shopu ruky prec !!!!
    • - Toto je najhorsi e-shop
    • - nekomunikuju cislo si zablokuju
    • - chcela som vymenit tovar v lehote do 14 dni neuznali mi to vraj nie je nato dovod tovar vratit
    • - v pondelok idem na soi

NEODPORUCAM !!!!!

• Kabelka,ktoru som si objednala mi prisla do 7 dni.Som maximalne spokojna.

Obavala som sa cez tuto stranku objednat tovar pre zle recenzie,ale bola som milo prekvapena.Kabelka mi prisla do 7 dni a presne taka,aku som si objednala.Takze ODPORUCAM!!!

• Náš zákazník, náš pán? ZABUDNITE !!! Totálna ignorácia zo strany predajcu! Na mail neodpísal ani po 2 týždňoch. Keď som sa mu snažila dovolať-nedvíhal alebo ma rušil. Po niekoľkých neúspešných hovoroch ma dokonca zablokoval a moje číslo zavesil na internet s poznámkou aby ma nikto nedvíhal, nakoľko som duševne chorá. Zvažujem, že podám žalobu.

Rozhodne neodporúčam nakupovať na tomto shope.

• Otras!!! Neodporucam!
    • Otras!!! Neodporucam!

Nespolahlivy, trva im to, po 10 dnoch napisu, ze tovar nemaju!

• Neodporucam
    • Telefon- kdezeee?!
    • Ochota- ziadna!!
    • Hrozny obchod!

Neodporucam

• lacné ceny
    • nedvíhajú telefón
    • absolútna neochota vyjsť v ústrety zákazníkovi

neodporúčam len sa rozčúlite!

• Som veľmi nespokojná s dodávateľom Bagshop.sk, Tovar síce dodali včas podľa toho ako majú napísané na stránke, no dodali mi úplne iný tovar a vôbec neboli ochotní so mnou komunikovať o výmene tovaru. Keď som požadovala navrátenie celej sumy teda aj s nákladmi na dopravu, neboli ochotní mi preplatiť náklady na dopravu, čím mi vlastne vznikla škoda 10 eur , len preto, že mi poslali iný tovar.

Neodporúčam si objednávať žiaden tovar z tejto firmy, jednak vám nepošlú to čo chcete a ešte prídete o peniaze !

• Žiadna odozva zo strany firmy ohľadne komunikácie cez e-mail.

• Dodacia lehota

• Nekomunikácia so zákaznikom

• Zatil neviem lebo tovar mi ešte neprišiel
    • ja si myslim že žiadne