• Obchod nekomunikuje.

Od objednania tovaru ubehol týždeň. Od prijatia objednávky som zo strany obchodu nebola informovaná o expedovani. Objednávku som zrušila, stanovisko obchodu žial nedorazilo.

• Balík mi neprišiel
    • Žiadna komunikácia zo strany predávajúceho. Na maily nereagujú.

Tovar som 12.12. objednával napriek tomu že obchod ešte 18.12. mal stále zaručene že objednávky doručí do Vianoc nestalo sa tak. Na mailovú komunikáciu čo je s objednávkou nereagovali . Tak sa chcem poďakovať obchodu za hlavný darček pod stromček pre môjho syna ktorí bohužiaľ nedostal.

• Po zistení problému veľmi rýchla komunikácia na vyriešenie vzniknutého problému
    • Kompenzácia za vzniknutý problém , čo je veľké plus pre obchod
    • Široký sortiment
    • Dobré ceny
    • Komunikácia až po mojej urgencii

Tovar som objednával 7.12. . Potvrdenie objednávky bolo obratom. Avšak až 12.12. po telefonickej urgencii a informácií o tovare som dostal správu, že tovar v sklade bol zamenený a musia ho znovu zabezpečiť a odoslať.

Po tomto termíne už bola komunikácia s obchodom ukážková a dodanie rýchle. Takže tovar som dostal v sľúbenom termíne a aj s kompenzáciou za vzniknuté problémy.

Keby ma obchod skôr kontaktoval a informoval o probléme (čo sa môže v predvianočnom čase kedykoľvek vyskytnúť), dal by som na spokojnosť s obchodom plný počet bodov.