Prisiel mi email ze mám.ohodnotiť nákup ale mne ešte žiadny tovar nebol poslany a to už je 10 dni

• Rychlost, super jednanie.

• ziadne
    • obnovitelnost stranky

nedvoverihodny

• SOM SPOKOJNA
    • NEMA

SOM VELMI SPOKOJNA

Zbytocne drahe postovne a poplatok za dobierku. A dlha dodacia doba aj ked na stranke bolo uvedene, ze je tovar na sklade.

• Dodacia lehota a s tým spojené zavádzajúce informácie na webe.
    • Neinformovanosť zákazníka.

Tovar bol dodaný až po mailovej urgencii (po 8mich dňoch!). Pričom web stránka uvádza 2, maximálne 5 dní. Dodávateľ nepodal informácie o dôvode omeškania, resp.podal.. Veľmi lacnú výhovorku..☹
    Taktiež považujem za nevýhodu doplatok 6€ ak chce zákazník platiť pri dobierke a ďalších 6€ za dobierku..

• jednoducha a rychla komunikacia

odporucam ostatnym,vyborna komunikacia,rychle jednanie,vsetko prebehlo v poriadku,uplna spokojnost

• Tovar mi dosiel skoro po mesiaci stym ze sa ani neracili upovedomit ma ze nieje na sklade a ked som im volala tak mi klamali ze mi posielali meil a pritom som ziadny nedostala.Potom ked som im znova volala ze mi dosiel meil ze uz bol balik odoslany a do 48 hodin pride ale nedosiel ani po 6 dnoch tak bol problem ze bol poskodeny a stiahli ho.A ked konecne poslali nove sedacky a dosli mi po 3 a pol tyzdni tak som zistila ze jednej sedacke chybaju hlavne konstrukcne suciastky.Som velmi zvedava ako rychlo vyriesia tento problem.Zaplatila som 12 eur za dobierku a po takom dlhom case mi pride nepouzitelna vec.Uz nikdy viac nebudem v tomto obchode nakupovat!!!

Rychla vybava objednavky.

Neochota komunikovat so zakaznikmi.!!!!!!

• Vsetko v poriadku s dlzkou dodacej lehoty, ale velmi nepriatelna cena za dopravu a dobierku dokopy 12euro je dost prehnane.

• nebol mi dodaný tovar, ani sa neozvali, že nemajú, žiadnu odpoveď nedali

• Zbytocne vysoka cena postovneho na dobierku 6€+6€ to je velmi vela

Rychlost dodania super, no taka vysoka cena za postovne ze sa neoplati ani nakupovat.Ak by mi to nesurilo hladam inde a to len kôli postovnemu

• Široký vyber tovaru a dobre ceny
    • Neviem

Odporúčam obchod. Rýchle dodanie.

• rýchle jednanie

spokojnosť

• široký sortiment pre najmenších
    • dobré ceny

odporúčam mamičkám tento internetov obchod

• -vysoké poštovné
    • -absurdný poplatok 6 € za platbu v hotovosti

Súrne som potrebovala objednaný tovar, tak som si ho objednala aj napriek poštovným poplatkom 12 € (6 €poštovné+6€ za platbu v hotovosti), ale žiadnemu známemu nedoporučím nákup v obchode, ktorý žiada také nehorázne sumy za doručenie.

• Zuadne
    • Ziadna komunikacia

Ani po 2 dnoch mi nepotvrdili objednavku

• Výborné ceny
    • Sortiment
    • Komunikácia
    • Informácie o skladovych zásob

Aj keď je tovar vo vybranej farbe písaný že je skladom, neni to tak.
    Písali mi po 4. správe a po 6 dni že mali inventúru a že bolo písané na stránke len zvláštné je že som pozrel všade a nikde nebolo písaná inventúra.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.