• pekný tovar
    • nedostatok tovaru na sklade

oplatí sa hádam uvidíme kedy nám príde tovar objednaný

• pladby kartou vopreddobrý

dobrý

• Stánka je prehľadná a personál komunikatívny.
    • Neskoré dodanie, zabudnutie na objednávku, na stránke majú aj tovar, ktorý na sklade nemajú

Keby som sa mala rozhodnúť pre objednávku len v tom prípade, žeby som to nutne potrebovala a nikde v žiadnom inom obchode by nebol. Tak dlho čakať na tovar a napíšu vám, že vám ho odoslali a o týždeň zavoláte, kde sa nachádza a oni ho neodoslali. A ked sa spýtate, či majú daný tovar, tak nič.

• Dobré ceny
    • široký výber
    • perfektná komunikácia

Kúpila som v tomto obchode kočík,ktorý som vyberala na základe vlastností a ceny. Kočík mali na sklade, odpovedali na moje otázky emailom veľmi promptne, kočík rýchlo doručili. Som maximálne spkokojná a odporúčam tento obchod všetkým.

• zlá komunikácia

neodporúčam

Reakcia obchodu BabyBuggy

Je nám ľúto že ste nespokojný. Ohľadom obchodu nám ludia prehladnost stránky dobre hodnotia ohľadom komunikácie sa snažíme všetkým pristupovať rovnako a to na 200 percent. Ani nevieme prečo táto negatívna recenzia lebo naši zákazníci su spokojný všetci považujeme to ako nerelvantnu recenziu.... Pekny deň

• Přehledný obchod s velkým sortimentem zboží pro děti. Skvělá komunikace a spolehlivost.

Koupila jsem u BabyBuggy kočárek, sice na konec nebyl skladem, ale komunikace ze strany obchodu byla rychlá a velice vstřícná. Domluvili jsme se tedy na vrácení peněz, které obratem poslali zpět a v pořádku dorazily.Takže děkuji a ráda se v budoucnu do obchodu vrátím nakupovat...

• Super stránka a ľudia

Najlepší internetový predaj

• velmi dobra komunikacia
    • rychle a bezproblemove dodanie
    • mozno chyba osobny odber

Velmi milo ma potesila rychla odpoved na moj mail a komunikacia. mozem len doporucit.

• komunikativnost, velka ochota

• - prijateľné ceny
    • - vynikajúca komunikácia
    • - ochota a ústretovosť
    • - zatiaľ bez osobného odberu (vraj sa pracuje na tejto možnosti, okrem toho nič

- najlepšia cena za hľadaný tovar
    - ochota, ústretovosť, výborná komunikácia
    - určite obchod odporúčam

• - vynikajúca komunikácia so zákazníkom
    • - veľmi dobré ceny
    • - ochota
    • - ústretovosť

z uvedených dôvodov obchod jednoznačne odporúčam, v budúcnosti by som uvítal možnosť osobného odberu (na čom sa údajne pracuje, takže o ďalší dôvod viac pre nákup v BabyBuggy) :)

Super pristup k zakaznikom a nizke ceny

• Milí a ochotní predávajúci
    • Môžem len odporučiť

Kupovala som tašku na kočík Peg-Perego,najlepšia cena a ochota dodať mi tovar do 2 dní.
    Naozaj odporúčam,predávajúci sú veľmi ochotní a milí,nemám čo vytknúť a majú široký sortiment tovaru.

• Maximalna spokojnost .Prijemna a ochotna predavajuca a hlavne rychle dodanie objednavky .

Maximalna spokojnost .Prijemna a ochotna predavajuca a hlavne rychle dodanie objednavky .Odporucam vsetkym.

Na babybuggy som si objednala autosedačku pre malého,tovar prišiel do 3 dní. Som veľmi spokojná so sedačkou a aj s prístupom predávajúcej. Môžem vrelo odporučiť. :-)

• Rýchle dodanie objednaného tovaru
    • Skvelý prístup
    • Doporučili mi to ludia ktory tu nakupovali

Nakupoval som v tomto obchode pretože mi to odporučili priatelia ktorý mali skúsenosti s týmto obchodom... Bol som spokojný z rýchlym doručením, skvelý prístup a okamžité jednanie. Pre spokojnosť doporučujem každému

Veľmi dobrá stránka,kočík som kúpila za bezkonkurenčnú cenu,došiel mi za 3 dni. Odporúčam všetkým!