AZ TOP

?
Obchod nemá dostatočný počet hodnotení.

Ako hodnotíte obchod?

Recenzie AZ TOP

cd6

Pridané: 24. februára 2015

• Vysoke ceny
  • Nespolahliva komunikacia
  • Ani jedno pozitivne hodnotenie
  • Zrusenie objednavky bez rozumneho vysvetlenia

NEODPORUCAM !
Bola mi zrusena uz potvrdena objednavka s rozpravkou o chybe v systeme.
Jednoducho amateri a motaci.
Radsej nakupovat u niekoho, kto ma dobru povest medzi predajcami

Děkujeme za recenzi na heureka.sk
Litujeme, ale těžko se reaguje na hodnocení, které má znaky pomluvy aniž jste se nám konkrétně nesdělil s jakou objednávkou měl být konkrétní problém.
Vysoké ceny? Konkrétně čeho ???
Nespolehlivá komunikace? Na maily odpovídáme, telefony zvedáme a vyřizujeme a i zde je naše reakce, které si myslím Vaše slova popírá.
Že zde nemáme pozitivní hodnocení je pravda, ale vychází to z principu, že zde nejsme zapojeni do automatického odesílám heureka dotazníku a jediné reakce zde jsou ty uražené, kdy něco selhalo.
Pokud jsme byli nuceni stornovat nějakou objednávku mělo to jistě zásadní opodstatnění, že jsme se museli k tomuto nepříjemnému řešení uchýlit.
Takže zpět k Vašemu případu.
Předpokládám, že šlo o to, že Vás zaujala nabídka zrcadlovky za 134Eur přičemž její běžná cena jak jste si zde na heurece zjistil je běžně trojnásobná a vyšší.
Stalo se tak na při špatném importu xml feedu od našeho externího dodavatele a navíc zboží není a nebylo skladem.
Informovali jsme Vás, že z výše uvedeného důvodu nemůžeme plnit, protože šlo o jednání v omylu navíc zapříčiněné třetí stranou na které pamatuje naše právní úprava. Proto jsme Vaši objednávku i s vysvětlením stornovali. Chápeme, že jste se těšil na "kúpu storočia" jak to nazval jeden z postižených, ale rozumných zákazníků.
V takový okamžik nezbývá než doporučit se obrátit s dotazem na e-shop jestli cena platí a je korektní, tak jak to udělala významná část zákazníků, čímž jim děkujeme. Ovšem do odstranění chyby v sytému se podařilo přijmout desítky objednávek na které již třetí den reaguji.

Hezký den.

Anonym

Pridané: 24. apríla 2014

• Drahé poštovné

bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

• Nie (1)

Dobrý den.
Jsme eshop operující z České republiky. Nastavené ceny dopravy korespondují s náklady spojenými s odesláním balíku do zahraničí. Ceny dopravy máme od 3,99EUR

siska

Pridané: 16. decembra 2013

• Ponukaju tovar ktorý vobec nemaju na sklade....

skoda-

Děkujeme za recenzi na heureka.sk
Litujeme, ale to že na Vás zboží zrovna nevyšlo je dáno tím, že je před vámi několik objednávek k vyřízení. V prosinci se toto stává i největším obchodům a nepovažuji to za nic neobvyklého.
Hezký den.

človek

Pridané: 2. decembra 2013

Pod označením tovaru uvádzajú iné položky s nižšou cenou!

Děkujeme za recenzi.
Pokud se Vám zobrazuje jiný výrobek jde o špatné spárování produktů na straně heureky.

peter

Pridané: 12. novembra 2013

• O
  • Iny mobil'zla cena, zavadzajuci eShop

Uplne zle

Děkujeme za recenzi.
Upřímně nás mrzí problém s párováním, ale z naší strany tomuto těžko předejdeme. Můžete si všimnout, že reputaci v ČR máme velmi dobrou a opravdových problémů máme minimálně. http://obchody.heureka.cz...

fanatik

Pridané: 10. novembra 2013

• nic
  • je to iny mobil

neni to ten mobil ktory chcete

Dobrý den.
Děkujeme za recenzi na heureka.sk.
Upřímně těmto "recenzím vůbec nerozumím. Dát nám špatné hodnocení protože Vám heureka špatně přesměrovala nějaký odkaz jen těžko ovlivníme. Pokud nám v takové věci poskytnete zpětnou vazbu formou emailu na jakém konkrétním produktu se Vám toto stalo zjistíme, kde se problém dá odstranit.