• Spokojnosť

Príjemný a ochotný personál
    Dobré ceny
    Rýchle dodanie tovaru

• V čase objednania tovaru bol tovar bez obmedzení, na druhý deň ma upozornili, že tovar nemajú skladom, asi po týždni celú objednávku zrušili.

Reakcia obchodu AZbike

Veľmi si vážime že ste si na nákup vybrali náš eshop a obrátili ste sa na nás s dôverou. Žiaľ Váš výber smeroval k tovaru ktorý bol vypredaný a počas celého procesu nákupu bol zvýraznený text: MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ. Stane sa že človek v uponáhľanom svete si to nevšimne a žiaľ náš eshopsystem povolí takúto objednávku, ktorá prebehla 31.01.2021 o 21:51 h. Na túto skutočnosť sme Vás upozornili hneď 01.02.2021 o 09:15 h čiže hneď ráno s týmto textom: Dobrý deň, Žiaľ ako sa to zobrazuje aj na našej web stránke, tento tovar je nedostupný. Pravdepodobne z uvedeného textu bolo zrejmé že Vami objednaný tovar nevieme dodať, preto troška nechápavo sa pozerám na Vaše rozhorčenie.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme za uvedenú nepríjemnosť a prajeme aby sa nič vážnejšie a horšie sa v živote nikomu neprihodilo a náš eshop sa bude snažiť odstrániť všetky možné nedostatky k maximálnej spokojnosti našich zákazníkov.

Max. spokojnosť s predávajúcim .Super obchod .Ochotný milí pán, ktorý mi zachránil vianoce v poslednej chvíli určite môžem len odporučiť.

Veľmi pekne ďakujeme.

• Rychlost
    • tovar, aj ked uvadzali ze to bude trvat dlhsie, prisiel na dalsi pracovny den

Odporúčam

• Precíznosť

spokojna

• ponúkajú tovar ktorý nevedia dodať

U iného e-shopu som si objednal ráfiky DT swiss 622x19 a poslali mi 622x21.
    AZbike ponúkal tiež ráfiky DT swiss 622x19 tak som si ich objednal u AZbike a pre istotu som zatelefonoval do e-shopu nech mi ráfiky pred odoslaním skontrolujú a ak by to boli 622x21 aby mi ich neposielali čo mi aj prisľúbili, aj na priek prísľubu mi po týždni prišli ráfiky 622x21. Ráfiky som vrátil a shop mi vrátil peniaze samozrejme bez spätného poštovného aj keď chybu urobili eshop....

Na azbike nemám nejaké veľké výhrady aj keď je pravda že daný produkt nebol skladom ale včas ma o tom informovali takže v poriadku

skvele profesionálne, spokojný kupujem aj na budúce

Ďakujeme pekne :-)

• Som spokojný z nákupom aj z dodaním.

• Rýchle spoľahlivé doručenie

• profesionálny prístup , ochota poradiť

• Všetko pod jednou strechov.

Odporučam tento obchod ostatnym.Majitel ustretovy .Osobne mi doručil 65kg elektro bycikel a všetko mi podrobne visvetlil za čo mu dakujem.

• Na webovej stranke zlá komunikácia o produktoch na sklade.

Laciék produktoch sú len preto na webovej stranke aby bolt vacssí sortiment, ale nie sú skladom.

• Profesionalita
    • Všestrannosť
    • Ochota

Ano

• Ponúkajú aj zriedkavý tovar.

Bol som maximálne spokojný!

• Malo technických informácií o výrobkoch.Napr.nedozviem sa číslo hustoty kordu,u ráfikoch neuvádzate skratky,ktoré sú vám isto známe:SCR,GBS,SEE alebo DEE.Tak nič nekúpim,lebo tieto infá.su dôležité!Ďakujem

Odporučím,ale chcú a musia poznať technické detaily produktov.

Reakcia obchodu AZbike

Mrzí nás Vaša reakcia, snažíme sa uviesť čo najviac informácií, v prípade záujmu, by sme ich radi poskytli aj cez e-mail. Tieto informácie sa budeme snažiť čo najskôr doplniť. Ďakujeme za Váš nákup a názor.

• Prehľadný katalóg poskytuje podrobné informácie o tovare.
    • Nepozorujem.

Je to spoľahlivý, seriózny prístup obchodu, veľmi odporúčam.

Ďakujeme veľmi pekne.