• Nikde nemaju telef. kontakt, ktory by bol naozaj kontaktom pre klienta. Uz v pondelok som mala dostat balik. Dnes je sobota a nic. A neviem sa s nikym spojit, aby som zistila, kde je problem.

Nedoverujem obchodu po takomto jednsni (nejednani?).

• 20.4. som objednal vysávač,ktorý AZ-europe uvádzal že ho majú skladom. Po dlhom naťahovaní a absolútne zlou komunikáciou som musel obj. zrušiť. Telefóny nedvíhajú, e-maily radšej neuvádzajú. Podľa mňa to skladom vôbec nemali. Len samé výhovorky / Napr. že bol vyexpedovaný, už ho budete mať v onen deň, potom že ho dostal iný zákazník, že špedičná služba urobila chybu, atď./. Dodnes /1.7./ som svoje peniaze nedostal. Chcel som bratovi k narodeninám darček, tak aby on balík neuhrádzal dobierkou. Už nikdy viac nebudem uhrádzať vopred nijakému E-shopu.

AZ - europe nemá čo byť E-schop-om.
    Beriem to ako krádež!!!!!

• objednávku som zrušil z dôvodu dlhej dodacej doby potvrdenej v emaily.. i keď tovar bol vraj skladom. Objednávka zrušená 9.6. 2016, dodnes neboli vrátené finančné prostriedky na môj účet (30.6.2016). Obchod najprv komunikoval, odpovedal na maily (sľubovali urgenciu a preverenie atď.) žiaľ aktuálne so mnou už ani nekomunikujú a nepodarilo sa mi s nimi skontaktovať ani telefonicky.

Nedodáva objednaný tovar, a nereaguje na maily.

Ako čítam komentáre od ostatných používateľov, tak ani nevracia peniaze (v lepšom prípade sa len dlho čaká).

Heureka by si mala zvazit, koho propaguje na svojich strankach, inak uplne strati ako portal doveryhodnost.

• zavádzanie a klamanie zákazníkov !!
    • v žiadnom prípade si tu nič neobjednávajte
    • keby som si pred nákupom prečítala recenzie ušetrilo by mi to kopu môjho času a energie
    • objednala som si tovar, musela som zaplatiť vopred, dodanie malo byť 2 - 3 dni, ale po 2 týždňoch mi už došla trpezlivosť, keď ma každý deň zavádzali, že už tovar posielajú...
    • objednávku som stornovala a ďalší týždeň čakala na vrátenie peňazí

NEODPORÚČAM !

• Tovar dosiel z niekolkodnovym oneskorenim.

• Lacná ponuka vyrobku
    • Tovar som objednal 28.aprila a naťahovali ma do 2.júna, kým som ich oblbovanie pochopil a objednávku stornoval.
    • Otrasná komunikácia. Keď sa nedomáham informácií, ešte teraz asi čakám za výrobkom.
    • Odporúčam jednoznačne si pár eur priplatiť a vyhnúť sa nákupu cez tento obchod.

Totálne neodporúčam tento obchod.

• Ziadne
    • Ziadna komunikacia
    • Tovar nebol doruceny ani po 2 tyzdnoch
    • Peniaze stale neboli vratene

Nikdy viac, obchod by mal by okamzite zruseny. Nikdy som nekupol u niekoho horsieho ako je azeurope.
    Nikdy viac!!!!

• Povodný termín dodania koncom apríla 2016. Storno objednávky 29.05.2016, nedodržaná 14-dňová lehota vrátenia peňazí, zaslaná urgencia s upozornením právneho vymáhania.

• Tovar bol dovezený v poriadku zabalený všetko OK Ďakujem...
    • Objednávku som zaplatil 11 mája a tovar mi prišiel 25 mája v sobotu :-) Čiže vzhladom na velký počet e predajní by som odporučil sa polepšiť v dodacej lehote

Recenzie som si prečítal až keď mi objednaný tovar neprišiel kedy mal. Zostal som trošku v šoku a s obavami nakolko som za tovar neplatil sám, ale nakoniec to dopadlo všetko v poriadku.

Tovar bol objednaný a uhradený a dodaný nebol ani po mesiaci, po viacerých urgenciách , preto bola objednávka zrušená.

• ziadne
    • komunikacia nula
    • dodacia doba , uz cakam na Tovar od 06.05.2016 bez odozvy a dodania informacii o omeskani, v pripade mojho kazdotyzdnoveho prezistovania stavu objednavky sals management mi neda ziadnu rukolapnu odpoved
    • totalna nespokojnost

Tovar som objednal 02.05.2016 prevodom a 12.05 zrušenie objednávky.Komunikacia s obchodom žiadna!Dnes je 08.06.a nemám ani tovar ani peniaze.Volal som tam asi 10 krát peniaze mi posielaju už 2 týždne!!!

• dodanie tovaru

Otrasna komunikacia!!! Nedorucenie zasielky v termine !!! zrusil som objednavku a preslo uz 25dni od zrusenia a peniaze som stale nedostal a 2 tyzdne dozadu mi vraveli ze uz ich poslali, odvtedy mi uz telefon nedvihaju. Rozhodne nedoporucujem !!! Najhorsia skusenost !!!

• Prístup zo strany riaditeľa po vzniknutom probléme s meškaním dodávky objednaného tovaru, ktorý sa za vzniknuté problémy ospravedlnil a spoločnosť mi zaslala aj balíček s upomienkovými predmetmi firmy.
    • Dlhá dodacia doba.

Každá skúsenosť obohatí Váš život....

• prehľadná webová stránka
    • slušne sa ospravedlnia za nesplnený záväzok
    • nespoľahlivý v plnení dodacieho termínu,
    • nekomunikujúci manažment

Objednal som TV 1.5., platbu uhradil 2.5. predpokladaný termín dodávky 5.5 ÷ 10.5 -nedodané, zaslané 4 e-maily s dotazom aj riaditeľom bez odpovedi, telefonicky - nový termín dodania 13.5. nesplnený, ďalší 18.5. nesplnený. Vždy som musel ja zisťovať čo sa deje s objednávkou, žiadne písomné e-maily z AZ alebo informácie - ospravedlnenie. 27.5. som objednávku zrušil, peniaze mi poslali 31.5. takže mesiac mali moje peniaze k dispozícii. Ak niekomu chýba adrenalín, má veľa času a éčiek na telefón, nech skúsi nákup v AZ, možno bude dieťa šťasteny. Ja som to šťastie nemal.

• dlho som cakal na objednavku tak som ju zrusil pre zlu komunikaciu a nedodrzanie terminu dodania ale sam riaditel volal a ospravedlnil sa a zaslal mi balicek ako ospravedlnenie.dakujem vazim si to.

dakujem este raz

• Vyhodna cena
    • Velke množstvo produktov

Aj napriek dlhšiemu čakaniu produkt bol doručeny .
    Velmy mile prekvapenie vo forme ospravedlnenia za zdržanie objednavky

Moznost platby je len prevodom, vystornuju objednavku, peniaze nevratia a komunikacia ziadna