AZ-europe

• 5,4 dňa Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie AZ-europe

Zuzana

Pridané: 27. mája 2016

• Objednávku som stornovala z dovodu strašne dlhého čakania na dodanie tovaru, peniaze mi vrátili a musím spomenúť, že ma veľmi milo prekvapili, keď mi ako ospravedlnenie poslali balíček so sladkosťami a detskými postavičkami, čo potešilo moje dievčatá. Klobúk dole, to sa nám ešte nestalo, ďakujem.

Ospravedlnenie prijímam a som milo prekvapená.

• Áno (1)
  • Nie (3)

Jarmila

Pridané: 26. mája 2016

Totálna katastrofa. Dnes, keď sa tovar doručuje do 48 hodín a na dobierku,čakať 13 dní na vopred zaplatený tovar a nič nedostať a teraz ďalších už 9 dní čakať na svoje peniaze, to je už naozaj sila.A to dúfam, že tie peniaze ešte uvidím.
Nechápem,že táto firma ešte funguje. Absolútne neodporúčam.

Pridané: 26. mája 2016

• objednany tovar 2.5, 10.5 objednavka zrusena kedze sa nebol nikto schopny ani len ozvat ze dorucenie do troch dni nesplnia a ani to ako dlho mam este cakat, no a potom som cakal krasnych 14dni na peniaze. NEODPORUCAM

Anonym

• Nízka cena
  • Totálne neprofesionálne! 18 dní som čakal na tovar, následne som ich kontaktoval a odpovedali mi až na tretí email, že tovar nemajú a nevedia kedy ho mať budú. Hlavne, že majú na webe že tovar odosielajú do dvoch dní. Následne som stornoval objednávku a už 10 dní čakám na vrátenie peňazí.
  • Neodporúčam, radšej si priplaťte niekde inde pár € navyše, ale nemusíte sa potom naťahovať s týmito amatérmi niekoľko týždňov.

NEODPORÚČAM!

• Áno (2)
  • Nie

Pridané: 25. mája 2016

• dlhá dodacia doba

Pridané: 24. mája 2016

• Na maily vobec neodpovedaju.
  • Tovar zrusia bez uvedenia dovodu.
  • Dodaciu lehotu nedodrzia.
  • Cez infolinku sa dozviem o tom, ze tovar mi bude doruceny o tyzden skor, ako je datum dodania.

Prvy krat som nakupoval na tejto stranke, ale myslim si ze to bol posledny raz. S klientom vobec nekomunikuju. Zrusia objednane polozky, bez uvedenia dovodov. Neponukaju ani moznost nato aby som si vybral nahradu.
Uplne nespokojnost.
Uz len dufam, ze peniaze poslu spat.

hogo fogo

Pridané: 24. mája 2016

Tovar som tam objednal, lebo inde ho nemali,dostupnost som si este aj telefonicky overoval, este ked im fungoval help line, vysledok je taky ze objednavku som zrusil, lebo tovar nebol dodany, na help line sa neda dovolat a neprisli mi ani peniaze naspat za zrusenu objednavku, cize nejaky cas pockam a ked nic, budem to vymahat sudnou cestou...

Dávid

• doprava zadarmo
  • komunikácia
  • dodacia doba
  • platba vopred

Bol to môj prvý nákup v tejto spoločnosti a prvýkrát som sa aj trochu bál o doručenie tovaru, keďže mi nedorazil načas. Odporúčam len tým, ktorý nepotrebujú mať svoj tovar hneď. Ja som si objednával tovar 2.5.2016, mal mi prísť 6.5.2016 a prišiel mi v utorok 17.5.2016. Tento rok mi tovar z Číny prišiel skôr ako z PP do BB. Ja som sa tam dovolal hneď na prvýkrát a bolo mi povedané, že tovar ide z externého skladu a príde v pondelok, ale aj tak prišiel až v utorok. Ak nebude obchod lepšie komunikovať so zákazníkmi, tak mu budem držať palce, aby sa udržal.

peter bransky

Pridané: 23. mája 2016

• Tovar som zaplatil dopredu a mam dojem že ma vodia za nos v žiadnom pripade neodporučam nakupovat v tomto obchode všetko bude mat asi dohru pred sudom.

moje skusenosti su velmi zle a nikomu by som tento obchod neodporučal.

• Áno (5)
  • Nie (1)

Miro

• Žiadne.
  • Tri týždne nie sú schopný dodať objednaný tovar. Na otázku kedy to bude dodané klamú.

V žiadnom prípade neodporúčam.