• Katastrofálna internetová stránka, tovar objednaný, zaplatený, ale nedodaný (aj keď ho majú v ponuke), sú to obyčajní podvodníci, zrušenie zmluvy sme museli urgovať, ale peniaze nám nevrátili ani po 6 mesiacoch, napriek opakovaným urgenciám. Oni totižto vôbec neodpovedajú. Čo robí SOI?

Pokiaľ nechcete prísť o peniaze, tak túto stránku na 100 km obídte.

• neuveritelne dlha doba dodania, ziadna komunikacia, jedna velka katastofa

kontakt nikde, nasla som az toto v obchodných podmienkach, skuste sa stazovat tuto

052 / 7886911 (Po – Pia: 8:00 – 16:00)
    [email protected]

• Že Vás oberú o peniaze a nedostanete naspäť ani peniaze a nedoručia ani tovar!!!!!!
    • Obyčajný zlodeji...

Nikdy nič nekupujte v tomto obchode.

• Platba tovaru prostredníctvom Bitcoinu.
    • Dlhá dodacia doba, napriek tomu, že na stránke e-shopu je uvedený tovar skladom.
  • Katastrofa, nikdy viac tu nebudem nakupovať!

• Žiadne v pporovnaní s konkurenciou
    • Komunikacia

Objednať so mozete, faktúru vam.posli ale ked je problem z dodavkou musíte sa k.jeho vyriešeniu dopracovat až po vašich urgenciach.

• Vsetko

Ubehlo 23 dni od storno objednavky z mojej strany.Neboli mi schopny dodat tovar v danej lehote.Peniaze som uz nedostal.komunikacia 0 bodov.Obchodu by som dal nazov radsej Klamar,cigan,luhar,podvodnik...

• Predavač nepozná tovar

Neodporúčam obchod, v ktorom nevedia čo predávajú.

• Tovar som si objednala 10.5.2016 kedze tovar na sklade nemali tak som po telefonickom dohovore objednavku zrusila 24.5.2016. Pani slubila, ze peniaze hned na druhy den poslu. Po dalsom telefonate povedala, ze peniaze posielaju az do 14dni. Len vyhovorky a peniaze nikde. Potom som sa tam uz nevedela dovolat - nedvihali telefon. 27.6. 2016 som napisala podnet na kontrolu SOI-ke. Skusala som volat stale nic. Konecne 18.7.2016 dvihli telefon a pani slubila, ze sa nato pozrie a ma bude informovat na druhy den mi volala, ze peniaze poslali a treti den konecne peniaze dosli.

Obchod urcite neodporucam. Moja chyba, ze som si recenzie neprecitala skor.

• Slabiny sú všetko: nekomunikujú, nevracajú peniaze, nič nemajú skladom.

Nikomu nákup v AZ Europe neodporúčam, sú to podvodníci. Tovar Vám nedodajú a peniaze nevracajúa následne nekomunikujú .... . Do dnešného dňa nemám peniaze vrátené.

• Žiadna komunikácia.
    • Komunikacia

• Spory so spotrebiteľmi vyriešili mimosúdne vrátením peňazí.

Dúfame, že žiadne ďalšie komplikácie nenastanú.

• cena?
    • pri akomkolvek probleme nefunkcny servis, komunikacia, pristup k zakaznikovi

Kupili sme si pomerne drahy pristroj. Dorazil k nam poskodeny. Nasledny mesiac si robili pracovnici tejto firmy z ust zadok, a nic co povedali nebola pravda. My bez penazi a pristroja, v strese - jednalo sa o ciastku vyssiu ako 1000 Eur. Den pred zakonnou lehotou nam bol pristroj doruceny akoze opraveny / kedze nam zamietli odstupenie od zmluvy do 14tich dni... tak sme ani inu moznost nemali. Amateri, ak si chcete usetrit nervy, volte urcite radsej drahsie ale funkcnejsie firmy. za tie nervy tych par euro co to maju lacnejsie fakt nestoji...

• Komunikácia žiadna spätná väzba neodpovedajú na mail, nedá sa im dovolať

Iba chcem upozorniť že nikdy neplatiť tovar dopredu vždy len na dobierku toto bol môj posledný nákup

• Velmi dlhy cas dorucenia. Musela som sa ja informovat preco tovar po tyzdni a pol stale neprisiel. Ziadna informacia od firmy neprisla. Kedze som uz odchadzala na dovolenku, pani mi odmerane povedala ci ma zrusit objednavku??? Potom mi slubila ze to dodaju v pondelok no pracovnik dorucovacej sluzby mi volal v sobotu ze mi to dorucil (ja som vsak uz bola odcestovana - ako som firme vysvetlovala po telefone), nakoniec som sa s dorucovatelom dohodla ze mi podrzi a doruci v pondelok. Velmi zla skusenost s dorucenim tovaru :(

• Sú to dobrý podvodníci. Nevidím tam žiadnu výhodu. Nalákajú vás a potom nedodajú tovar a ani nevrátia peniaze.
    • Nie je z ich strany dobrá komunikácia. Vy sami sa musíte hlásiť o tovar, ktorý vám nedodajú. Po zaplatení dňa 27.4.2016 som po viacerých telefonických a aj mailových urgenciách dostala dňa 22.6.2016 len jeden externý disk. Druhý som v obave, že nedostanem nič stornovala. Ešte do dnes t.j.7.7.2016 mi nevrátili peniaze za nedodaný a stornovaný kus.

V žiadnom prípade sa nedajte dobehnúť takýmito podvodníkmi ako ja.

• -nedodrzanie terminu dodania tovaru
    • -po vyprsani lehoty na dodanie tovaru Vas nikto nekontaktuje, ani mailom, ani telefonicky
    • -sami sa musite dozadovat odpovedi, vyvolavat im a vypisovat e-maily
    • -slubovanie a vyhovaranie po telefone, ze Vas budu kontaktovat este v dany den - nikdy sa Vam sami neozvu
    • -po stornovani objedavky po telefone opat nic - musite im stale dokola volat a dozadovat sa jedneho ukonu niekolkokrat, s prislubom, ze uz sa na tom pracuje alebo to preveria s kolegami, preco sa to neudialo, atd.
    • -po potvrdeni storna objednavky mailom - 14 dni na vratenie penazi, opat nic
    • -dalsie nespocetne telefonaty, sluby o preverovani, nemoznost dovolat sa niekolko dni po sebe ani na infolinku ani na prevadzku v Poprade, umyselne prerusovanie hovorov
    • -rozosielanie e-mailov na vsetky mozne kontakty tejto firmy
    • -zabral az e-mail sales managerovi a vykonnemu riaditelovi s upozornenim, ze spor bude rieseny sudnou cestou s naslednym podnetom na obchodnu inspekciu
    • -peniaze na ucet mi boli vratene po mesiaci a pol od stornovania objednavky

-"Vas spolahlivy internetovy obchod" - tvorca sloganu bol velky humorista
    -najhorsia skusenost s akymkolvek internetovym ci neinternetovym predajcom
    -komunikacia so zakaznikom - neexistujuca, dovolate sa im 1 krat z 20tich
    -uzas nad tym, ze tato firma este vobec existuje a ma dovolene operovat na internete
    -nedajte sa nalakat nizkymi cenami
    -v Bratislave maju sice sidlo firmy, avsak na tuto adresu im len chodi posta a nikto z nich sa tam realne nenachadza, nic tam nevybavite
    -toto nie je len ojedinela skusenost, vid. ostatne recenzie
    -nikdy od tejto spolocnosti nic nekupujte!!!

• Platba bitcoinom
    • Tovar objednany,zaplateny, zruseny, koli nedodrzovaniu terminu dodania (+2tyzdne od slubovanej dodacej doby).
    • 3x mail ohladne vratenia penazi, 3 x bez odpovede.

Navrhujem obchodnu inspekciu + heureka by ich mala stiahnut z ponuky.

• Obchod mi nedodal objednaný nákup,nereaguje a neodpovedá na moje správy . Takže výhody ? To si asi robíte kozy !!!!
    • 21.6.2016 som si objednal a zaplatil laptop,prišiel mi e-mail že sa zásielka vybavuje a bude doručená medzi 27.6.-30.6.2016,to bola posledná správa z tohto obchodu.Je 2.7.2016 obchod mi nedodal objednaný nákup,nereaguje a neodpovedá na moje správy .....

Nakupujte v obchodoch ktoré majú profesionálny a korektný prístup !!!!!