• nedôveryhodný obchod
    • dlhá dodacia lehota (posielajú tovar z nemecka)
    • DPD kuriérska spoločnosť, ktorá vás nenájde aj keď ste doma
    • vrátenie peňazí za nedodaný tovar v nedohľadne
    • komunikácia v prekladanej slovenčine
    • nedostal som ani tovar ani peniaze naspäť
    • pošlú link na sledovanie zásielky cez DPD, ktorý nefunguje
    • NEODPORÚČAM!

Najhoršia skúsenosť s e-shopom vôbec. Link na sledovanie zásielky od začiatku nefungoval, DPD kuriér ma vraj nenašiel doma pričom ani nevolal ani nezvonil, bol som doma celý deň. Dodacia lehota sa pritom predĺžila. Zásielku kuriér vrátil späť no peniaze autodoc odmietol vrátit skôr než tovar dorazí k nim. To sa doposiaľ nestalo. Na emaily odpovedajú v lámanej slovenčine a vždy niekto iný. NENAKUPUJTE TAM!

• Rôzne druhy
    • bohatý výber
    • Rýchla dodávka
    • Da sa vrátiť peniaze keď zrušiť objednávku

Objednával 11 položiek na ~250 eúr a všetko mi došlo, perfektne, odporúčam

neseriozny obchod, dlha dodacia doba, poskodeny tovar,respektíve nefunkcny
    diely zaslane az o 2 tyzdne, tovar poskodeny,,reklamácia po2 rokoch som nedostal žiadne vyjadrenie ani naspet peniaze ani tovar len výhovorky prebieha raklamacia natahovanie sa po telefone, komunikuju len poliaci neaký hiuzek . recenzie maju vymyslene, hodnotenia tiez vymislene neodporúčam obchod iba pokiaľ chcete prísť o svoje peniaze

• Rychle dodanie.
    • Čo objednal to prišlo.
    • Prijatelne ceny
    • Odporúčam
    • Zle recenzie. No opak je pravda.

Recenzie ma odrádzali. No cena ma lákala. A ta možnosť výberu. Premna jediný obchod autoexpert & autodoc čo dokaže ponuknut súčiastky na moje auto za tretinove ceny.

• neseriozny obchod, dlha dodacia doba, poskodeny tovar,chybajuci tovar.

diely zaslane az o 2 tyzdne, tovar poskodeny, chybajuce diely,reklamacia uznana az po vyse 20 dnoch, peniaze za chybajuci tovar zaslane az 3 mesiace od objednavky. natahovanie sa po telefone, komunikuju len ukrajinci. recenzie maju vymyslene, hodnotenia tiez.

• Majú celkom v pohode ceny,inak nič sú to ***editované***.RUKY OD NICH PREČ!!!
    • Všetko okrem cien. ***editované***,RUKY OD NICH PREČ!!!

RUKY PREČ OD ***editované***!!!!
    Zaplatenú objednávku zrušia,ani ospravedlnenie nič,ani zľava.Nestihol som to kúpiť k narodeninám ako darček.

Reakcia obchodu Autodiely.expert

Vážený pán Daniel P.
    neklamte prosím našich zákazníkov.

1. Vašu objednávku ste neplatili, zadali ste si osobný odber, kde je možná platba iba v hotovosti cez registračnú pokladnicu.
    2. Vašu objednávku sme najskôr nestornovali. Oznámili sme Vám, že nám tovar neprišiel a zisťujeme dôvod. Potom, ako sme zistili, že vami vybraný typ poťahu volantu dodávateľ vyradil zo svojej ponuky, informovali sme Vás o tejto skutočnosti.
    3. Poťah volantu sme stiahli z našej ponuky a naša pracovníčka Vám doporučila iný produkt.
    4. Požadovali ste zľavu. Naša pracovníčka Vám vysvetlila, že na danom type produktu je marža len niekoľko centov, čiže zľava ktorú ste požadovali nebola možná, nakoľko nemôžeme predávať tovar pod cenu.
    5. V každom maily ste mali ospravedlnenie. Postupovali sme v súlade s našimi obchodnými podmienkami, s ktorými ste súhlasili pri odoslaní Vašej objednávky.
    6. Objednávku sme stornovali až potom, čo ste nám napísali, že si kúpite poťah inde, no nie u nás.

Máme celú našu komunikáciu, celkom päť e-mailov.

Mrzí nás, že sme neboli schopní dodať vami vybraný tovar, no ospravedlnili sme sa a nie raz.

V súčasnosti kontaktujeme Heurerku za účelom posúdenia vašej recenzie a jej prípadného odstránenia, nakoľko z vašej strany ide o poškodzovanie nášho dobrého mena.

• výborné ceny
    • osobný odber
    • kvalitný tovar

Super ceny, dodanie, tovar. Nie všetko je skladom, ale to nevadí.

• musel som zisťovať stav objednávky

slabá komunikácia so zákazníkom

• Blizko domu
    • Ziadne

Dobry pristup rychle dorucenie

• Ziadne
    • Doprava a komunikacia,napisali ze dostanem tovar 4 dozadu a este stale ho nemam doma

Neobjednavat NIČ!!!!!

Reakcia obchodu Autodiely.expert

Dobrý deň.
    Vašu objednávku ste si zadali 5.10.2016 o 19:58.
    Spracovaná bola v nasledujúci pracovný deň tj. 6.10.2016.
    Vaša objednávka bola vybavená 13.10.2016 o 11:36, pričom dodacia lehota pri vami objednanom tovare bola jeden týždeň.

V priebehu dodania ste sa telefonicky informovali o podrobnostiach, ktoré Vám naša pracovníčka zisťovala priamo u dodávateľa a spätne Vás informovala aj o termíne dodania tovaru.

Tovar sme Vám zaslali prepravnou spoločnosťou dňa 13.10.2016, o čom vám prišiel aj informatívny e-mail s číslom zásielky a s možnosťou jej sledovania.

Je nám ľúto, ak ste neboli spokojný, no z našej strany boli splnené všetky povinnosti a dodržané všetky podmienky, preto nepovažujeme túto recenziu za dôveryhodnú.

• rychlosť,pohodlnosť

• sortiment a cena tovaru

vrelo odporúčam a budem aj ďalej nakupovať

• dobre ceny, osobny odber, rychle dodanie na predajnu
    • osobny odber nebol do 4h podla popisu, ale na druhy den. mne to vsak nevadilo

obchod prebehol seriozne, na webe maju lepsie ceny ako na predajni. urcite nakupim znova.

• Vyhodna cena, dodavka do 4 dni
    • Neovereny tovar, vysavač prepušťa prach, chýba tesnenie.

Treba sledovať recenzie na tovar, tento vyrobok treba zdokonaliť!

• Dodacia lehota bola 7 dní a nebola dodržaná!

Ťažko hodnotiť negatívnu skúsenosť!

• Výborná komunikácia obchodu aj v prípade vrátenia tovaru.

Tovar mi bol doručený poškodený avšak za tento problém mohol výrobca nie internetový obchod. Následne vrátenie tovaru prebehlo bez problémov. Určite budem nakupovať aj v budúcnosti.

• Prehľadnoasť, rýchlosť, dobré ceny.
    • Žiadne.

Doporučujem.