Týždeň sa nikto neozval, keď som ich kontaktoval, tak mi oznámili, že ma budú informovať mailom a do mailu mi poslali informáciu, že objednávku rušia. Neodporúčam tento e-shop

• Obchod nekomunikuje

• Predavaju tovar, ktory nemaju a nevedia dodat
    • Po 3 dnoch zistia, ze tovar nie je k dispozicii (nevyraba sa par rokov)
    • neuvedene fakturacne udaje na webe!
    • web tak na urovni roku 2000
    • Na email nereagovali
    • na stranke 2 telefonne cisla. 1 odpojene a 2 nik neberie

• Divný obchod. Pred týždňom som urobil objednávku a doteraz absolútne netuším v akom stave je. Či mi tovar zaslali alebo nezaslali, hm.

obchod vobec nekomunikuje

• Nezáujem o zákazníka, po vytvorení objednávky žiadna odpoveď úplná ignoracia!! Absolútne neodporúčam...

• Neaktualizavane ceny

Nie je co hodnotit ,neprofesionalny pristup..

• Inzerujú to čo nemajú!

• Žiadna

Ponúkajú tovar,ktorý vobec nedokážu dodat.

Obchod po týždni čakania na tovar zaslal mail, že ruší objednávku.

• Objednávky tovar nechodil ,tak som si osobne zavolala ,že je s objednávkou.Pán mi nevedel povedať a večer mi prišiel mail že objednávku mi zrušili že nemajú tovar.Keby som nevolala tak čakám do dnes a to sa jednalo o pneumatiky , ktoré ukazovalo že majú na sklade.

V obchode majú bordel. Autobutik bol jediný obchod , ktorý ponúkal pneumatiky, ktoré som si objednal, a ktoré mi neboli dodané pretože s najväčšou pravdepodobnosťou ich výrobca nevyrába. Iné predajne pneumatík ich vyradili zo svojej ponuk

• Celé zle

• Nevien nič o stave objednávky
    • Nekontaktujú

• Amaterizmus hrubého zrna! Tovar ktorý ponúkajú ani nemajú a neobťažujú sa Vam to ani oznámiť. Až po mojom dopyte mi bolo oznámené, že tovar nemajú.

• Ponúkajú tovar ktorý nevedia doručiť za cenu ktorá je nereálna.

Tovar som objednával už dva krát a nikto sa ani neozval, ani nikto nedvíha telefón.

• Čakal som na tovar dva týždne a nič mi nedošlo. Až po mojom informovaní, kde je tovar mi oznámili, že tovar je nedostupný a zrušili mi objednávku. Pritom mali na stránke, že majú skladom.

Netvrdím, že je to zlý eshop, ale mrzí ma, že mi hneď neoznámili nedostupnosť tovaru, až na moje dopytovanie po viac ako dvoch týždňoch.

dlho trva kým pridu na to ze nemaju tovar skladom

HROZNE.podavam stažnost k slovenskej inšpekcii