Jeden deň tovar objednaný, druhý deň pripravený na vyzdvihnutie, bezproblémový nákup.

• Dobra komunikacia,informovanost,

Odporúčam budete maximálne spokojný

• komunikácia
    • rýchlosť odoslania
    • ochota

• komunikácia, prístup k zákazníkom

výborná komunikácia,
    veľmi rýchle dodanie

Dobry den dorusil mi kuruer zasielku ale som ju po tyzdni reklamovala spet nakolko nebola webkamera kompatibilna z windows 10 aj ked bolo pisane ze je.

• Ponuka, cena, komunikácia, rýchlosť dodania

Obchod spolupracoval aj pri nutnosti vymeniť kuriérsku -doručovaciu službu, lebo pôvodná Slovak parcel service prišla na miesto doručenia bez terminálu aj keď bola priplatená úhrada dobierky platobnou kartou a potom zamestnanec SPS odmietol počkať na finančnú hotovosť a jednoducho bez doručenia odišiel. Balík s tovarom Slovak parcel service už odmietla doručiť a doslova klamala, že klient odmieta balík prevziať. Preto obchod operatívne využil inú kuriérsku spoločnosť a úspešne, bez problémov balík na miesto doručil.

Rýchle vybavenie.

• Veľmi ochotný predajca, vzniknutý problém rýchlo vyriešený, rýchle dodanie, maximálna spokojnosť.

• rýchle vybavenie mojej objednávky

• skoré dodanie
    • žiadne zbytočne papierovačky ak obločik všetko mam uložene na maili

OK, spokojný

• Výborná cena

• spoľahlivý obchod
    • ...žiadne bonusy, akcie, zľavy?

Dobrý deň, zatiaľ som nič nedostala i keď som FA platila 19.3. Dnes mi volali zo školy, že si mám vyzdvihnúť lístok v škole a s ním ísť na poštu. Škoda, že ste si neuvedomili, že školy sú zatvorené a nevšimli ste si inú adresu na dodanie, ako bola fakturačná adresa.
    Nedoporučila by som Vás nikomu so známych, kvôli dlhej dobe dodania. Alebo ich upozornila na možné problémy. I keď bolo napísané, že do 3 dní po zaplatení tovar dodáte. A ak ste nemali tovar na sklade, mali ste mi to dať vedieť a nie, čakať pokiaľ sa ja nezačnem dožadovať tovaru. To som spravila minulý týždeň, pracovník sa mi emailom ospravedlňoval - chápem, že toho máte veľa, vždy sa dáka chybička spraví. Ale už je to na dobrej ceste. Ďakujem. S pozdravom Mikesková

Reakcia obchodu ATINET

Dobry den,

tu doslo k omylu, hodnotite inu objednavku z ineho eshopu. U nas bol objednany antivirovy program-eset 25.3. Dna 27.5. dodany mailom priamo z Esetu.

S pozdravom Nagy

• komunikacia