• Nôž objednaný 27.2.2023 a doručený 23.3.2023. Pri objednaní tovaru bolo síce napísané, že tovar nie je skladom, ale na objednávku s tým, že doručený bude do 10-14 dní od objednania, čo však nebola vôbec pravda. Na e-mail ohľadom doručenia tovaru nereagujú a ospravedlnenie, či kompenzáciu veru nečakajte. Mal to byť darček, takže trapas, pretože tovar nedošiel včas.
    • Mierne lepšia cena ako inde, avšak vzhľadom na dlhý a otázny termín doručenia neodporúčam.

• Žiadna objektívna výhoda

-Objednávka vytvorená a zaplatená 17.10.22 no 22.11.22 stále nič.
    -prvotne nedostupný tovar, následne vybratá alternatíva (potvrdená predajcom ako dostupná) za ktorú žiadali duplikovanú platbu aj keď bola v rovnakej cene (potvrdili omyl)
    -neskôr výhovorky na výrobcu, !!!5x zmena naskladnenia (zatiaľ)!!!
    -po žiadosti o vrátenie peňazí nezmyselná odpoveď, ktorá absolútne nebola odpoveďou na moju žiadosť, ale ďalšie naťahovanie termínu dodania.

• nízke ceny
    • kvalitný tovar (EU made)
    • zaujímavý a široký sortiment
    • ústretovosť
    • dlhšie čakacie doby na niektoré tovary
    • trochu neprehľadná webstránka (chýba mi podrobnejšia kategorizácia tovaru)

Určite odporúčam skvelé ceny, ochotný personál, rýchla reakcia na email. Dodacia doba môže byť dlhá hlavne pri produktoch ktoré nemajú na sklade ale je to tam vopred napísané takže v tom nevidím žiadny problém. Ja som s mojou prvou a určite nie poslednou objednávkou veľmi spokojný.

• všetko

1. 18.12.2020 objednaný a dopredu zaplatený tovar.
    2-5. Pravidelné mailovanie s obchodom, kedy dostanem svoj tovar (reči okolo odlepeného štítka na obale, čakanie na vyjadrenie z GLS, lebo nevedia dohľadať balík, 20 dní trvajúce úvahy o znovuodoslaní tovaru a bla-bla-bla).
    6. Dnes je 27.2.2021 a stále sa nič neudialo.

Reakcia obchodu Armik.sk

Dobrý den, omlouvám se za komplikace. Kontroloval jsem a zásilku jsme odesílali hned po Vaší objednávce kurýrní společností GLS. U GLS se zásilka dle sledování tvářila jako doručená. Zjišťovali jsem tak u kurýrní společnosti, kde jsme bohužel museli vícekrát urgovat o vyjádření, dle posledního vyjádření se jim sloupl štítek ze zásilky, ale sami nevíme, nikdy jsme takovouto reklamaci u kurýrní společnosti neřešili. Tento model jsme měli v posledním 1 ks, který jsme odesílali pro Vás. Jakmile nám GLS potvrdilo, že zásilka nebyla doručena (jak uváděli), ale ztratila se, obratem jsem Vám zaslali platbu na Váš účet.

• Rýchlosť dodania
    • Takmer všetko skladom alebo na objednávku
    • Široký sortiment
    • Ochota poradiť
    • Rôzne akcie, súťaže a zľavy
    • Žiadne nevýhody

S obchodom so velmi spokojný. Tovar vždy prišiel do 3 dní. Majú fakt široký sortiment,a nie len army vecí ale aj rôznych iných. Kvalita tovaru je prvotriedna mám od nich takmer celú výbavu na airsoft. Ceny sú ovela nižšie v porovnaní s inými obchodmi. Sú ochotný vám pomôcť s výberom, no proste super. Nikdy s nimi neboli problémy. Určite odporúčam! :D

• Super prístup, rýchle vybavenie

Super obchod, vrelo odporúčam.

• Rýchle doručenie tovaru, s tovarom som veľmi spokojný
    • Žiadna nevýhoda

• Velke mnozstvo tovaru
    • Vcelku dobre hladatelne polozky
    • 30 dnova dodacia lehota to je na dnesnu dobu docela prehnane.

Koli dlhej dodacej lehote neodporucam, hlavne ak sa jedna o darcek ktory objednavate v 2 tyzdnovom predstihu a pride az po mesiaci.

• Skvelá spolupráca,
    • potrebovala som výmenu veľkosti a všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez zbytočných prieťahov,
    • komunikácia prostredníctvom mailu bez problémov
    • Tovar krásny a kvalitný

Korektný obcchod, bezproblémová spolupráca, kvalitný tovar.
    Ďakujeme

• Rýchle dodanie,prehľadné rozdelenie veľkostí oblečenia,veľký výber zaujímavých kúskov.

Odporucam

• Rychlost dodania
    • Nekvalita

Pripojim sa aj ja mozno su zo skladu Brandit ale vyrobene asi v lidove Cine ja som mal cervene cinske napisy pod vlozkou do bot ocelova spicka na lavej bote ulozena nejak divoko mi orezavala velky palec napriek hrubej ponozke po par tyzdnoch sa zjavili v kozi trhliny a potom sa ta "koza" zacala drolit a opadavat napriek kvalitnemu mazanicku a podobne skusenosti ma mnoho ludi ktori sa nestacia divit nad "uzasnou kvalitou" tychto nie zrovna najlacnejsich bot a netyka sa to iba branditu ale aj milt tecu...

Reakcia obchodu Armik.sk

Dobrý den, děkuji za Vaši reakci. Pokud jste tyto boty zakoupil u nás (dle přezdívky bohužel nemohu dohledat), lze je samozřejmě reklamovat v rámci 2-leté záruční doby. Nikdy jsme na tento model obuvi nedostali žádný email ohledně horší kvality, naopak jsme celkově řešili na tento model jen 4 reklamace z 312 zaslaných párů obuvi. Pro recenzi bot prosím přidejte komentář k produktu https://panska-obuv.heureka.sk/brandit-phantom-boots-10-dierkove-cierne/ , zde jsou recenze eshopů nikoliv konkrétního produktu. Nebo samozřejmě napište nám, pokud jste je zakoupil u nás.

• dobrý výber kvalitných vecí, super prístup predajcu, rýchle dododanie
    • nemá

určite odporúčam

Reklamačky na dialku nechám tak,aj tak je to jedno,lebo tieto topánky majú byt síce Brandit,ale asi replika zo Sanghaja,nápisy pod vložkou do topánok hovoria samé za seba,obyčajné pracovné topánky z pracáku za pár eur nosím už zopár rokov bez nejakej väčšej údržby a držia stále pokope za tieto som vyvalil dokopy aj s poštovným cca 60 eur a za pár mesiacov nosenia každý deň cca kilometer mimo víkendov sa napriek doslova superúdržbe rozpadávajú.

Reakcia obchodu Armik.sk

Dobrý den, již jste zde psal jedno hodnocení s 10% před pár dny, boty jsou 100% značky Brandit. Boty nám chodí přímo z německého skladu značky Brandit, z Číny neodebíráme žádné zboží. Omlouvám se, ale z naší strany nedošlo k žádnému pochybení, úplně stejné boty by Vám dorazily při zakoupení bot Brandit od jakéhokoliv prodejce. Může se jednat o chybný kus, pak bychom je reklamovali u firmy Brandit.

Neviem presný dátum objednania, ale viem že hneď na druhý deň už mi to odoslali, rýchle jednanie so zákazníkom.

• výber tovaru
    • komunikácia
    • doba dodania

Objednávka (63171) vytvorená 12.07., žiadna zmena po vytvorení. Dňa 23.07. poslaná otázka ohľadom stavu objednávky, žiadna zmena ani odpoveď na email do dnešného dňa.

Topánky Brandit Phantoom Boots,bieda a podla nápisov pod vložkami do topánok asi Made in China,radšej si priplatím,než kupovat šunty,ktoré sa napriek dobrej opatere po pár mesiacoch rozpadávajú.

Reakcia obchodu Armik.sk

Dobrý den, omlouvám se za komplikace s těmito botami. Nemáme aktuálně v řešení žádnou reklamaci na tento model bot (ve všech výškách), celkem jsme na tento model řešili 4 reklamace z celkových 296 prodejů. Pokud jste tyto boty zakoupil u nás (dle přezdívky bohužel nemohu dohledat), lze je samozřejmě reklamovat v rámci 2-leté záruční doby.

• má tovar, ktorý inde nenájdem

Odporúčam

• Rada
    • Heureka.cz,armik.cz naozaj užitočné.
    • Ak chcete čakať na tovar 2(dva)mesiace tak objednajte.
    • Hlavne si prečitajte tie 10 percetne,tým 100 neverte.

0 komunikácia,ZERO

• zatiaľ nič
    • komunikácia obchodu
    • dodacia doba
    • viacej doplním keď mi konečne príde tovar ak príde

Objednal som si zo stránky nôž v cene približne 25 eur s poštovným cca 30. Zvolil som si platbu bankovým prevodom ktorú som uskutočnil ešte ten deň čo som si nôž objednával. Prešli 2 týždne a tovar mi ešte stále nebol doručený. Po týždni som sa ich snažil kontaktovať telefonicky avšak nemohol som sa im dovolať a skúšal som to minimálne 5 krát. Tak som sa rozhodol napísať im email. Na druhý deň som dostal odpoveď že sa ospravedlňujú a bla bla bla ... Tak som si povedal v poriadku stane sa možno nejaká vážna komplikácia tak že mi to príde hneď v pondelok alebo ešte nebodaj v utorok. Nestalo sa tak. Ani mi potom neprišiel email že prečo mi ešte balík neprišiel. Zatiaľ je to snáď moja najhoršia skúsenosť čo sa objednávania na internete týka. Vôbec neviem kedy mi to príde ale či mi to vôbec príde.

Reakcia obchodu Armik.sk

Dobrý den, omlouvám se za komplikace. Zásilku jsme odesílali 15.2., hned následující den po Vaší objednávce. Doručování provádí externí firma a v naprosté většině případů je zásilka doručována za 1-2 pracovní dny. Kontroluji nyní a ve sledování zásilky vidím jen, že je v rukou kurýra a nevidím více informací. Nůž tak budeme dnes zasílat znovu a nedoručenou zásilku budeme reklamovat u kurýrní firmy. Nedoručenou zásilku lze sledovat na http://trace.intime.cz/index.php?orderNumber=1Q100012391&customerNumber=56170 . Omlouvám se za komplikace. Samotný proces doručení bohužel nemůžeme ovlivnit, je to ale cca po půl roce jediná zásilka, kterou dopravce někde ztratil. Komunikaci jste prováděl nejspíše s doručovací firmou, my jsme na telefonu každý pracovní den od 8 do 16:30 a pokud by se někdo nedovolal, voláme vždy zpět.