Ok

• komunikacia a ochota tak na urovni 20 rokov dozadu

radsej si priplatim par euro naviac u ktorejkolvek konkurencie, ako cokolvek komunikovat s tymto eshopom ... neviem si ani predstavit riesit pripadnu reklamaciu

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

• všetko v poriadku ako má byť

• rychlost dodania

• odporucam
    • ceny

• Spokojnosť, rýchle dorucenie

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

• široký sortiment tovaru skladom

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

Výborná komunikácia, rýchlosť dodania - top obchod

• ok

ok

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

obchod prebehol presne podla predstav, rychle a kvalitne

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

• Zavesna relaxacna siet mi bola dorucena, zial zaplatila som za draksiu, prisla mi mensia rozmerovo ako bolo uvedene na internete

Reakcia obchodu arco.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili. Celková dĺžka je 3100 mm aj zo šňúrami. Plocha na ležanie je Plocha na ležanie (DxŠ): 2100 x 1200 mm tak ako je napísané . Je potrebné čítať s porozumením. Ďakujeme, že sa to dozvedáme až tu.

Len spokojnost so vsetkym.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

• výhodná cena rýchle dodanie komunikácia

ústretovosť

• Dobra cena
    • Jednoduchost eshopu
    • Prehladnost v eshope
    • Komunikacia
    • Cena dopravy
    • Rychlost odoslania

Určite odporúčam a budem tu nakupovať opäť (ak budem kupovať tovar, ktorý hľadám)

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

Ešte nemám dostatok skuseností s obchodom, objednával som prvý krát.

• Spolahlivost
    • Rychlost
    • Komunikacia

S internetovym obchodom ARCO som velmi spokojny.

• Promptnosť
    • Tovar bol starostlivo zabalený

Odporúčam.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

• Rýchlosť vybavenia objednávky, absentujúca hamižinosť.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.

• Všetko prebehlo bez problémov, odporúčam