• dodali nefunkcny krovinorez a najbližsi zarucny servis mam 100 km. seriozny obchod by mi ho vymenil kus za kus. skoda ze som ho nekupil v kamennom obchode

Reakcia obchodu arco.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili. Písal ste mail, že sa vám pri druhom použití vyžínača nejde naštartovať. A pýtal ste sa kde sú servisné strediská re značku. Odpoveď na požiadavku ste dostal. Naozaj je potrebné zvážiť kúpu aj z hľadiska dostupnosti servisu a pod. Je to skúsenosť. Následne si vybrať takého výrobcu. Alebo sa rozhodnúť znovu pre internet a ušetriť 20-30 % z ceny tovaru. Je to na vás.

Vaše ARCO.sk

• Dodanie presne na dohodnutý termín. Úplne v pohode.

Vaše ARCO.sk

• rýchle dodanie, výborná komunikácia, som veľmi spokojná a odporúčam tu nakoupovať:)

Vaše ARCO.sk

Dobrá cena a rýchle doručenie.

• Rychle vybavena objednavka
    • osobny odber, zatial vsetko bez problemov

Vaše ARCO.sk

Objednala som tovar, následne zaplatila, no vzápätí mi zavolali, že hneď ako som objednala, medzičasom objednal niekto ďalší (možno telefonicky) a posledný kus vyskladnili a preto mi vrátia všetky zaplatené peniaze, čo vzápätí aj spravili. Som veľmi spokojná s jednaním, bolo to promptné a profesionálne. Určite v obchode niekedy nakúpim, už len preto ten prístup.

Vaše ARCO.sk

• Rýchle dodanie tovaru,výborná informovanosť a komunikácia

rychle dodanie tovaru

Vaše ARCO.sk

• Nedá sa platiť kartou,iba prevodom čo predlžuje čas vybavenia objednávky.

Vaše ARCO.sk

• Tovar som mal doma do 48 hodin od objednania.

ok

Veľmi rýchle vybavenie

• Rýchle dodanie,dobrá cena

• Blízke okolie

Vaše ARCO.sk

Veľmi seriozni páni....veľmi dobré.

Vaše ARCO.sk

• Super rýchle dodanie a super ceny

spokojnosť.

Vsetko OK

Vaše ARCO.sk

• Odšťavovač skratoval a dymil pri prvom zapnutí v prvej sekunde zapnutia , prázdny , vraciam ho späť do obchodu

Nemám čo napísať , lebo naozaj sa nepohol len buchol

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili.
    Výrobok bol vadný od výroby, peniaze sme vám vrátili.

• Rýchlosť dodania