• Rýchle dodanie. Dobrá cena.

Maximálna spokojnosť. Odporúčam.

Vaše ARCO.sk

Za 2dni od prijatia platby tovar dorazil.

• Komunikácia obchodu.
    • V čase objednávky tovar na sklade bol, dokonca v mnozstve 6 ks, avšak po objednávke bol zrazu vypredaný?

Odporúčam nekupovať z tohto obchodu, nakoľko nemajú jasno čo majú na sklade a z toho vyolývajúca zavádzajúce neaktualizácia údajov.

Vaše ARCO.sk

• veľmi rýchlo doručené, potom reklamované a reklamácia obratom vybavená a doručený nový tovar výmenou

som spokojná s rýchlym riešením reklamácie, len by mohli výrobky pred dodaním odskúšať a nemuseli by sa reklamovať

Vaše ARCO.sk

sluzby super výrobok v tom dodanno stave nepouzitelný

Reakcia obchodu arco.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi si vážime dôveru, ktorú ste nám prejavili. Ťažko reagovať na niečo o čom nevieme.
    Objednali ste kovový zverák. AK bol zlý výber z vašej strany, tovar sa dá vrátiť v lehote 14 dní bez udania dôvodu.

• Rýchle a spoľahlivé doručenie, v požadovanej kvalite Ďakujem

Vaše ARCO.sk

Veľmi dobrá komunikácia a rýchlosť dodania.

spokojný s nákupom

• Široký výber
    • Priemerná cena
    • Nezistené

S obchodom sa veľmi spokojna, prehliadané, ceny primerane k danému produktu. Do budúcna, využijem ešte služby obchodu.

• Široký výber tovaru
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Expresné doručenie
    • Všerko OK

Odporúčam nakup v tomto eshope.

Vaše ARCO.sk

Všetko prebehlo úspešne, tovar doručený veľmi rýchlo.

Vaše ARCO.sk

• veľmi rýchle dodanie tovaru a nepoškodené

• Rýchle vybavenie a doručenie

Vaše ARCO.sk

• kvalita, cena, rychlost dodania
    • ziadna

Skvely obchod, so skvelym tovarom. klavesnica je super funguje aj s mobilom aj s pc win 8.1. Aj teraz pisem na tej klavesnici preto nemam dlzne a mekcene lebo som nemal cas obiavit kde su.

• Výborné ceny

Rychle dodanie tovaru

Vaše ARCO.sk

dopravca to nakoniec dokázal na tretí pokus doručiť

Vaše ARCO.sk

• super cena, rychle dorucenie, vsetko ok
    • nic

Vaše ARCO.sk

• pohodlne z domu objednanie tovaru za dobrú cenu

Vaše ARCO.sk

• Výborná komunikácia. Informovanosť zákazníka. Rychle dodanie.