• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Komunikácia príšerná
    • Bez dokladu
    • grafička je drzá a napadá zákazníkov a nevytvorí vám návrhy ani v čase ani na tom na čo ste sa dohodli
    • dodacia lehota očakávajte cez mesiac a aj to nebudete mať všetko

Arc Design Nové Zámky Reklamná agentúra
    Čakacia doba mesiac , a aj po mesiaci sa nedočkáte toho čo ste zadávali ! A ešte na drzosť aj keď nebola dodržaná lehota a ani zadanie si pýtajú navyše peniaze , komunikácia nula budov , hlavne s grafičkou ! A namiesto toho aby si majiteľ robil poriadky vo vlastnej firme a dal jej k úhrade jej chybu sa ešte zastáva svojho neschopného personálu ! Faktúru nečakajte všetko ide bokom !

• rozmanitosť tovaru
    • prijateľné ceny

Objednal som si umývadlovú batériu za dosť dobrú cenu. Neviem či to bol preklep alebo vážne toľko stála ale v podstate je to jedno. Hovorili, že ju majú skladom. Na druhý deň už volali, že nie je skladom a čudovali sa, že som ochotný čakať. Tak volali ešte ďalšie dva dni po sebe. Po mesiaci nevedia kedy to výrobca vyrobí. Čakám už druhý mesiac, radšej sa ani neozývaju. Však možno zabudnem, že som si niečo objednal. Jednoducho povedané, miesto toho aby povedali, prepáčte asi bol na stránke preklep, za takúto cenu vám to nepredáme. Trápne, radšej budú naťahovať a vyhovárať sa, že to nie je vyrobené. Podotýkam, že výrobok hneď na druhý deň stiahli zo stránky.

• Neviem
    • 1. Balík zaplatený vopred a kuriér volal že mam dobierku
    • 2. Zlá komunikácia z obchodom zavolám Vám za chvíľu a nevolala musel som volať ja
    • 3. Balík prišiel v iný deň ako bolo dohodnuté

• Rýchle odoslanie tovaru
    • Zlé odoslanie tovaru
    • Zlá farba tovaru
    • Vrátiť tovar len na vlastne náklady
    • Ťažká komunikacia
    • Nedvíhaju telefóny
    • Zle informácie o tovare na stránke

Objednala som si pršiplášť, ktorý som objednávala len na základe farby, ktorá bola na fotke a tá bola biela. Samozrejme bez upozornenia na zmenu farby alebo farby na sklade mi bol doručený žltý. Takže som zaplatila s poštovným 10 eur za pršiplášť ktorý si môžem kúpiť za 3 v meste. Po dlhom zvoneni mi dvihla dievčina a povedala že žltý len mali na sklade a keď sa mi nepáči môžem na vlastné náklady pršiplášť vrátiť. NEODPORUCAM!!!!!!

• rychla expedicia
    • telefonicky kontakt v pripade ze dany tovar nie je na sklade
    • - avizo o odoslanej zasielke (aspon mailom) nehrozi
    • - nespravne zaslany tovar
    • - po expedicii uz nekomunikuju mailom, treba uhanat telefonicky
    • - ani po tyzdni neviem co dalej, predajca odporuca cakat kym sa naskladni spravny tovar, co bude "co najskor"

mozno obchod nie je marny, ale komunikacia, resp nekomunikacia to vsetko posuva do kategorie "zdaleka obist"
    Objednal som si cez e-shop tovar na dobierku, dostal potvrdenie objednavky, pro-forma fakturu.
    Telefonicky ma kontaktovali ze pozadovany pocet kusov nemaju, suhlasil som s nizsim poctom kusov
    Neprisiel ziadny email s novou fakturou aby som sa aspon dozvedel novu sumu ktoru mam zaplatit kurierovi. Od predajcu neprisla ani ziadna mailova ci SMS notifikacia kedy bude tovar doruceny, len rano SMS od kuriera ze bude dorucovat balik. zatial OK
    Po doruceni som balik otvoril, odfotil a obratom pisal spat ze mi poslali zly tovar. V ten den nik neodpovedal. Na druhy den som volal do obchodu osobne a veci sa pohli, ze mi poslu spravny tovar a nespravny vratim kurierovi, - tzv vymena. Potvrdili to aj mailom. Na moju otazku kedy to bude, som bol informovany "co najskor". Na dalsie maily nik neodpovedal, ani na moj navrh tovar jednoducho vratit a zrusit celu objednavku.
    Je to uz 10 dni odo dna co dorucili nespravny tovar a stale som tam kde som bol - neveim kedy a ci vobec uvidim spravny tovar alebo peniaze.

neodporucam