Aranburu má v prostredí trnavského retailu nezameniteľné miesto. Nielen preto, lebo jeho dominantou je Vans. Či chcete alebo nie, čierne Old Skool-y chce mať dnes každý tínedžer/ka - aspoň jedny. Alebo Adidasky. A je to lákavé aj pre staršie ročníky, ako som ja. Takže: GO THERE & BUY :)

Vystavaju na eshope poskodeny tovar, zavadzaju kupujucich.

Reakcia obchodu Aranburu.sk

ďakujeme Vám za vašu recenziu.

Máte právo vyjadriť svoj názor o tom sú recenzie, ale dovolíme si trochu reagovať, nakoľko sme s vami telefonicky aj smskovo komunikovali a nemáme pocit, že by sme vás zavádzali.

V prvom rade, je potrebné povedať, že nie sme len internetový obchod, ale máme aj kamennú predajňu v Trnave, na ktorej je tovar vystavený. Keď je niečo vystavené a ľudia si tovar skúšajú - chytajú , tak sem tam sa stane, že sa tovar zašpiní, alebo inak poškodí. Tenisky, ktoré ste si objednali boli bohužiaľ jemne špinavé a všimli sme si to pri chystaní objednávky. Ihneď sme vás o tom informovali, poslali vám fotku a ponúkli cenu za ktorú by sme vám to vedeli predať vzhľadom na malú estetickú vadu, ktorá by sa dala odstrániť. Odmietli ste. Nikto vás nezavádzal. Tovar sme stiahli z internetovej ponuky a je vystavený len na predajni so zníženou cenou.

• Rýchlosť a spolahlivost

• Slečna z aranburu mi ochotne zavolala a poradila s veľkosťou topánok, za čo som velmi vďačná ❤️

Žiadne tento obchod nemá :)

2x zrusil objednavku obchod, nakolko sa nezobrazovali informacie o dostupnosti tovaru na webe spravne

Veľmi super , rýchle vybavenie, doručenie, a vynikajúca komunikácia. Ďakujem

• Rýchle doručenie tovar pekne zabalený

• Spokojná veľmi. Dávam 5* .

• Tovar v top stave

• Doručenie nasledujúci pracovný deň

• výborná komunikácia
    • rýchle doručenie
    • kvalita tovaru

• Som maximálne spokojná.

• Vyhoda kvalita, rychle dodanie, spokojnost s obchodom a kupou cez vasu stranku odporucam
    • Nevyhoda ziadna, vsetko v poriadku ako uvadzate, kvalita oukej

Objednaval som tenisky, vsetko v poriadku ako v popise, tovar dodany rychlo, kvalitne veci, nemam co vytknut, kludne objednavajte z aranburu.sk, vysli mi v ustreti aj s vymenou tovaru kedze velkost nesadla a rychlo vybavene aj tovar aj vymena, odporucam

• Rychle dodanie, dobry vyber

Odporucam, dobra komunikacia, rychle dodanie

• Rýchlosť donášky
    • Kvalitný tovar

• Super ceny
    • Skvelá komunikácia
    • Tovar dorazil v skvelom stave