• cena bola najvyhodnejsia a doprava zdarma
    • neviem

Je to dobrý obchod

• problém s komunikáciou, netuším "či a kedy" mi bude objednaný tovar doručený:-(

reakcia na jednu z recenzií:
    "poľské korene" firmy sú zrejmé, keďže jediný konateľ a spoločník je z Poľska (Bialy Dunajec)

Reakcia obchodu AngryPrices.sk

Nevieme určiť či ste naším reálnym zákazníkom preto nevieme hodnotiť akým spôsobom sme riešili komunikáciu, ale na mail odpovedáme okamžite, taktiež telefonický. Ak ste reálny zákazník napíšte nám mail aby sme prekontrolovali či reálne a kde zlyhala komunikácia. Oceňujeme hodnotenie Imyckey, ktorý bol reálny zákazník aj keď bol kritický, ale zdokumentoval mailovú komunikáciu. Tu vidno že sa nevyhýbame komunikácií.

• veľký výber
    • možnosť porovnávať

-zatiaľ som bol stále spokojný
    -rýchly a pohodlný nákup
    -veľmi dobré ceny

• jednoducho rychlo spolahlivo
    • super cenu
    • super kvalitu
    • Nema

odporucam

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• po objednani cakam na realizaciu 3 dni a stale nic
    • na otazku, kedy bude zrealizovana, ziadna odpoved
    • najhorsi obchod v akom som nakupoval

Nikdy viac by som uz u nich neobjednaval

Reakcia obchodu AngryPrices.sk

Podľa podmienok doručenia máme napísane 3-5 pracovných dni, samozrejme sa snažíme čím skôr dodať tovar, ale taktiež sa občas stane že nedodržíme termín čo sa snažíme kontaktom s klientom riešiť. Ak ste naozaj nedodržal odpoveď tak určite nedopatrením, ale bola možnosť nás kontaktovať telefonicky a určite by ste obdŕžal odpoveď. Našim zámerom nie je vytvárať problémy, ale riešiť ich ku spokojnosti zákazníka.

• široké spektrum tovaru
    • Prehľadná stránka na internete
    • Rýchlosť doručenia
    • nemá

odporúčam...

Jojo asi chcel poukazat na toto:
    Ale narazal hlavne na to ze klamete a Vasa reakcia nepresvedcila.
    Ja som uz raz mal problem s podobnym eshopom, netvrdim ale ze aj vy ste problematicki. Jednoducho pre mna nie ste doveryhodni aj z dovodov spominanych tu v recenziach. Ak budete fungovat aj o par mesiacov mozno ma presvedcite o opaku. Momentalne mam hlavne obavu, ze ked si u Vas nieco kupim nebude sa to dat nikde reklamovat.

Reakcia obchodu AngryPrices.sk

Vaša reakcia na hodnotiteľa jojo
    Neviem na základe čoho hodnotíte že klameme.
    Ak je firma registrovaná na slovenskú, ale kapitál je zahraničný nechápem reakciu.
    Chápeme že vaša osobná skúsenosť ma vplyv na vaše subjektívne hodnotenie, ale nieje správne oceniť e-shop bez vlastnej skúsenosti.
    Dúfame že vás presvedčíme a možno sa niekedy stanete aj naším reálnym zákazníkom.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Ďakujem za kvalitné služby a rýchle dodanie domáceho kina ,ktoré je oproti kamennému obchodu lacnejšie 32% som spokojný a má ešte viac parametrov ako bolo v opise..
    • Nech sa vám darí a prajeme veľa takých spokojných zákaznikov ako sme my .
    • S úctou Balogovci

kvalita a cena ma oslovila
    Skúsenosti s obchodom -riešim to z obyvačky nevyhadzujem peniaze a svoj drahocený čas.
    Vrele odporúčam túto firmu.
    A ostanem jej verným zákazníkom.

S úctou Balogovci

• Novy internetovy obchodnik z Polska, ktory o sebe tvrdi:"Odkiaľ máme nízke ceny ?
    • Naše dlhoročné skúsenosti a rozvinuté kontakty národné i medzinárodné a taktiež obchodovanie vo veľkom meradle, nám umožňuje lepšie vyjednavacie pozicie cien s distribútorami.
    • http://www.angryprices.pl - neexistuje
    • tvrdia, ze maju uplne vsetko na sklade ... , to su vasci ako ALZA

No neviem ...

Konkurencia nespí!
    Nevieme odkiaľ sa vzali poľské previazania, lebo naša firma je zo slovenská o čom sa píše na našej stránke e-shopu v časti obchodné podmienky. O čom sa môže každý presvedčiť. Možno hlavným dôvodom sú nízke ceny, čo sa nepáči konkurencií.

Dobré ceny, široký sortiment, komunikácia so zákazníkom