• Tovar bol doruceny v poriadku a nacas. Z mojej strany spokojnost.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Robí nám radosť že ste s nákupom v našom obchode spokojný/á, zákaznícka spokojnosť je vždy na prvom mieste.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť , že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Objednaný tovar bol rýchlo doručený.

• Maximálna spokojnosť
    • Žiadna nie je.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Tovar bol už používaný a takto zaslaný. Bez ochranného obalu a s viditeĺnými známkamu že nešlo o nový výrobok. Náklady za reklamovanie tovaru nevrátili všetky nechali si financie za dobierku. Toto iné eshopy nerobia. Preto tento eshop neodporúčam

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete vždy obrátiť na náš zákaznícky servis, kde Vám vždy radi pomôžeme. Kontaktovať nás môžete telefonicky na našej infolinke 031 590 18 18 alebo písomne cez kontaktný formulár na našom eshope - [email protected].
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Krabica bola prelepovaná , ale nepoškodená. Žiaľ tovar v nej bol už používaný a prasknutý. Veľmi zlá skúsenosť.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem za recenziu, Mrzí ma, že ste mali takú negatívnu skúsenosť. Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá , preto posuniem na príslušné oddelenie na preverenie pre skvalitnenie našich služieb. Prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie ohľadom vzniknutej situácie s Vašou objednávkou na [email protected] a naši kolegovia spravia všetko preto aby bola situácia vyriešená k Vašej spokojnosti.

• Rychle a spolahlive dodanie

OK

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime. Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Rychle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť, že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    Kedykoľvek sa na nás zase obráťte, či už s výberom ďalších spotrebičov, alebo iných produktov.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Tovar nedoruceny. V objednavke bol tovar dohodnuty na dobierku. Po tyzni pytali zalohu . Na dotaz o aku ciastku ide a kam uhradit nik nereagoval.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za Vašu recenziu. Po preverení Vašej objednávky sme zistili, že bola vytvorená na spôsob úhrady bankovým prevodom z Vašej strany. Deň po vytvorení objednávky 6/12 sme Vám poslali na Vami uvedenú e-mailovú adresu avízo pre zaplatenie Vašej objednávky. Ak si želáte zmenu spôsobu úhrady kontaktujte nás cez infolinku 031 590 18 18 alebo písomne cez kontaktný formulár na našom eshope - [email protected].

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Na pobočke Dun.Strede nevydali na základe objednávky tovar.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za Vašu recenziu. Vaša objednávka bola vytvorená cez náš e-shop cez košík s dodaním z centrálneho skladu na osobný odber na predajni v Dunajskej Strede so spôsobom platby cez bankový prevod. V takomto prípade je taký postup s objednávkou, že po evidovaní úhrady objednávky na náš účet expedujeme objednávku na Vami vybraté odberné miesto kde po uložení dostáva zákazník avízo cez sms správu o možnosti vyzdvihnutia zásielky a až potom je zákazníkovi takáto objednávka vydatá. Ak zákazník chce zaplatiť priamo na predajni danú objednávku je potrebné si vytvoriť 24 hodinovú rezerváciu cez tlačidlo "KLIKNI A VYZDVIHNI" a po vytvorení rezervácie môže si zákazník ísť vyzdvihnúť rezervovaný produkt na predajni.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Rychlost, super, odporucam.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• najnižšia cena zo všetkých e-shopov
    • tovar skladom
    • rýchle doručenie

Rýchle dodanie

• výhodná cena
    • nedá sa platiť platobnou kartou
    • neskoršie dodanie tovaru

vsetko ok

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Promptné spracovanie, dodanie do pár dní. Kuriér veľmi nápomocný pri vykládke práčky

• Pruzny ochotny

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Celkovo by sa mohlo zlepšiť, neochota, neviem kde majú sklad, ale v porovnaní ostatnými obchodmi, keď objednám z internetu na druhý deň mám tovar, alebo aj za hodinu môžem vyzdvihnúť, už som dostala 4 sms,ale pre tovar kedy môžem ísť to nie, a ani neni platba pri vyzdvihnutí. Strata času.... 2019 obchod roka..... Možno vtedy, ale už prešli 4 roky... treba obnoviť systém

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Stranka dobre nefunguje, nemala som moznost platit kartou, tak som zaplatila prevodom na ucet. Zasielkovna napriek tomu pyta platbu znova - vraj som vybrala moznost dobierky.