Spoľahlivosť a rýchle dodanie

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Robí nám radosť že ste s nákupom v našom obchode spokojný/á, zákaznícka spokojnosť je vždy na prvom mieste.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Po vyše týždni nič neprišlo, ani žiadna správa, tak som výrobok objednal v inom obchode.

Neodporúčam.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem za recenziu, Mrzí ma, že ste mali takú negatívnu skúsenosť. Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá , preto posuniem na príslušné oddelenie na preverenie pre skvalitnenie našich služieb.
    V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete vždy obrátiť na náš zákaznícky servis, kde Vám vždy radi pomôžeme. Kontaktovať nás môžete telefonicky na našej infolinke 031 590 18 18 alebo písomne cez kontaktný formulár na našom eshope - [email protected].

Rýchlosť dodania

• Dobrá cena
    • Neviem prečo si stránka zapamätala, že som vraj v minulosti kupoval s platbou pri prevzatí a automaticky mi to dalo ako preferovanú platbu. Nevšimol som si to a nevyhovovalo mi to.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Tovar mi bol rýchlo doručený a nepoškodený

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť, že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    Kedykoľvek sa na nás zase obráťte, či už s výberom ďalších spotrebičov, alebo iných produktov.

• rychle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť , že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.

• Rýchle dodanie.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Majú uhlikové filtre za vynikajúcu cenu ktoré iné e-shopy nemajú alebo tvrdia že sú nedostupné.Super ja som spokojný zohnal som to čo som potreboval. Ďakujem za expresné doručenie.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Po 10 dňoch od objednavky je tovar zaplatený, poslali mi fakturu, dotazník spokojnosti ale tovar stále neprišiel…

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za recenziu. Veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie s doručením Vašej objednávky . Pri doručovaní niektorých objednávok môže dôjsť k meškaniu dodania. Žiaľ, aj to sa stalo vo Vašom prípade. Môžem Vás uistiť , že táto situácia nie je našim štandardom a verím , že sa nebude opakovať.
    V prípade nedostupnosti dopytovaného modelu snažíme zákazníkovi ponúknuť vhodnú alternatívu, ktorá je vo voľných kusoch skladom.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Teplomer dorazil bez darceka ktory mal byt k produktu

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime. Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Spokojnosť

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Rýchle dodanie spokojnosť :)

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Štandardne dobre fubgujúci a spolahlivý internetový obchod

Ústretový prístup.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Rýchle dodanie...obchodík určte odporúčam ...

• rýchlo doručené

ok

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

nepacilo sa mi, ze nebolo mozne platit ani kartou ani platobnou branou Tatrapay, ktora bola uvedena v moznostiach na hlavnej stranke .... to natiahlo cas dodania o cca 2-3 dni

• Super

Je to presne to co som chcel

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Blízko od mesta kde bývam
    • Dá sa platiť edenred darčekovým poukazom
    • Velký sortiment
    • Príjemný a nápomocný personál
    • Pomalé vybavenie objednávky
    • Prišiel som na predajňu a nefungoval systém

V stredu som objednával tovar ktorý bol na sklade v predajni, v sobotu o 13:35 mi bola doručená správa že si môžem balík prevzať a otváracie hodiny v sobotu sú do 12:00. Prvý email o prijatí mi prišiel už vo štvrtok teda nikto sa objednávky nechytil 2 dní. Keď som prišiel na predajňu zamestnancom nešiel systém za čo nemohli tak museli hľadať tovat čo tiež nenaznačuje profesionalitu.

• Veľmi zlá skúsenosť.

Objednaný tovar nebol doručený ani 11 dní od objednávky a zaplatenia vopred. Zásielka bola vyfaktúrovaná a tvárila sa ako odoslaná. Až po naliehaní a zisťovaní stavu objednávky bolo zistené, že tovar bol poškodený a doručený nebude vôbec. Chápem, že takáto situácia môže nastať, avšak neinformovať o vzniknutej situácii zákazníka je maximálne neprofesionálne.