• deklarovane terminy k dodaniu tovaru od subdodavatelov su podla vsetkeho nespravne. Aspon pri mnou objednanom tovare. pritom platbu maju uz 3 tyzdne na svojom ucte.

Som veľmi spokojná, tovar super, dodacia lehota super. Doprava bola presmerovaná k najbližšiemu odbernému miestu - info mailom aj v apke. Všetko hodnotím pozitívne. Odporúčam.

• rychle dodanie

• Obchod odporúčam, objednaný tovar mi bol doručený včas. Objednaný fóliovník zatiaľ nemôžem hodnotiť, ešte je nerozbalený.

• Rýchle vybavenie objednávky

• Rýchlosť dodania a dovoz až do domu, čistý neporušený obal.

Dodanie do 48 hodín od objednania, veľmi milý kuriér priamo z obchodu, dodanie zdarma a dovoz až do domu.
    Odporúčam
    Aj nabudúce využijem váš obchod.

• akcie
    • dodanie
    • vyber
    • slabsia komunikacia

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, veľmi si ho vážime. Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup a budeme pracovať na tom aby sme naše nedostatky napravili.

Dobre
    Lacno
    Rychlo

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť , že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Korektne a rychle vybavenie nakupu.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Robí nám radosť že ste s nákupom v našom obchode spokojný/á, zákaznícka spokojnosť je vždy na prvom mieste.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

S Andrea shop mám niekoľkoročné dobré skúsenosti

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Ochotný pracovnici

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Dobré ceny

Odporúčam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime. Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Objednane, dorucene, asi preto sa tomu hovori e-shop.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť, že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    Kedykoľvek sa na nás zase obráťte, či už s výberom ďalších spotrebičov, alebo iných produktov.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Tovar mi prišiel,ale žiaľ poškodený.Dokonca tam chýbal aj diel na montážUž týždeň čakám na odpoveď a nikto s tým nič nerobí.Komunikácia 0 bodov!!!Len vypisujem,fotím posielam a a nič,len stále čakám.Z mojej strany nespokojnosť!!!

Tovar prišiel rýchlo,ale pokiaľ sa jedná o reklamáciu,tak veľa šťastia a trpezlivosti...

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ospravedlňujeme sa za doručenie neskompletizovanej zásielky k Vám. Situácia s objednávkou je už v procese riešenia na našom reklamačnom oddelení. Pre viac informácii sa môžete obrátiť na naše reklamačné oddelenie cez [email protected] alebo na tel. čísle 031/590 18 18.

S pozdravom Tím Andreashop

obchodník naložil materiál do auta... veľká pomoc

rychle dodanie tovaru

xy

+ Prehľadná ponuka tovaru
    + výborné ceny
    + rýchle dodanie

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Nákup prebehol bez problémov, tovar bol doručený ok. Pracie gély nepraskli ako pri poslednej objednávke,tak problém nebol.