• objednala som si malovanie podla čísel. Predloha je na platne, ktore prislo poskladane !!!, čím sa poskodilo. S tymto som sa teda este nestretla. Platno ma byt jednoznacne v rolke a tak sa pekne natiahne bez poskodených miest na nom. Neprofesionalne, zvlast v obchode s takymto typom tovaru.

• Prva polovica tovaru doručena do týždňa-kvalita nano rušok nič moc. Druha polovica objednavky, prišla o 2týždne a namiesto 50ks prišlo 49ks jednorazovych rušok, pritom všetko vraj majú na sklade.

Určite neodporučam. Komplikovana komunikácia, bez odozvi.

• Zaujimavy tovar

Nejomunikacia so zakaznikom. Tyzden od zaplatenia objednavky tovar stale nedodany. Na otazku co je s tovarom? Ziadna odpoved doteraz.

Potvrdená objednávka avšak tovar do dnešného dňa nedorazil a ani žiadna odpôoved z ich strany

• nebudem sa kriticky vyjadrovať k cene produktu /je približne o 10 eu drahší, ako u konkurenčného e-shopu/, na cene mi však nezáleží. Vadí mi však, že v tomto e-shope bol obraz už natiahnutý na ráme a bolo to v cene tovaru! Okrem toho neviem,ako ste prišli na nápad poskladať maliarske plátno do štvorca a tak ho pokrčiť. Predsa maliarske plátno sa skladá do tvaru valca, aby sa preišlo jeho poškodeniu

• Doručili mi iný obraz než som si objednal

Objednala som pánske hodinky. Keď mi prišli zistila som že nejdú. Ostala som dost zaskočená. Písala som do obchodu, že hodinky nefungujú- reakcia žiadna. Skúsila som vymeniť baterku za novú a sú ok. Myslím že tovar by mali skontrolovať predtým ako pošlú zákazníkovi.

Ocakavala by som vyssiu kvalitu dodaneho tovaru.

• Prehladnos a vyber
    • Dodacia doba
    • Bud nizsiu cenu alebo ram

11.12 som si objednal platno a farby a ako darcek boly k tomu stetce. Bohuzial doslo to na poslednu chvilu 23.dec co som uz ani nedufal.....jedna sada za 13€, druha 16€ + postovne atd...To je asi trosku moc kedze rovnake farby so stetcami kupim v tescu za 3-4 € max. Takze samotne platno za 10-12 je dost.....nejako som ocakaval najobycajnejsi dreveny ram. Tazsie sa to vymalovava ak to nieje napnute. Ram nebol v popise, takze je to moja chyba ale bolo by to fajn. Samotny ram som totizto objednal na inej stranke za 2,3€ lenze postovne a dorucenie to zbytocne predrazilo. Kvalita farieb a platna je dostacujuca.

• Objednal som si tovar a došiel mi iny

• nakoľko som žiaden tovar nedostala,už mi ho ani nemusíte posielať.
    Ste nezodpovední.

Tovar mali "na sklade", ale stále nedodali od 10.12.2019 :-) a neinformovali ma že nedodajú do Vianoc

Ešte tovar nedošiel, tak neviem ohodnotiť

• Pekný tovar
    • Komunikácia je zlá ... po objednaní dom dostala len dva maily že mi pošlú další keď tovar príde no už sú to dva týždne a tovar nikde

• Nekvalitné celé zle
  • moja objednavka stale nedorazila.pisal som 2x meil na obchod stale sami neozvali!!!!

Dostala som iný tovar, ako som si objednala

Cena a doprava ok ale objednany tovar (holiaci strojcek) nebol zabaleny v originalnom baleni, naviac bol mechanicky poskodeny. Kedze islo o esteticke poskodenie bez vplyvu na funkciu, tak som to neriesil. Z dovodu, ze s vyrobkom niekto manipuloval a potom este naviac zabalil do nie originalneho balenia a expedoval k zakaznikovi, tento obchod neodporucam.

Reakcia obchodu Amirashop

Zboží vždy odesíláme v balení, které obdržíme od výrobce. Fungujeme pouze jako e-shop, ne jako prodejna, takže zboží před odesláním nikdy nerozbalujeme ani s ním jinak nemanipulujeme, není k tomu důvod.

• Zaujímavá ponuka
    • Komunikácia
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.