• rychlost a dobra cena

Kludne nakupovat

• stratu nervov
    • komunikácia! 0 bodov

Po mojej objednavke ma dva tyzdne ma natahovali, emailovou ako aj telefonickou komunikaciou, az nakoniec mi moje objednane gumy predali! Obchod nevie komunikovat! Chcel som len dve gumy a co najskor a oni mi ich neobjednali, natahovali az ich predali..

Reakcia obchodu ALUDISKY.INFO

Nebylo to nahodou tak, ze jste si objednal pneu na Slovensko, pak jste je chtel poslat do CR, pak jste chtel jeste nejakou slevu, pak jste shanel v CR nejakou dodaci adresu? Samozrejme ze behem Vasi tydeni komunikace jsme ty pneu prodali.

• Cena a dostupnosť.
    • renomé heh ale ja som bol spokojný

• pomalosť nepružnosť

všetko trvá dlho a nakoniec tovar nie je

• dobra cena tovaru

odporucam

• .
    • .

• -komunikuje a overuje si obchod,
    • -monitoruje dodávku a ponúka zľavy pri príp. nedodržaní lehôt/tovaru
    • -ponúka alternatívne možnosti iných druhov tovaru
    • - zatiaľ som nezaevidoval

- komunikovať
    - byť ústretoví pre riešenie vlastných požiadaviek a potrieb
    - pýtať si zľavy a overovať možnosti zliav/bonusov

• super ceny
    • dodacia lehota

• Dodanie tovaru, ktorý nemali iné obchody v SR a ČR na sklade.

Spokojnosť! Určite odporúčam nákup v tomto obchode.

• Nakup s obyvacky.

Doporucujem

• komplexne riesenie
    • dodacia lehota 7 -10 dni

dobry shop

• cena?
    • neviem ako fungujú, keď v jeden deň potvrdia objednávku a na druhý ju zrušia

je o tom už písané v recenzii, asi priveľmi špekulujú s cenami

Reakcia obchodu ALUDISKY.INFO

spekulujete Vy, chtel jste znat datum vyroby pneu, to jsme zjistili a poslali Vam email, odpovedel jste druhy den, cena pneu uz byla jina.

• Po prvej namietke na dodaciu lehotu mi bola objednavka zrusena. Po kratkej, natlakovej komunikacii sme sa dohodli na dodacej lehote 18.11.2014, no tovar aj tak prisiel az 19.11.2014. Tovar siel cez dve zasielkove spolocnosti a bol neprimerane drahy. Sestnast eur za tyzden od objednavky. Zasielkova sluzba DHL uvadza ze sa pokusila predat zasielku o 20:40,co je nehorazne, nikto ma nekontaktoval, a uz ten cas predania zasielky je neuveritelny.

Nekupil by som od nich uz nic, nakolko sluzby za 16 eur su ziadne. Ale to sme si uz asi zvykli na Slovensku je to tak, platme a necudujme sa, ved predajca chce iba zarobit, a nic ine ho nezaujima...

Reakcia obchodu ALUDISKY.INFO

hodinu doruceni ovlivnit nemůžeme. Jak pisete, zboží bylo dodano v terminu presne podle dohody a za cenu uvedenou v objednavce. Proc jsete si ta kola objednaval, když tady tvrdite, ze jsou draha? Tu cenu jste vedel před objednávkou. Mimochodem jste zaplatil za tato kola 224 eur pricemz je bezna cena kolem 420 eur, ale to sam moc dobře vite, jinak byste je neobjednal.

• cena dobrá + termín

odporúčam

• kvalitne disky za výbornu cenu
    • zatial o nich neviem

• pohodlie, promtné vybavenie
    • neviem o nich

Perfektné, moderné!

• Tovar majú u seba na sklade a nie niekde na iných skladoch

Tak ma vyzerať slušný obchod.

• prehľadnosť, komunikácia, dodržanie dohodnutého
    • nenašiel som žiadne

"Zaujímavý" obchod, ktorý splní, čo ponúka za zaujímavé ceny

• široká ponuka
    • prijateľné ceny
    • velmi dobrá komunikácia
    • nezaregistroval som žiadné

odporúčam

Objednal som si disky, po týždni mi došla mail že jeden disk došiel poškodený, čaká sa na nový, na druhý deň už zrazu boli disky za inú cenu, preto mi celú objednávku zrušili bez ponuky na iné disky v podobnej cene , komunikácia katastrofálna, škoda lebo ponuku maju dobrú.

Reakcia obchodu ALUDISKY.INFO

ano termin dodani na tato kola byl tyden, takze nam disk prisel za tyden, takze drive opravdu nemuzeme zjistit,ze je poskozeny, nez az je k nam doruceny. Poslali jsme Vam fotku na email. Dalsi kus nebyl momentalne k dodani, tak jsme zrusili objednavku. Co sem pisete za nemysl o katastrofalni komunikaci? Vas email prisel 28.05.2014 10:31 odpoved od nas 28.5. 2014 10:39. Reakce na Vas email byla 7 minut !!!