• Pekne zlavy a rychlost

Vsetko v poriadku

• prehladna stranka
    • komunikacia so zakaznikom

neodporucam.. tovar mi neprisiel

• žiadne info o objednávke
    • 13 dní čakania a nič
    • žiadna komunikácia so zákazníkom

Nikdy viac!!!!!!!!

• dobré ceny
    • nedodržaná doba dodania
    • objednaný tovar mi nebol vôbec dodaný
    • žiadna komunikácia so zákazníkom
    • neodporúčam

Objednaný tovar mi mal prísť v dobe cca 4-7 dní... Už prešlo 18 dní od mojej objednávky, nikto so mnou nekomunikoval, nikto ma neinformoval a neodpovedal na e-maily. Tak som pred dvoma dňami ráno zrušila objednávku z dôvodu nedodania tovaru v stanovenej lehote, a zhodou náhod mi ešte v ten istý deň ale večer odpísali, že mi tovar odoslali v ten deň a e-mail so zrušením objednávky si zrejme prečítali až večer... Napísali mi že ak o tovar nebudem mať teda záujem, nemám ho preberať... Prešli dva dni, no tovar napriek tomu nedorazil...
    Podľa mňa, keby firma viac komunikovala so svojimi zákazníkmi, a hlavne informovala ich o stave ich objednávky, a informovala, že objednaný tovar bude meškať, prípadne by priamo na svoju stránku uviedli dobu dodania viac než 4-7 dní, iste by mali viac kladnejších hodnotení!! :/
    Napriek tomu, že majú v ponuke super tovar, v super cenách, z mojej strany žiaľ nespokojnosť!

• kde mám objednaný tovar!?

už nikdy viac!

• Uz preslo 10 dni a nedostal som ziadne info ohladom mojej objednavky ci niekedy v tomto storoci aj bude odoslana

• nebola dodržana dodacia lehota

• rychla doprava
    • neposielaju potvrdzovací email o objednávke

spokojna

Dobrý tovar za dobrú cenu

• Tovar som si objednala 10.12.2014, takze 12 dni cakam na tovar alebo aspon informaciu o stave objednavky. Komunikacia s obchodom niekde viazne.

• Prehledny web, dobra komunikacie

Obchod odporucam!

• Cenia
    • nejsou

Dobrá skúsenost

• Rýchlosť a dobré ceny

Doporúčám

• neviem
    • neprišlo mi potvrdenie objednávky

odporúčam

• že prijíma objednávky cez Heureka.sk, ktoré ani neprebehnú

• dlhé dodacie lehoty
  • Objednal som si tovar a nič som nedostal a vy sa ma pýtaťe na moj nazor ? Objednával som si u vás po prvý krát a asi aj naposledy.

• Dlho to trvá

• Seriózny a spoľahlivý prístup.
    • Kvôli počiatočnej nedostupnosti tovaru, predĺženie dodacej doby ale s tým treba rátať :-)

Odporúčam.

• Nízka cen