• rýchlosť dodania

Pán, ktorý vybavoval moju objednávku bol veľmi ústretový. S prácou obchodu som spokojný.

• Objednavka je 3 tyzdne v stave spracovava sa. Ziadne dalsie informacie. Mozno bude aj o rok v stave spracovava sa....alebo na objednavke sa vybavuje ...

DObrý deň pán Peter,
    volali sme Vám 23.6.17:09, 24.6.16:34, 25.6.15:57, 29.6.15:26, 1.7.16:24.
    Samozrejme,že sme sa nedovolali ani raz.Aj pri písaní tejto odpovede sme Vám opäť telefonovali a čuduj sa svete ani po 6krát sme sa Vám nedovolali a neprijatý hovor od Vás nemáme.
    Prvá reakcia,že existujete je až táto Vaša recenzia.

All4bike

• Bohatý sortiment, rýchla dodávka objednaného tovaru
    • Žiadna

Obchod zrušil 2 objednávky v priebehu 2 týždňov..na webemal tovar dostupny

DObrý deň,
    do dnešného dňa 6.7.sme na Vás evidovali jednu objednávku,ktorú sme s Vami telefonicky odkonzultovali a nechali objednávku v otvorenom stave,že Vás budeme kontaktovať ak nám daný tovar bude dodaný.
    Až dnes 6.7. po prečítaní Vašej recenzie sme Vašu objednávku zrušili nakoľko ste nám oznámil(kontaktovali sme Vás),že ste si daný tovar už kúpil.
    Po hľadaní aj v emailoch,kedže v systéme sme dalšiu Vašu objednávku nenašli sme našli Váš dopyt na pastorky,alebo celu kazetu.Na tento dopyt sme Vám odpísali,že pastorky aj kazeta sú momentálne nedostupné.Túto našu informáciu ste si pravdepodobne vyložil ako zrušenie objednávky("druhá objednávka"),ktorú ste si nikdy nevytvoril.
    Ak by sme mali na webe tovar ako dostupny,prečo by ste sa cez email pytal na jeho dostupnosť?

all4bike

• ústretovosť

neviem

Super

+ rýchle dodanie
    + komunikácia

Super komunikacia.

• Tak ako vždy - všetko OK

• Zasielkovna s ktorou robia zamestnava neschopnych mamelukov. Dorazim na odber a ... dozviem sa ze nemozem robit transakciu najblizsich 30min lebo ... tak ... preco ? Ona nezna ... tak povedal program. Takze problem ... ta nech idem do bankomatu po hotovost ... Ze ja som zaplatil extra 1.60 eur aby som mohol vybrat tovar oproti paltbe kartou ... take ich modzgove zavity pochopit uz nedokazu

Reakcia obchodu all4bike

Vaša skúsenosť nás mrzí,ale nedokážeme ovplyvniť výpadok terminálu na odbernom mieste zásielkovne.

all4bike

• Profesionálna komunikácia, ochota a rýchlosť vybavenia objednávky ... jednoznačne doporučujem!

• Mali tovar za skvelu cenu

Odberne miesto mimo civilizacie :) google maps ma povlacili cez logisticky areal

• Velmi rýchle dodanie
    • Dostupnosť tovaru

Najlepšia cena ,dostupnosť tovaru,veľmi rýchle dodanie

• dobry sortiment
    • Daleko od centra mesta

• Skladom
    • Ceny
    • rychlost vybavenia
    • siroky sortiment
    • komunikacia
    • poradenstvo
    • Ziadnu som zatial nepostrehol ani som nemal moznost

• 100% spokojnosť

• spolahlivy, rychly shop