• výber za lacno
    • neviem o žiadnych pre mňa

našla som, čo som hľadala za najlepšiu cenu

• overenie objednávky, rýchle doručenie
    • Prospelo by keby si zakazník mohol overiť či je daný tovar dostupný sklade

Odporučil by som ho pre rýchlosť doručenia.

• Cena,Komunikacia na ultra vysokej úrovni,rychle dodanie,prehladna stranka
    • Ziadne

Najlepší e-shop akvaristiky v SK,rychle dodanie a najlepšie ceny.
    Komunikácia na vysokej úrovni,ked je nejaký problém hneď to riešia,ostatne e-shopy by si mali brať príklad.Urcite tu ešte budem nakupovať,mozem len odporučiť.

• Poradenstvo

• Neviem o nicom

Odporucam

• Všetko OK.
    • Neviem

Až na budúce to zhrniem.

• Široký výber sortimentu.
    • Primerane ceny.
    • Prehľadnosť stránok.
    • Komunikacia so zákazníkom.

Jednoducho odporúčam

Tento obchod určite nevznikol "na kšeft" so zámerom len niečo predávať a zarobiť. Sortiment je veľmi slušný, web prehľadný aj s odkazmi a vysvetleniami, ceny primerané. Predovšetkým ale cítiť pri osobnom kontakte zanietenosť, prehľad a snahu poradiť. Jednoducho to čo robia ich aj baví.

• To najdolezitejsie komunikacia ak nastane problem.

Ak nakupovat tak tady je to bezpecny nakup,ako som uz uviedol dolezita je pre mna komunikacia ak nastane problem a tu Vas neodvrknu ale snazia sa problem vyriesit v zakaznikov prospech.A toho si treba cenit.

• neviem
    • neviem

nemám skusenostisnimy

• Zle zabalený tovar.

• Zlá komunikácia so zákazníkom.( obchod vôbec nereagoval na moju otázku pred kúpu tovaru)

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

Dobry den, ospravedlnujeme sa za neaktualnost informacii o skladovych zasobach, ktore sa zobrazuju na nasej stranke. Problemy su sposobene aktualizaciou nasho softwaru. Snazime sa vyriesit dany problem, co najskor. akvariumonline.sk

• Dostupnosť tovaru nikto neaktualizuje. Dve z troch vecí, ktoré som si objednala, nemali na sklade, aj napriek tomu, že pri všetkých mali poznámku, že ich majú skladom.

Dve z troch vecí, označených ako skladom nemali. Jednu ani nebudú mať už vôbec. Dodacia doba príliš dlhá. Nepriek tomu, že som telefonicky konunikovala s obchodom a povedala som pani, že veci potrebujem súrne, neposlali mi ich okamžite po naskladnení. Prešlo už 10 dní od objednávky a stále čakám na tovar. Slúbili mi, že do konca týždňa mi to príde a aj tak to podali na pošte až vo štvrtok poobede a to ešte obyčajnou poštou. (Naskladnili v utorok.)

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

• kvalitne zdrave ryby,mila a odborne zdatna obsluha

su to profici odporucam

• výber
    • kvalita
    • trosku horsie sa v nom orientujem, ale velmi sa nevyznam v tovare takehoto druhu, moze to byt aj tym

Urcite odporucam, cena, vyber, kvalita su super. Komunikacia ohladom objednavok, dodania je tiez perfektna.

• ponúka tovar ktorý už nemá

Chcel som kúpiť čo ponúkali ale nedostal som to

Reakcia obchodu AkvariumOnline.sk

• nemaju označeny tovar ktorý maju skladom a potom ponukaju tie drahšie náhrady za mnou vybraný tovar nikdy viac

KATASTROFA

• - kvalita tovaru
    • - rýchlosť dodania
    • - žiadne

S obchodom som spokojný a pravidelne v ňom nakupujem. Odporúčam.

• Všetko na jednom mieste, prehľadné
    • stránky, rýchla odpoveď.

Doporučujem nakupovať.

• Dlhá cakacia doba,zavadzajuce informacie na stranke (tovar skladom, postovne zadarmo...)

Neodporucam. Objednavka z ciech je rychlejsia a lacnejsia.