S tovarom som nemala problem cakala som na tovar mesiac bez toho aby mi napisali ze nemame ale budeme mat alebo nieco...pisala som im email ale nedalo sa to poslat..no potom som im volala pravdaze tel. Kontakt sa nebolo platne...takze ja osobne urcite neobjednam uz odtial nic!!!!

Reakcia obchodu AKVA-TERA.SK

Hodnocení je vůči nám neférové, když zákaznice objednala zboží s dodací lhůtou 1-4 týdny. Objednáno 11.5.2023 11:41:58, expedice 1.6.2023 12:05:47. Vše v pořádku.

Za tech. problém u e-mailu se omlouváme, měli jsme výpadek na slov. doméně.

PS: u každé položky uvádíme stav skladu.

+darček gratis

Široký sortiment, rýchla dodacia doba

Obchod ma nefunkcne telefonne cislo a na e-mail o reklamacii tovaru a prosbe o radu ako dalej postupovat ani po dvoch pracovnych dňoch nereaguje !!!!

Reakcia obchodu AKVA-TERA.SK

Za tech. problém u emailu na slov. doméně se omlouváme. CZ tel. i email byl a je funkční.

Objednany produkt v case vytvorenia objednavky vedeny ako skladom (expedujeme do 24h), tyzden od objednavky mi tovar nebol dodany a nebola ani nijakym sposobom zo strany obchodu komunikovana neskorsia expedicia alebo akekolvek dalsie info k objednavke. Aktualne produkt na eshope vedeny ako na objednavku (1-4 tyzdne).

Reakcia obchodu AKVA-TERA.SK

Dle našich záznamů byla skladem posl. 1ks, zák. objednal 2ks. Pokud zašle screen, který by to vyvrátil, určitě najdeme výghodné řešení. Tel. vždy rádi vše zodpovíme.

• Tovar nezodpovedal popisu

Rýchle dodanie takže velka spokojnosť.

• Rýchle doručenie, dobre zabalený a funguje. Ďakujem

• spokojnost

Obchod ponúkal tovar, ktorý momentálne nebol k dispozícii inde. Rýchle doručenie a dobrá komunikácia.

• Velmi rýchle vybavenie mojej objednavky

Rýchlo vybavenie objednávky

Obchod mi v jeden deň doručil potvrdenie a číslo objednávky a o pár dní prišiel automatický mail, že objednávka bola zrušená. Nič viac.

Reakcia obchodu AKVA-TERA.SK

Ano, stornováno, zákazník kartou nezaplatil a ani nereagoval, že má o zboží dále zájem.

Tovar doručený včas a po osobnej konzultácii ústretovosť v dodaní

Dobre zabalený tovar a bezproblémové doručenie. Som spokojný.

Seriózny obchod s kvalitným tovarom za dobré ceny.

Dlhšie trvalo, kým mi bol tovar doručený, čas medzi objednávkou a dodaním do boxu bol dlhší, no keďže tovar som nepotrebovala ihneď, až tak mi to nevadilo, tovar dodaný v poriadku.

• Ochota, vstřícnost, bleskové vyřízení objednávky.

Uvedeno výše. Vše v naprostém pořádku.

• Všetko výborne